[MOC] Downstairs

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#16 Post autor: Ither »

rh pisze:Cóż, akurat z tą babcią, co pisała, że wariat się w pełni zgadzam - jazda po schodach dla mnie graniczy z głupotą. One nie są do tego przeznaczone, szczególnie jeśli w danej chwili idą po niej ludzie. O wypadek blisko ...
Dziadziejesz i kostniejesz. Schody są po to, żeby z nich zjechać, alkohol jest po to, żeby przeholować, historie są po to, żeby je opowiedzieć! ;D Jak ja już na przykład będę miał przeprawę z uczelnią zakończoną, to będzie tęga opowieść!

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#17 Post autor: zgrredek »

stpman pisze:A ja myślę, że te 5-10 min dzienne i tak każdy spędza na forum, ale rzadko coś pisze, bo się nie chce.
5-10 min albo i więcej zajmuje przeczytanie co napisali inni. Napisanie komentarza zajmuje dużo więcej, bo trzeba się zastanowić co napisać. Czasami minie kilka dni zanim skomentuję pracę, bo nie od razu wiem co napisać.
Tak też było i tutaj. Coś mi w tej pracy nie pasowało, ale nie od razu wiedziałem co. Już wiem, więc piszę.
Praca jest mało czytelna. Powinno być tak, że bez opisu, jedynie na podstawie zdjęć i tytułu powinno być wiadomo o co chodzi. Tu tego nie widać z powodu "murowanej" kładki. Powinna być bardziej ażurowa, tak, żeby było widać schody. Poręcze z flexów dodają dużo ażurowatości. Tu nawet nie wiadomo, że to rowerzyści są głównymi postaciami scenki. Byłoby lepiej, gdybyś zrobił zdjęcie od strony rowerzystów.
No i kładka za mała. Wygląda jak kładka ogrodowa.
Ale za najgorsze uważam wykorzystanie gotowego autka.

Pisałem to dwadzieścia minut i nie dlatego, że wolno piszę.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#18 Post autor: smyk »

Myślałem, że to tunel wydrążony w skale. A po skale jeżdżą stale... rowerami(?)

Awatar użytkownika
stpman
Posty: 502
Rejestracja: 2007-09-15, 09:11
Lokalizacja: Pszczyna
brickshelf: stpman

 

#19 Post autor: stpman »

Widzicie, a ja żyłem w przekonaniu, że to zbudowałem jest fajne i ładne.
Dopiero wasze komentarze uświadomiły mi ile jest tam niedociągnięć i błędów.
I właśnie dlatego, dobrze jest gdy inni komentują prace forumowiczów.
Ride Your Way!

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#20 Post autor: PatrykZ »

A ja tylko przyczepiłbym się do tego niskiego wiaduktu. Może warto podnieść o dwa study obydwa "brzegi" uliczki i zmienić ją na małą, uregulowaną rzeczułkę przepływającą sobie przez miasteczko. No i ten śmietnik na trawniku... Mnie się reszta podoba, ale sam ekspertem nie jestem :-)

ODPOWIEDZ