[MOC] Być jak tata

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#16 Post autor: V1 »

To promowanie zachowań patologicznych! Jestem oburzony!
Śmieszne toto :)

(Przez krótką chwilę myślałem, żeby wcisnąć gdzieś do swojej scenki misia, bo je lubię, ale dobrze że zrezygnowałem - w tym konkursie od nich tłoczno:)
\/1 ______________

Mrutek

#17 Post autor: Mrutek »

To jest jedna z najzabawniejszych rzeczy jakie w życiu widziałem (z lego).
Byłem ciekaw kto i jak, i czy wykorzysta wampira.

crises

#18 Post autor: crises »

A ja mam zgryz. Na pierwszych rzut oka wszystko w porządku, jest wesoło, jest zaskoczenie i czarny humor. Jednak gdy się tak głębiej wgryźć, to nasuwa mi się myśl, że przez dodanie współczesnych elementów z bajkowego i niegroźno-wesołego mitu o wampirach zmieniłeś wydźwięk winietki na historyjkę o zboczeńcu, który nie dość że porywa kobiety i czyni im zło, to jeszcze wciąga w to swego nieletniego potomka. Jak dla mnie bez piły, wiertarki i czerwonego dildo scenka byłaby równie atrakcyjna i bez wahania bym na nią głosował. Teraz nie wiem.

lordofdragonss

#19 Post autor: lordofdragonss »

Pochodnie i lampy?
Haha, kolejny bardzo udany MOC!

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#20 Post autor: Ither »

Czy mi się wydaje Crises czy Ty właśnie zrobiłeś miniwykład o przyzwoitości w budowaniu? Było tak?

Swoją drogą dawno już żaden konkurs nie wzbudził takich emocji :D

crises

#21 Post autor: crises »

Ither pisze:Czy mi się wydaje Crises czy Ty właśnie zrobiłeś miniwykład o przyzwoitości w budowaniu? Było tak?
A co to ja, za przeproszeniem, jakaś Sodomia i Gomoria chodząca jestem? Albo inna puszka z Pandorą?

Hippotam

#22 Post autor: Hippotam »

crises pisze:A ja mam zgryz
W sumie mógłbym wejść w polemikę, czy mit o wampirach jest rzeczywiście taki miły i niewinny że dopiero dołożenie do niego piły tarczowej rodzi dwuznaczność.

Ale nie będę dyskutował, tylko się przyznam że budowałem w pośpiechu i dołożyłem te drobiazgi dla wzmocnienia efektu, ale bez większego zastanowienia. No i dlatego żeby ten kąt nie był pusty, bo czegoś tam brakowało.

Może faktycznie to nie do końca pasuje. Trudno, już po zawodach.

crises

#23 Post autor: crises »

Hippotam pisze:W sumie mógłbym wejść w polemikę, czy mit o wampirach jest rzeczywiście taki miły i niewinny że dopiero dołożenie do niego piły tarczowej rodzi dwuznaczność.
Mit to mit. W zamierzchłych czasach, gdy jeszcze nie był mitem, tylko historią "przyrzekam, że to prawda" budził na pewno strach i trwogę. Dziś jest fantastyczno-zabawowy (a przynajmniej ja go tak odczuwam).
Oczywiście pomińmy tutaj postać Włada Palownika, który ani do mitów, ani tym bardziej przyjemniaczków zaklasyfikować się nie daje.

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#24 Post autor: Ither »

crises pisze:Albo inna puszka z Pandorą?
Cóż. Tak, jesteś. :D

To teraz wpadnij z tymi pracami na Pyrkon i mi przy okazji porachować kości! Weź Gdańszczan ze sobą ;)

Mrutek

#25 Post autor: Mrutek »

crises pisze:A ja mam zgryz. Na pierwszych rzut oka wszystko w porządku, jest wesoło, jest zaskoczenie i czarny humor. Jednak gdy się tak głębiej wgryźć, to nasuwa mi się myśl, że przez dodanie współczesnych elementów z bajkowego i niegroźno-wesołego mitu o wampirach zmieniłeś wydźwięk winietki na historyjkę o zboczeńcu, który nie dość że porywa kobiety i czyni im zło, to jeszcze wciąga w to swego nieletniego potomka. Jak dla mnie bez piły, wiertarki i czerwonego dildo scenka byłaby równie atrakcyjna i bez wahania bym na nią głosował. Teraz nie wiem.
Ups, a mnie się wydawało, że wampir ma remont w chałupie i wszędzie wala się sprzęt niechlujnej ekipy fachowców.
Ewentualnie wampir po prostu majsterkuje...
A może przy 5. sezonie Dextera wszystko mi już zwisa...

ODPOWIEDZ