[MOC] Nissan Navara Double Cab

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#16 Post autor: glaz_pimpur »

Długo się zastanawiałem, czemu mi ten samochód nie podchodzi. Co w nim takiego jest, że pomimo iż jest bardzo dobrze odwzorowany, to jednak nie jestem zachwycony.
Chyba wiem. Tak jak zaczął budować go Longer i na początku Ty też, to był piękny, żółty samochód Baywatch, do którego naturalnie pasowała Pamelka z 2 edycji minifigów. Kolor czarny spowodował, że pojazd zmienił się prawieże w SUVa, jednego z wielu, które jeżdżą po ulicach miast (miast po wsiach) i straszą mniejszych użytkowników ruchu chamską jazdą kierowców, którzy zawsze mają rację.
Których żółtych elementów Ci brakuje do szczęścia? Może ktoś z 00453005_0000002owiczów Cię poratuje? (Ja mam fleksy!)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#17 Post autor: smyk »

To jak już sobie wybrzydzamy w kolorach, to ja poproszę Navarę w malowaniu Verva Teamu. Hołowczyc parę sezonów taką przejeździł, dobrze się kojarzy, więc może wart. Bo autko wyszło ci nieprzeciętne.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#18 Post autor: V1 »

Których żółtych elementów Ci brakuje do szczęścia?
Podwójnych serków (2 szt.) i chyba nie mam żółtej maski 4x6 (nie sprawdzałem, bo bez podwójnych serków i tak nie zrobię).
Ale nie będę robił innego. Cieszę się, że udało mi się zrobić model na tyle wierny, że rozpoznawalny, ale nie jara mnie to auto. Traktowałem go raczej jako ćwiczenie.
Jeśli chcesz - pstryknę parę zdjęć przy rozbieraniu, to sobie zbudujesz.
pojazd zmienił się prawieże w SUVa,
Nie znam się specjalnie, ale toto chyba nim właśnie jest?
To jak już sobie wybrzydzamy w kolorach, to ja poproszę Navarę w malowaniu Verva Teamu.
O, właśnie obejrzałem. Też sam sobie zbuduj. Nie zamierzam spędzić tygodnia nad samymi naklejkami:)

RH - z otwartą paką jak najbardziej można zrobić, taką na początku zrobiłem. Tyle że dosyć płytką - krawędzie wykończone panelami. Ale wg mnie to jest samochód głównie dla szpanerów, którzy do którego przyczepiają różne terenowe akcesoria, choć nigdy w życiu nie zjechali z asfaltu. Więc zrobiłem pakę z pokrywą, żeby zapasowy garnitur się nie przykurzył i kozła, choć to auto nigdy nie pokonało nachylenia większego niż zjazd do garażu pod biurem.

Piotrek - może kiedyś coś w nim poprawię, na razie nic mi nie przychodzi do głowy. Chyba każda klockowa budowla ma lepsze i gorsze strony.

Stpman - z lewej jest duże światło cofania i przezroczysty kafelek miał je imitować. Być może nietrafiony pomysł, ale choć odrobinę przełamuje nudną symetrię.
\/1 ______________

ODPOWIEDZ