[MOC] II WŚ - strony konfliktu custom minifig

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#16 Post autor: V1 »

Oj to miało dotyczyć ogólnie całej makiety bitwy :)
\/1 ______________

Fistach

#17 Post autor: Fistach »

Ale na moje minifigi nie ma tam miejsca. Ja nie lubie flesh'owych twarzy/rak ale to nie ja buduje makiete:)

A drukowales moze ta kurtke ktora Ci przesylalem ? Tak z ciekawosci pytam :)
Ostatnio zmieniony 2010-11-20, 07:30 przez Fistach, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#18 Post autor: pit »

V1 pisze:[ ponawiam informację o najtańszych różowych łapkach ]
Kod: Buy 250 or more for US $0.399 each
[ Łebki ]
V1 załóż wątek w którym zdeklarują się ci, który chcieliby takie rączki kupić. I będziemy mieli jasność :)

Ja i pewnie parę osób też może ma u tommyboya kupony na 10% tak że wyszłoby prawie po złotówce.
Fistach pisze:Pit zajrzyj tutaj: 00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=12001&highlight=tworzenie+naklejek
Popraw linka, bo nie chce mi się szukać (choć to pewnie pół minuty) :)
Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#19 Post autor: nori »

Na integracji można było "pobawić" się tymi żołnierzykami - i to co trzeba przyznać, wyglądają R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-I-E!
Torsy są przepiękne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, druk perfekcyjny, do tego należy się dokładni przyglądnąć żeby zauważyć że to tylko (albo aż) naklejki.
Malowanie broni także zasługuje na podziw, niby tylko maźnięcia, ale naprawdę wpływa na jej upiększenie.
Zdjęcia niestety nie oddają uroku tych ludzików, nie ma to jak pomacać w rzeczywistości... ;)
Ostatnio zmieniony 2010-11-21, 18:47 przez nori, łącznie zmieniany 1 raz.
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Fistach

#20 Post autor: Fistach »

nori pisze:Na integracji można było "pobawić" się tymi żołnierzykami - i to co trzeba przyznać, wyglądają R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-I-E!
Torsy są przepiękne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, druk perfekcyjny, do tego należy się dokładni przyglądnąć żeby zauważyć że to tylko (albo aż) naklejki.
Malowanie broni także zasługuje na podziw, niby tylko maźnięcia, ale naprawdę wpływa na jej upiększenie.
Zdjęcia niestety nie oddają uroku tych ludzików, nie ma to jak pomacać w rzeczywistości... ;)
dzięki.

ODPOWIEDZ