4558 Metroliner

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#16 Post autor: Pietruch »

tomey pisze:zrobiłem na szybko ale już chciałem mieć Metrolinera z głowy.
Przecież to nie jest wyścig! Kompletnie tego nie rozumiem, nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Ostatnio zmieniony 2010-12-04, 09:55 przez Pietruch, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#17 Post autor: Kubrick »

tomey pisze:nori, też mam ustawioną taka rozdzielczość jak Ty i u mnie wszystko gra. Zdjęcia są w jednej linii a jak chce się powiększyć można kliknąć i nie ma problemu.
Ale musi sie zaladowac i tak ilosc danych potrzebnych dla wiekszego zdjecia, bo ono jest skalowane na biezaco przez forum - miej litosc dla uzytkownikow slabszych lacz.
Tez mam uwage do tego, ze nie podales waluty przy cenie. 350-450$, Ojro, Kopiejek, Muszelek?
tomey pisze:Udzielam się na wielu forach i piszę wiele recenzji - aparatów, płyt czy transformerów gdzie na forum Transformers nikt się tak nie czepia i nie trzyma sztywno regulaminu, dzięki czemu tamto forum naprawdę żyje.
To nie jest wiele forow, to jest KONKRETNE forum z KONKRETNYM regulaminem. Udzielajac sie tu, akceptujesz ten regulamin, ktory nie jest stworzony dla ozdoby, a dla zachowania porzadku na forum i ustalenia jakiegos standardu, zeby bylo przejrzyscie i przyjaznie dla kazdego. Po to jest standard pisania recenzji, zeby pojawily sie NAJISTOTNIEJSZE informacje, ktore moglbys pominac gdyby nie zostaly wskazane.

Jeszcze co do samej recki, to owszem, zla nie jest, ale moze byc lepsza. Brakuje mi relacji z budowy. Jest wspomniane, ze instrukcja jest przejrzysta, sa opisane poszczegolne submodele, ale to tyle. Po jednym zdaniu pod zdjeciem (nawiasem mowiac, to generator miniatur Sariela tu by sie przydalo uzyc) to troche malo. Po przeczytaniu recenzji odczuwam niedosyt, w zasadzie, dowiedzialem sie niewiele wiecej, niz bym mogl wywnioskowac ze zdjecia w katalogu z 1992r (ktory gdzies jeszcze chyba mam) i kilku(nastu) galerii na BS.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#18 Post autor: Robson »

Świetna recenzja ! Miło się czytało i oglądało.
A teraz czekam na recenzje 7750 kto zrobi :D ?
Cb1100RR

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#19 Post autor: Hezar »

Moim zdaniem taki model jak "Metroliner", który staje się powoli zestawem kultowym, zasługuje na wyjątkową recenzję okraszoną szczegółowymi opisami i dużą ilością zdjęć. Tutaj niestety zabrakło tychże, jak i innych aspektów, o których wspomniał chociażby nori. Po ostatniej pyskówce nad opisem autorstwa Backbone'a, przeszła mi jakakolwiek ochota na oceny recenzji. Jakie są, takie są, jednym się podobają, drugim nie. Szerszą ocenę pracy tomey'a pozostawiam więc innym.

Co do samego zestawu, to według mnie jest to jeden z tych najbardziej znaczących i najładniejszych w całej historii serii "Trains" i to nie tylko jeżeli chodzi o 9V. Bez dwóch zdań pozycja obowiązkowa dla każdego fana pociągów. Za recenzję dziękuję.

Pozdrawiam (:
Ostatnio zmieniony 2010-12-04, 15:05 przez Hezar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

#20 Post autor: tobiasz »

Świetny zestaw - moim zdaniem jeden z najlepszych w historii lego, zdecydowanie najlepszy i najbardziej realistyczny zestaw z serii trains,dopiero jakiś czas temu udało mi się go nabyć na allegro i spełnić marzenie z dzieciństwa, tak na marginesie wydaje się, że zestaw ten jest repliką jednego z pociągów firmy Amtrak z USA, na pewno jeśli chodzi o malowanie:

Obrazek

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2572
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#21 Post autor: Bricksley »

tobiasz pisze:tak na marginesie wydaje się, że zestaw ten jest repliką jednego z pociągów firmy Amtrak z USA, na pewno jeśli chodzi o malowanie:
Dokładniej o linię "Sunset Limited" (pisałem o tym wcześniej), ztym, że na rozkładzie faktycznie są europejskie stolice..
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#22 Post autor: tomey »

Ok dziś recenzja będzie poprawiona.
37236809 nowe gadu:)

ODPOWIEDZ