[MOC] Naprawa Średniowiecznej Świni

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#16 Post autor: Sorrow »

crises, ta praca zrobiła na mnie takie wrażenie, że przyśniło mi się dziś, że wyglądam przez okno, a za oknem ulica w średniowiecznej perspektywie. Upiorne to było.

Odlotowy pomysł, gratulacje!
Jedyne, co mi się nie podoba, to kolor tła, tzn. kartonu. Pamiętam, że w scence polowania na dinozaury dobrze zagrał, ale tu mi nie pasuje.

Czy garnczek z zieloną wisienką to... po prostu garnczek z wisienką czy coś innego?

REX
VIP
Posty: 585
Rejestracja: 2009-08-25, 19:59
Lokalizacja: Chojnice

#17 Post autor: REX »

Havoc pisze:Tylna ściana zgodnie z tą 'perspektywą' powinna być chyba nad przednią, a nie za nią. Czy może się mylę?
Tu perspektywa jest raczej wysoce umowna i jako taka nie jest istotą dzieła.

Sama praca odlotowa.

Mrutek

#18 Post autor: Mrutek »

Wzorowałeś się na jakichś średniowiecznych malowidłach? Twoje wiekopomne dzieło przypomina niektóre z nich.
Fajne kolory.
Mury wiszą w powietrzu - mały minus.
Przydałaby się jakaś perspektywa np.: z wysokich skosów.

crises

#19 Post autor: crises »

Havoc pisze:Tylna ściana zgodnie z tą 'perspektywą' powinna być chyba nad przednią, a nie za nią
Zgodnie z "grową" perspektywą, to tak, ale w moim MOCu i tak jest to wszystko na tyle pokręcone, że nie przykładałem wagi do całkowitej zgodności z jakąkolwiek perspektywą lub nie-perspektywą.
REX pisze:Tu perspektywa jest raczej wysoce umowna i jako taka nie jest istotą dzieła.
Prawda.
Sorrow pisze:Jedyne, co mi się nie podoba, to kolor tła, tzn. kartonu. Pamiętam, że w scence polowania na dinozaury dobrze zagrał, ale tu mi nie pasuje.
Jakoś mi najbardziej pasował z tych, które mam na stanie, ale że ja nieco barwno-ułomny jestem, to osobna sprawa.
Sorrow pisze:Czy garnczek z zieloną wisienką to... po prostu garnczek z wisienką czy coś innego?
Zaskoczę Cię. To zwykły garnek z wisienką. Namiastka średniowiecznego syfu.
crises, ta praca zrobiła na mnie takie wrażenie, że przyśniło mi się dziś, że wyglądam przez okno, a za oknem ulica w średniowiecznej perspektywie. Upiorne to było.
Nie spodziewałem się, że aż takie emocje jestem w stanie wywołać. Przykro mi tylko, że to było upiorne.
Mrutek pisze:Wzorowałeś się na jakichś średniowiecznych malowidłach?
Na żadnym konkretnym, choć na malowidłach jako takich owszem.
Mrutek pisze:Mury wiszą w powietrzu - mały minus.
Fakt. Mogłem trochę więcej zielonego pod nimi dorobić.
Mrutek pisze:Przydałaby się jakaś perspektywa np.: z wysokich skosów.
Hmm? A tego nie rozumiem.

Havoc

#20 Post autor: Havoc »

crises pisze:Zgodnie z "grową" perspektywą, to tak, ale w moim MOCu i tak jest to wszystko na tyle pokręcone, że nie przykładałem wagi do całkowitej zgodności z jakąkolwiek perspektywą lub nie-perspektywą.
Tak czy siak Twoja praca znowu obudziła we mnie chęć zagrania w te klasyki :) Odstawię na trochę Lego i sobie pogram :)

PS z niecierpliwością czekam na więcej MOCy z tego gatunku.

Mrutek

#21 Post autor: Mrutek »

crises pisze:
Mrutek pisze:Przydałaby się jakaś perspektywa np.: z wysokich skosów.
Hmm? A tego nie rozumiem.
Moja nazwa własna. Slope, Inverted 75 2 x 1 x 3
Tak czy inaczej moc ekscentryczny;). Może jakiś tryptyk? Wiem, wiem - droga krzyżowa!
Ostatnio zmieniony 2010-12-09, 11:41 przez Mrutek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dart Grellenort
Posty: 277
Rejestracja: 2010-07-13, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: DartGrellenort

 

#22 Post autor: Dart Grellenort »

crises pisze:Można też spytać, co robi marchewka w dziurce od klucza :]
Co robi marchewka w dziurce od klucza? - Ta kwestia zaintrygowała mnie jeszcze zanim przeczytałem sugestię.
Bardzo oryginalne, zmyśle i nawet estetyczne.
Dlaczego jeden ze strażników jest Czarny? (Znaczy - ma różową główkę, czyli inną niż reszta?)
Najbardziej jednak niepokoi mnie fakt, że chcesz świni przybić podkowy...
Nobody expects The Spanish Inquisition!

ODPOWIEDZ