[MOC] Kobieca Siła

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Der
Posty: 83
Rejestracja: 2010-11-14, 17:42
Lokalizacja: Kraków

[MOC] Kobieca Siła

#1 Post autor: Der »

Jest to mój pierwszy MOC. Nie proszę o wyrozumiałość, proszę o komentarze. :)

Całość zbudowana niemalże przypadkiem. Jeśli odwrócić uwagę pirata, to tylko kobietą lub trunkiem. Jeśli ktoś ma odwracać uwagę to powinien to być żołnierz. A co jeśli żołnierz, ubierze się w strój rodem ze "Słonecznego Patrolu"?

...W ten oto sposób, dzielny marynarz Kajtek, którego kapitan Rudobrody zostawił na straży skarbu, został wykiwany. Żołnierz Joseph przegrał w ciągnięcie słomek, przez co musiał przywdziać ten dziwny strój. Skąd taki dziwny strój? Podobno gubernator Port Royal czasem paraduje w Nim w swojej sypialni. Żołnierze stwierdzili, że będzie idealny. Żołnierz Stephan zakrada się z tyłu, by za chwile przystawić broń piratowi Kajtkowi i go związać. Piratowi Kajtkowi, z wrażenia, gdy zobaczył Luz Marije (pod, którą podszywa się żołnierz Joseph) opadła pieczona rybka (łosoś norweski, zabłądził okolice Zatoki Meksykańskiej, ale skoro pirat Kajtek mógł się jakoś tam znaleźć, to czemu łosoś nie). Żal tylko pirata Kajtka, ponieważ, po spotkaniu prawdziwego anioła, będzie się musiał rozczarować na koniec tej historyjki....


Obrazek
Obrazek

Jest to bardzo proste. Jest szansa, że nie powinienem się z czymś takim tutaj pokazywać. :) Ale starałem się jak mogłem. Udało mi się wyprosić aparat od kuzynki oraz przeczytać Wasze poradniki, zamieszczone na forum. :)

Pozdrawiam

ps. nie dajcie się zwieść kobietom...
<cisza>
Słyszysz?

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#2 Post autor: Kirysowaty »

Całkiem zabawna scenka. Nieźle, jak na debiut. :)

Zastanawiam się tylko, czy Kajtek nie jest aby raczej przerażony - przerażony spotkaniem z brodatą, wąsatą lalunią. :D
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#3 Post autor: Cevillus »

Spodobała mi się historia opisana przez ciebie. Jak na pierwszy raz całkiem nieźle. Czekam na dalsze MOCe wykonane przez ciebie :D
Ostatnio zmieniony 2010-12-16, 22:14 przez Cevillus, łącznie zmieniany 1 raz.

Balor
Posty: 27
Rejestracja: 2010-11-14, 17:35
Lokalizacja: Poznań

#4 Post autor: Balor »

Scena prawie jak ze Shreka z siostrą kopciuszka :)

crises

#5 Post autor: crises »

Kirysowaty pisze:Zastanawiam się tylko, czy Kajtek nie jest aby raczej przerażony - przerażony spotkaniem z brodatą, wąsatą lalunią. :D
To z pewnością jest NRDowska pływaczka. Sam bym się przestraszył.

Scenka zabawna i dobrze zrealizowana. Trochę słabo widać skarb i przez to bez opisu można mieć trochę kłopotów z odcyfrowaniem historyjki. Siłą miniaturek, ale i sporym wyzwaniem jest to, żeby wszystko pokazać za pomocą jednego ujęcia.

Sam zaczynałem od miniaturek, tym bardziej Twój debiut mi się podoba. Czekam na kolejne prace.

Awatar użytkownika
Der
Posty: 83
Rejestracja: 2010-11-14, 17:42
Lokalizacja: Kraków

#6 Post autor: Der »

dziękuję :) to miłe przeczytać coś takiego. :) chyba pora się wziąć za coś następnego, ale najpierw kolokwia z chińskiego i kanji xD

(dostałem 10kg LEGO od kumpla ostatnio, w tym rewelacyjny, kompletny zestaw Islandersów - będzie się działo xD)
Ostatnio zmieniony 2010-12-17, 13:35 przez Der, łącznie zmieniany 1 raz.
<cisza>
Słyszysz?

ODPOWIEDZ