[MOC] Dietrich von Altenburg

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kris kelvin

[MOC] Dietrich von Altenburg

#1 Post autor: kris kelvin »

Jedna z moich dwóch rzeczy na tegoroczny CCC.
Pisać nie ma co, bo wszystko widać.

Ale jedna rzecz jest ciekawa, nawet pikantna :D
Może się tak zdarzyć, że będzie to pierwsze zwycięstwo Trialowca w tym szacownym konkursie, gdyż malunkiem zajął się Aro za co też mu serdecznie teraz dziękuję. Więc smyku spiesz się bo nawet jak kiedyś wystartujesz i wygrasz to już nie będzie to samo :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-12-20, 15:50 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Fistach

#2 Post autor: Fistach »

Fajna praca;) Chociaz po tytule mialem nadzieje na jakiegos generala niemieckiego z II WS:)

Chyba jedna tarcze przypiales odwrotnie.

Fotograf

#3 Post autor: Fotograf »

Pięknie oddaje atmosferę średniowiecznego rycerstwa, ten hełm byka czyni z niego prawdziwego pogromcę. A tak właściwie to skąd ten hełm ;) ? Gratuluję dla malarza .



Ps:Drugi
Ostatnio zmieniony 2010-12-20, 15:04 przez Fotograf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#4 Post autor: Ciamek »

Sympatyczny jegomość ; o)
Uznanie za pracę zespołową : o)
Chyba jedna tarcze przypiales odwrotnie.
Właśnie... o co z nią chodzi? : oP
Zdrufko, Ciamek

kris kelvin

#5 Post autor: kris kelvin »

Cóż, jeśli chodzi o tarczę, to po prostu nie dajcie się dzieciom bawić waszymi klockami a unikniesz kłopotów :)

Hełm pochodzi z Brickfrge z doklejonymi "piórkami" lego.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#6 Post autor: PatrykZ »

Powinni ustawić na dziedzińcu zamku w Altenburgu w odpowiedniej skali, stanowiłby ozdobę tej mocno zaniedbanej acz odnawianej już rycerskiej siedziby. Po wizycie w tym roku byłem mocno zdegustowany...

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#7 Post autor: lugomina »

Ten rycerz to wprawdzie podla, krzyzacka gadzina, co nam Kujawy zajumala, ale wizualnie slodziak po prostu, a malunki wyborne (kto to by pomyslal, ze jeden z najwiekszych twardzieli technicowych jest kryptomalarzem castlowym! A jednak wlasciwa strona mocy kusi! )
Tylko dlaczego zrobiles mu takie ciemne zdjecie, o majestatyczny Krisie?
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

kris kelvin

#8 Post autor: kris kelvin »

lugomina pisze:Ten rycerz to wprawdzie podla, krzyzacka gadzina, co nam Kujawy zajumala,
Wiadomo faszysta...
lugomina pisze: Tylko dlaczego zrobiles mu takie ciemne zdjecie, o majestatyczny Krisie?
Instrukcja do tego aparatu ma chyba ze 100 stron. To ponad moje siły naciskać coś więcej niż jeden guzik.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#9 Post autor: zgrredek »

Tylko dlaczego zrobiles mu takie ciemne zdjecie, o majestatyczny Krisie?
Jest bardziej mroczny.
kris kelvin pisze:Cóż, jeśli chodzi o tarczę, to po prostu nie dajcie się dzieciom bawić waszymi klockami a unikniesz kłopotów :)
Ulubioną rozrywką mojego prawie osiemnastoletniego syna jest podmienianie mi klocków w MOCach. Przed każdą sesją zdjęciową muszę dokładnie przejrzeć czy wszystko jest na miejscu.
Ostatnio zmieniony 2010-12-22, 09:26 przez zgrredek, łącznie zmieniany 1 raz.

kris kelvin

#10 Post autor: kris kelvin »

zgrredek pisze:Ulubioną rozrywką mojego prawie osiemnastoletniego syna jest podmienianie mi klocków w MOCach. Przed każdą sesją zdjęciową muszę dokładnie przejrzeć czy wszystko jest na miejscu.
TO Z TEGO SIĘ NIE WYRASTA???

ODPOWIEDZ