8803 Minifigures Series 3

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#76 Post autor: Sorrow »

Dla takich fanek warto pisać recenzje:D
Hawajkę i snowboarderkę wolę odpuścić - lepiej, żeby zrecenzował je ktoś, kto robi zdjęcia tak ładnie jak ten pan

lordofdragonss

#77 Post autor: lordofdragonss »

Sorrow, wygrałaś internet! Czekam na więcej takich pozytywnie pokręcownych recenzji! :D

Awatar użytkownika
Dronka
Posty: 85
Rejestracja: 2010-07-31, 23:25
Lokalizacja: Kraków

#78 Post autor: Dronka »

Ponieważ nikt nie chce pochwalić się Hawajką to zrobię to ja. Chociaż tak naprawdę to tylko napiszę bo zdjęcia pojawią się tutaj dzięki noriemu, za co należy mu się moja dozgonna wdzięczność <kłaniam się i całuje w pierścień>

14 - Hula Dancer

Obrazek

Nasza Hawajka to tak naprawdę Carmen, Meksykanka która emigrowała do US w celu znalezienia pracy. A ponieważ natura obdarowała ja wspaniałymi włosami i kobiecą figurą, szybko znalazła pracę w firmie reklamowej jako modelka. Jej pierwszym zleceniem jest właśnie pozowanie w stroju Hawajki dla biura podróży &#8222;Aloha&#8221;. Prawda, że dobrze sobie radzi? (choć mnie jej uśmiech wydaje się troszkę sztucznie za szeroki)

Obrazek

Każdy chciałby mieć taką Hawajkę na własność. W zestawie zrób-to-sam otrzymujemy taki oto zestaw części:

Obrazek

Z jakże szałową i modną spódniczką

Obrazek

Szybka instrukcja ubierania (spokojnie, ściąga się ją o wiele szybciej)

Obrazek

Carmen to rozrywkowa dziewczyna:

Obrazek

I tak prezentuję się nasza piękność w całej okazałości:

Obrazek Obrazek

Czyż nie jest śliczna z tym kwiatem we włosach?

Obrazek

A tutaj ze swoim ojcem w narodowym stroju Meksykańskim:

Obrazek

Porównanie ich instrumentów (jak widać różnią się barwą i wzorkiem):

Obrazek

A tutaj bonus dla tych którzy tęsknią za słońcem i latem:

Obrazek
<rh> Fanklub Bobotrutnia :D

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#79 Post autor: Sorrow »

No proszę! Tak szybko ubrałam Carmen, że nawet nie zauważyłam, że ma majtki, takie jak Pamelka, tylko zielone... Dzięki!

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#80 Post autor: Miguel »

Ja się męczyłem ze spódniczką dobre 2 minuty. Na 3 razy ją zakładałem, bo ciągle coś nie wychodziło. Sama figurka ładna, zasila szeregi pięknych dziewczyn w rodzinie Lego a to dobrze, bo kobiet zawsze było mniej w zestawach. Szkoda, że marakasy (a raczej grzechotki) nie mają wzorków tak jak u meksykanina, zawsze to jakieś upiększenie by było.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#81 Post autor: zgrredek »

Miguel pisze:Szkoda, że marakasy (a raczej grzechotki) nie mają wzorków tak jak u meksykanina, zawsze to jakieś upiększenie by było.
To właśnie dobrze. Będą miały większe zastosowanie, choć na razie nie wiem jakie.

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#82 Post autor: Lord Vash »

Mi te marakasy nie pasują do tancerki hula, lepiej by jej w łapki dali ukulele (ta hawajska gitarka). Co nie zmienia faktu, że to moja ulubiona figurka w tej serii.
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

Awatar użytkownika
Miguel
Posty: 211
Rejestracja: 2010-06-17, 20:19
Lokalizacja: Sosnowiec

#83 Post autor: Miguel »

Równie dobrze mogli dać jej banjo albo bałałajkę :P
Ale skoro już dali materiałową spódniczkę, to mogli dać jeszcze naszyjnik.
Mężczyzna nigdy nie dorasta. Tylko zabawki są coraz większe i droższe.

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#84 Post autor: Miszel »

Ale jaja - ona pod spódniczką z trawy ma majtki - hehe. Widział ktoś tubylca w majtkach? No chyba, że to współczesny tubylec. Albo faktycznie lego jak ognia zaczęło unikać złych skojarzeń (kontynuacja rozważań do innej dyskusji o minifigowej etykiecie). Fajna figurka. Ciekawa kiecka. Bardziej spodziewałem się nowej, krótszej wersji tego: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=61198 niż takiego nowego rozwiązania. Tak jak teraz jak widać na zdjęciach trochę od tyłu odstaje i odsłania tyłek :) Powinny byli zrobić ją dłuższą o jednego studa tak żeby na siebie zachodziła po owinięciu nóżek. Dziwne jest też że ma tylko 3 otwory do założenia na dóżkowe study. Ja bym zrobił na 4, a przy dłuższej o jednego studa na - 5 otworów.
Ciekawe kto pierwszy nazbiera tych kiecek takie ilości, żeby zrobić z nich dach budynku kryty trzciną :)
Ostatnio zmieniony 2011-01-27, 17:29 przez Miszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#85 Post autor: lugomina »

Sorrow pisze:No proszę! Tak szybko ubrałam Carmen, że nawet nie zauważyłam, że ma majtki, takie jak Pamelka, tylko zielone... Dzięki!
Sorrow, lofam Cie coraz bardziej, jak mozna dziewczyne tak szybko ubierac, ze nawet majtek nie zauwazylas :D

Dronko, dzieki przesliczne za recenzje Hawajki! Bardzo fajna ta spodniczka i przepiekne wlosy. Szkoda tylko, ze ten usmiech troche przerazajacy... meskie figurki w tych seriach tez sie jakos tak dziwnie szczerza..
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Jumbo

#86 Post autor: Jumbo »

lugomina pisze:Szkoda tylko, ze ten usmiech troche przerazajacy... meskie figurki w tych seriach tez sie jakos tak dziwnie szczerza..
Bo to jest Bollywood Smile!! :D

http://i.ytimg.com/vi/EV8LvXB4Ib0/0.jpg

Awatar użytkownika
Dronka
Posty: 85
Rejestracja: 2010-07-31, 23:25
Lokalizacja: Kraków

#87 Post autor: Dronka »

lugomina, to właśnie przez ten uśmiech wymyśliłam, że to musi być jakieś pozowane i to przez niego nori musiał się męczyć ze zdjęciami. :D
<rh> Fanklub Bobotrutnia :D

Hippotam

#88 Post autor: Hippotam »

Dronka pisze:Szybka instrukcja ubierania (spokojnie, ściąga się ją o wiele szybciej)
Obrazek
Na pewno tak się ją ubiera? Ja ubrałem tak, że rozcięcie jest z boku i tak wygląda lepiej. Z tyłu wtedy też jest spódniczka, a nie takie niewiadomoco.

Awatar użytkownika
Dronka
Posty: 85
Rejestracja: 2010-07-31, 23:25
Lokalizacja: Kraków

#89 Post autor: Dronka »

Hippotam, tak?
mnie się wydawało, że tak jest dobrze ale mogę się mylić.
<rh> Fanklub Bobotrutnia :D

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#90 Post autor: szarikm »

To ona jednak ma pod spódniczką stringi!

ODPOWIEDZ