[MOC] Argul

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#16 Post autor: Jerac »

Buduj więcej takich zabawek. Świetne są. Tym bardziej że styl jest dość unikalny, taka ciężarówka która milion razy była przerabiana, dodawana, obrosła silnikami i Chaos jeden wie jaką maszynerią... Swoją droga, zastanawiałeś się może jakby wyglądała wersja "nowa"? Świeżo z fabryki, bez przeróbek?

Czy te takie zielone silniki powiedzmy w tylnych górnych rogach kabiny, to coś nowego? Nie znam tego elementu.

A co do
Ale nie umiem tak budować, przynajmniej nie dla siebie, nie potrafię "wymyślać" jak jerac, nie umiem "dać sobie" tej wolnej reki, wszystko musi mieć jakiś sens, i trzymać się jakichś reguł. Chyba będę dalej budował samochody :D...
, to zapewniam Cię, że wszystko co buduję również trzyma się pewnych reguł. Na przykład, uważam że uzbrojenie dałeś tej machinie bez sensu, bo strzelać może tylko do przodu a manewrowością nigdy nie dorówna "dedykowanym" myśliwcom... :D

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#17 Post autor: M_longer »

Jerac pisze:Czy te takie zielone silniki powiedzmy w tylnych górnych rogach kabiny, to coś nowego? Nie znam tego elementu.
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=60990

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#18 Post autor: Jerac »

A, malownictwo znowu.. ;>

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#19 Post autor: Misterzumbi »

Piterko, za nic nie zlapac, przeca pisze ze dodalem dupereli. Dwa tygodnie temu mozna bylo im rzucic o sciane...

A uzbrojenie niema sensu bo te durne opowiastke o holowniku pomyslalem sobie na poczekaniu :D...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#20 Post autor: nori »

To częściej "wymyślaj na poczekaniu". Nawet Ci to wychodzi.
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#21 Post autor: Jerac »

Ja w ogóle opisu (na początku) nie czytałem, co to jest domyśliłem się po wyglądzie, potem tylko się upewniłem że dobrze zgadłem. Całkiem nieźle jak się okazuje.

Czy mi się zdaje czy on jest zbudowany jak zestaw? Pod spodem gołe płytki i stelaż z tbricków?

djtermoz
Posty: 176
Rejestracja: 2007-10-26, 02:33
Lokalizacja: Boston

#22 Post autor: djtermoz »

Całkiem ciekawa konstrukcja. Nie dosć, że nie ma jej za co złapać to jeszcze w fabryce nóg poskapili i musi ladować na brzuchu.

Hippotam

#23 Post autor: Hippotam »

A mi się średnio podoba.

Oczywiście, znajmy proporcje, lepsze to niż trzy czwarte tego co lata na Brickshelfie, ale myśle ze dobrze Zumbi czujesz że to (na razie?) nie Twoja bajka.

Za dużo tego badziewia wisi na tym pojeździe, podoczepiane trochę chaotycznie. Tak jakbyś doczepiał i doczepiał i skończył dopiero (i tylko dlatego) jak już zabrakło studów do doczepiania. Poza tym model rozpada mi się na pojedyncze części - tu widzę płytkę, tu liftarma, tam wężyk - ale nie mam wrażenia że razem to łączy się w jakąś spójną całość.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#24 Post autor: Hezar »

Odrzucony prototyp, więc narzekać na malowanie czy naklejki nie mam zamiaru, choć te - o dziwo - pasują tu znakomicie.

Konstrukcja niezwykle ciekawa i oryginalna, wszechobecny nieład konstrukcyjny, który tu panuje, z pewnością dodaje uroku całości.

To zdjęcie jest znakomite, Argul przypomina pasikonika przycupniętego i gotowego do skoku. Rewelacja.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#25 Post autor: Misterzumbi »

Hippotam pisze:Zumbi czujesz że to (na razie?) nie Twoja bajka.
Czuje :D...

Nigdy nie bedzie. Nie wiem kiedy skonczyc, i rzeczywiscie, budowalem aby dupereli bylo.

A Jerac ma racje, "Podwozie" bylo budowane pod zestaw, czy, jak sie buduje zestaw. Niema tam specjalnie detali, i jest nieprawdopodbnie proste a za to mocne...
Ostatnio zmieniony 2011-01-21, 19:15 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#26 Post autor: Jerac »

Zbuduj zmyślony samochód.
Zbadaj kiedy będzie wyglądać na skończony.
Skończ latadło w tym samym momencie co samochód.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#27 Post autor: Misterzumbi »

A gdzie jest instrukcja do Ursusa?
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

kris kelvin

#28 Post autor: kris kelvin »

A gdzie jest instrukcja do Lanza?

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#29 Post autor: Misterzumbi »

Lanza miales se wziasc. Ot co, dlatego sie nie liczy, bo twoja wina ze niemasz. Pozatym Lanz jest do kupy z tylu elementow co jedna lampa ciapka. Ze mi sie myslec nie chce, to zrozumiale, ale ty? Mlody jestes.
Ostatnio zmieniony 2011-01-21, 20:13 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

the oneman

#30 Post autor: the oneman »

Fajny - przod przypomina mi glowe predatora. Nie bardzo podobaja mi sie tylko te zielone stateczniki, od ktorych roi sie na bokach - troche rozpraszaja ,ale nie podejme sie mowienia ci jak powinienes to zrobic zeby bylo lepiej ;).
Malowanie klockow jest z pewnoscia wyjsciem poza ramy jakie wyznacza LEGO, jezeli to robisz, to prawdopodobnie takie wyjscie jest wlasnie tym czego potrzebujesz ->a wiec dobrze, ze to zrobiles, tym bardziej ,ze efekt jest ciekawy.
Mimo, ze nie ma za co zlapac, mysle , ze chcialbym sie nim pobawic, zwlaszcza jakies cwierc wieku temu.

ODPOWIEDZ