Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
6913 Blue Roadster
Autor Wiadomość
KUKUS 
VIP


Wiek: 31
Dołączył: 25 Cze 2007
Wpisy: 852
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-02-11, 21:52   6913 Blue Roadster

6913 Blue Roadster


Seria: Creator
Rok produkcji: 2012
Liczba klocków: 152
Liczba figurek: 0
Cena: 34-45 zł (allegro), 39,99 zł (S@H)

SPIS CZĘŚCI
PEERON (brak)
BRICKLINK
BRICKSET

GALERIA

Moja przygoda z autkami creatora rozpoczęła się, kiedy dostępny był jeszcze żółty samochód z tejże serii (4939). Co prawda ostatecznie zestawu nie kupiłem, jednakże w mojej głowie zrodziła się chęć posiadania takowego modelu. Niestety zbyt późno się zdecydowałem i ostatecznie nie nabyłem go.

W roku 2009 na świat przyszedł kolejny, wspaniały model, będący - przynajmniej w moim prywatnym odczuciu - godnym następcą żółtej rajdówki - mianowicie zielony 6743. Pamiętam, że Kubrick napisał recenzję, w której zrobił niemal kompletną instrukcję do zbudowania tegoż pojazdu.

Po zakupie 6743 i wypakowaniu elementów z woreczków trochę zdziwiłem się mało wyrafinowanymi elementami, jednakże złożony model w pełni mnie usatysfakcjonował. Swoją drogą jest on idealnym przykładem, jak z przeciętnych części można zrobić coś nietypowego. Niestety, pojazd miał jedną zasadniczą wadę - nie można było wsadzić ludzików do środka! Na szczęście kilka korekt związanych z kierownicą i fotelami pasażerów ostatecznie rozwiązało ten problem - zresztą sami zobaczcie.

Nie wiem jak w przypadku żółtego pojazdu, ale zielony należy do grona tych modeli, które można non stop poprawiać. Przykładowo, można by dodać otwieraną przednią maskę z atrapą silnika, otwierany bagażnik czy skręcane koła. Wszystko jest do zrobienia, jednak zależy to w dużej mierze od motywacji i klockowego asortymentu.

W 2009 roku mieliśmy jeszcze jeden zestaw, który oferował aż 2 auta podobnej kategorii. Był to 6753 - wspaniała, żółta ciężarówka służąca do transportu samochodów.

Mijały lata i dopiero z początkiem 2012 Street Speeder doczekał się następcy w postaci niebieskiego Blue Roadstera. Czy Jest on wartościowym zestawem? Czy ma jakieś innowacyjne rozwiązania? Jak wygląda sytuacja z różnorodnością elementów występujących w zestawie? Mam nadzieję, iż recenzja odpowie przynajmniej po części na te i podobne pytania.

Na zakończenie wyrażam nadzieję, że zdjęcia ujdą w tłumie - eksperymentowałem z aparatem siostry i musiałem się tego i owego poduczyć. Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia wysypanych klocków są niewyraźne, ale obawiam się, iż nie jestem już w stanie zrobić nowych. Generalnie podszedłem do tego problemu tak, iż zdjęcia modelu mają większy priorytet, a elementy potraktowałem jako taki dodatek - grunt, że widać, co one przedstawiają. Żeby zatem nie przedłużać tym długim wstępem, pozwolę sobie przejść do meritum.
Jak na zestaw z przedziału 30-40 zł, pudełko jest dosyć duże (co jest raczej standardem dla creatora - porównajcie sobie zestawy z podobnego przedziału cenowego z innych serii, np. castle czy atlantis). Na przodzie widnieje bardzo ładna grafika, przedstawiająca samochód w pełnej krasie, na tle wschodzącego słońca. Pod spodem widzimy możliwość stworzenia modeli alternatywnych. Tył obfituje w malunek zawierający wszystkie możliwe warianty pojazdów. Jak na serię creator przystało, ścianki boczne posiadają spis elementów (który jak się okaże wkrótce nie jest kompletny), oraz tradycyjne ostrzeżenia przed dziećmi w wielu językach.

Wygląd opakowania jest oczywiście ważny - chociażby ze względu marketingowego, jednakowoż to trochę za mało (tak to w życiu niekiedy bywa, iż piękna kobieta okazuje się nieraz najzwyklejszą jędzą, chociaż nie jest to definicją i w swoim życiu widziałem już niejedną brzydką jędzę - chociażby na studiach), dlatego też zatrzymajmy się na chwilę na zawartości - głównej esencji zestawu. Bo nie oszukujmy się, nikt nie kupi go tylko dla ładnego pudełka ;)
W zestawie otrzymujemy 2 woreczki - jeden dla "drobnicy", a drugi dla większych elementów. Torebki nie są wprawdzie ponumerowane, jednakowoż nie przeszkadza to w składaniu modelu.

Skoro już o elementach mowa, zwróćmy uwagę na ciekawe części występujące w zestawie:

... czyli kilka białych tilesów 1x3, niebieskie skosy, błękitne łuczki, serki, tanowe zaokrąglenia czy nowy klocek, będący obecnie standardem w pojazdach z serii city - czerwony łącznik.

Oprócz klocków otrzymujemy aż 2 instrukcje - pierwsza dla głównego modelu, a druga dla modeli alternatywnych.

Pierwsza instrukcja wygląda następująco:
Książeczka składa się z 48 stron. Po pouczeniu, jak należy oddzielać od siebie klocki następuje instrukcja właściwa (strony 3 - 42), następnie spis elementów, reklama podobnych setów z creatora, strony internetowej (wraz z możliwością zbudowania kolejnej alternatywy dla modelu!), kończąc na niezwykle uradowanym, spokojnym, czarującym dzieciaku i towarzyszącym mu napisowi "Win!".

Instrukcja numer 2:

... stanowi jakby rozszerzenie głównej instrukcji, umożliwiając złożenie alternatywnych modeli - najpierw jeep'a, a następnie czegoś na kształt klasycznego samochodu z lat 20-tych ubiegłego wieku. Brak tutaj jakichkolwiek reklam. Książeczka składa się z 64 stron, z czego pierwsze 37 dotyczą pojazdu terenowego.

Jeżeli chodzi o jakość wydruku i czytelność to na większe problemy nie natrafiłem, budowa szła gładko i przyjemnie. Czarne elementy otoczone są białą obwódką, co zapewne może ucieszyć część budowniczych.


Zapewne zastanawiacie się, czemu zaczynam od zaprezentowania modelu alternatywnego? Cóż, widząc zdjęcie głównego modelu doszedłem do wniosku, że żal mi będzie go rozkładać, wobec czego nie umieściłbym w recenzji reszty możliwych pojazdów. Sam nie wiem czy to wina mojego cybernetycznego układu scalonego czy może jakaś inna awaria, ale tak po prostu mam, że jak coś robię to robię to od początku do końca.
Pierwszym modelem alternatywnym jest jeep. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony widząc jego ilustrację, ale po złożeniu go zmieniłem nieco zdanie. Może i nie jest tak przemyślany jak liczne konstrukcje naszych forumowych budowniczych aut, ale nie zapominajmy, że zestaw kierowany jest głównie dla dzieci, wobec czego zasadniczym priorytetem jest prostota konstrukcji. Wysoka bawialność i stosunkowo ładny wygląd dopełniają dzieła. Trochę razi ogólna kwadratowość przodu, ale jest to wada, którą można stosunkowo łatwo poprawić.

Pozostałe elementy z tego kroku:

Skosy, serki, chwytak (błąd o którym wcześniej wspominałem, bowiem według spisu elementów powinniśmy dostać jedną sztukę - faktycznie w zestawie są aż dwie) czy jakiś round tile 1x1. Jak na mój gust przydatne elementy.

Wracając do bawialności - jeep umożliwia umieszczenie ludzika wewnątrz pojazdu:


Kolejnym pojazdem, jaki możemy zbudować z części znajdujących się w zestawie jest ten oto stary samochód. Jego niewątpliwą zaletą jest prostota konstrukcyjna i szybkość budowy, ale nie jest on - przynajmniej według mojej opinii - ani ładny, ani tak bawialny, jak jeep ( mówiąc "bawialny" mam na myśli, że nie da się wsadzić do środka minifiga; problem można częściowo rozwiązać podwyższając kierownicę, jednak wiąże się to z koniecznością dokonania zmian w modelu).

Jak dla mnie najgorszy z pojazdów, osobiście nie polecam go składać. Długi, chudy, bez szczegółów silnika (które teoretycznie mogłyby poprawić nieco jego wygląd).

Po złożeniu modelu pozostaje dość sporo nieużywanych elementów:Nadszedł wreszcie czas na prezentację głównego modelu. Tak jak już wcześniej wspomniałem - gdybym zaczął recenzję od niego, to prawdopodobnie nie robiłbym modeli alternatywnych, bo szkoda by mi było go niszczyć. A uwierzcie mi, jest na co popatrzeć ;)
Głównym modelem jest przepiękny, niebieski samochodzik sportowy, posiadający możliwość regulacji kierownicy czy otwierania drzwi. Jak na mój gust dobór kolorów jest bardziej interesujący, niż w przypadku zielonego poprzednika - zapewne jest to zasługa białej, dolnej części karoserii. dzięki zastosowaniu bioniclowych reflektorów przód wydaje się być ciekawszy, niż w wersji wcześniejszej (oczywiście kosztem liczby przeznaczonych nań elementów). Jednakowoż, w miejsce niebieskich tilesów 1x2 umieściłbym dodatkową parę skrzydełek (identycznych, jakie zostały umieszczone w tylnej części pojazdu). Wnętrze jest trochę ubogie - nie podoba mi się szpara w tym szarym plate, razi brak skrzyni biegów. Tył pojazdu wygląda hamerykańsko, jednakże jest on strasznie krótki i kwadratowy - założę się, że w rzeczywistości taki samochód nie miałby racji bytu, bo popatrzcie ile powierzchni zajmuje paliwożerny silnik, a ile bagażnik? A co z bezpieczeństwem na drodze? Spoiler też nadaje się do poprawy. Natomiast bardzo podobają mi się owe cienkie koła - jak dla mnie dużo lepsze rozwiązanie niż w zielonym poprzedniku. Instrukcja umożliwia nam złożenie modelu z kierownicą po prawej stronie, jak ma to miejsce w pojazdach angielskich, jednakże w każdej chwili można to zmienić, dokonując kilku korekt i zamieniając miejscami odpowiednie klocki.

Po złożeniu modelu pozostaje nam kilka użytecznych elementów:


Zobaczmy jak sprawa ma się z umieszczaniem ludzików we wnętrzu pojazdu:

Jak widać ludzik zmieści się bez problemu, jednakże ścianka znajdująca się obok jego prawego ramienia zmusza delikwenta do krzywego siedzenia. Podejrzewam, iż rozwiązaniem byłoby przesunięcie fotelów o 1 stud do przodu.

Na koniec jeszcze porównanie 6913 z nieco ulepszonym 6743:Blue Roadster jest lżejszy i nieco krótszy (wina bagażnika). Tył jest niedopracowany, ale przód jest znacznie lepiej wyprofilowany w niebieskim samochodziku.

Nowy samochód jest ciekawą ofertą na liście tegorocznych zestawów. Co prawda posiada kilka głupich wad (które, mam wrażenie - pochodzą z przesadnej oszczędności firmy), takich jak np. zbyt krótki tył czy niedopracowane wnętrze, jednakże można je bardzo łatwo poprawić. Warto podkreślić, iż umożliwia on włożenie minifiga do środka, co zasługuje na dużego plusa.

Pomimo kilku niedociągnięć zestaw uważam za godnego następcę podobnej klasy modeli z creatora i polecam go każdemu - czy to dzieciakowi, czy studentowi, który zamiast spać o normalnej porze lubi podłubać sobie przy recenzji ;)OCENA

 • ZA:
  + pięknie wyprofilowany przód Blue Roadstera
  + modele alternatywne
  + otwierane drzwi w modelu głównym, regulowanie kierownicy
  + możliwość włożenia minifiga do środka
  + kolorystyka
  + bawialność
  + cena do przeżycia
  + ciekawe elementy
 • PRZECIW:
  - niedopracowany tył pojazdu (model główny)
  - wnętrze mogłoby być nieco ciekawsze
  - ludzik siedzi nieco przekrzywiony
_________________
Galeria BS | Galeria FlickR
Ostatnio zmieniony przez KUKUS 2012-02-21, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
blizzard 


Wiek: 31
Dołączył: 04 Paź 2011
Wpisy: 820
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-02-11, 22:35   

KUKUS napisał/a:
Nadszedł wreszcie czas na prezentację głównego modelu. Tak jak już wcześniej wspomniałem - gdybym zaczął recenzję od niego, to prawdopodobnie nie robiłbym modeli alternatywnych, bo szkoda by mi było go niszczyć.

Cytat:
Liczba klocków: 152

Co za leniuch :P Toż to maleństwo.
Ale też, bardzo fajne wozidło dla ludzików. Może kupię, albo podpatrzę i zmajstruję coś swojego :D
 
 
 
bart 
VIP


Wiek: 41
Dołączył: 18 Lip 2011
Wpisy: 258
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-02-11, 22:40   

Bardzo udana recenzja. Widać, że wzorujesz sie nieco na recenzjach naszego Mistrza :) (i wychodzi Ci to). Liczba zdjęć ogromna - chyba każdy jest w stanie zapoznać się z każdym z modeli gruntownie. Co do samego zestawu to do mnie przemawia tylko jeden z modeli i jest to jeep.
 
 
 
Cevillus 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Kwi 2010
Wpisy: 553
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-12, 09:42   

Mam ten model i jestem z niego zadowolony. Wart był zakupu. :)
 
 
 
Hegemon 
Zbieracz kolekcjoner


Wiek: 42
Dołączył: 15 Maj 2011
Wpisy: 275
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2012-02-12, 10:53   

Kupiłem jakiś czas temu aby dołożyć do lawety. Budowę zielonego znam na pamięć, bo używam go w pracy. Porównywałem z nim tego nowego i niestety jest gorszy. Szyba za głęboko wchodzi i nie ma osadzenia na końcach (tak sobie wisi w kabinie po otwarciu drzwi), tył jest jakiś toporny i zrobiony bardzo brzydko. Przód również gorszy w porównaniu do zielonego. Nie podoba mi się również ta dziura wielkości jednego studa pomiędzy szybą a maską (z prawej i lewej strony). Mogli to czymś wypełnić. Mnie razi też odstająca tablica rejestracyjna (jeżeli można tak napisać). Ogólnie jednak jako kolejny z serii nie jest aż taki zły. Jest tylko gorszy od poprzedników. Na plus można zaliczyć model alternatywny wzorowany na starych "jamnikach". Ten wyszedł bardzo fajnie.
_________________
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO
 
 
 
Sorrow 
Adminus Emeritus


Wiek: 38
Dołączyła: 08 Maj 2010
Wpisy: 630
Skąd: Z Uodzi
Wysłany: 2012-02-12, 11:41   

Ja tylko tak na szybko, bo teraz nie mam czasu czytać, ale muszę to powiedzieć - KUKUS, ta recenzja wygląda tak starannie i po prostu ładnie, że z przyjemnością do niej wrócę i poczytam.
 
 
 
KUKUS 
VIP


Wiek: 31
Dołączył: 25 Cze 2007
Wpisy: 852
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-02-12, 13:34   

blizzard napisał/a:
Co za leniuch :P Toż to maleństwo.

Ja przynajmniej pokazałem, jak wyglądają modele alternatywne :P

Cóż, z perspektywy osoby przeglądającej recenzje może to tak wyglądać. Ale wiesz, obróbka zdjęć to raczej żmudna robota - tym bardziej, jak nagle okazuje się, że trzeba zrobić nowe zdjęcia, bo te stare są niewyraźne/rozmazane. Albo kiedy wydaje Ci się, że zdjęcia wyglądają dobrze, a tu nagle odkryjesz, że mogą być lepsze i poprawiasz je w programie graficznym.

Poza tym, niektórzy lubią zostawiać najlepsze na sam koniec ;)


bart napisał/a:
Bardzo udana recenzja. Widać, że wzorujesz się nieco na recenzjach naszego Mistrza :)

Jego niekwestionowana boskość oddziałuje na innych. Poza tym patent na oddzielanie poszczególnych fragmentów grafikami uważam za genialny - zwłaszcza, kiedy recenzja ma dużo tekstu.

bart napisał/a:
Liczba zdjęć ogromna - chyba każdy jest w stanie zapoznać się z każdym z modeli gruntownie.

Niektóre zdjęcia musiałem robić kilka razy i obrabiać w programie graficznym (GIMP) kilkakrotnie :P A dodam, że zaraz po tej recenzji zacząłem robić zdjęcia do recenzji większego, nieco bardziej złożonego zestawu...

Cevillus napisał/a:
Wart był zakupu

Też tak uważam.

Hegemon napisał/a:
Przód również gorszy w porównaniu do zielonego

Z tyłem się zgodzę, ale przód wydaje mi się właśnie ładniejszy od poprzednika (ale jak tak teraz sobie patrze to żółta rejestracja faktycznie mogłaby być bardziej schowana).

Hegemon napisał/a:
Ogólnie jednak jako kolejny z serii nie jest aż taki zły. Jest tylko gorszy od poprzedników.

A swoją drogą to ciekawy jestem, jak będzie wyglądać następny samochód creatora (2014 rok?). Może będzie pomarańczowy, kto wie?

Sorrow napisał/a:
ta recenzja wygląda tak starannie i po prostu ładnie, że z przyjemnością do niej wrócę i poczytam

Dziękuję bardzo za miłe, motywujące, pokrzepiające słowa :D Ja z recenzji jestem średnio zadowolony - głównie przez niewyraźne zdjęcia pojedynczych elementów (lubię robić wszystko porządnie od początku do końca) - ale grunt, że fotografie modeli można uznać za w miarę udane.

Pozdrawiam!
_________________
Galeria BS | Galeria FlickR
Ostatnio zmieniony przez KUKUS 2012-02-12, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MrPyrek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-12, 14:09   

Ale fajna recenzja :)

Hegemon, a 5867 Super Speedster wjedzie Tobie na lawetę ?
 
 
 
Backbone 

Wiek: 33
Dołączył: 06 Gru 2009
Wpisy: 665
Skąd: Doncaster
Wysłany: 2012-02-12, 14:12   

MrPyrek napisał/a:
Ale fajna recenzja :)

Hegemon, a 5867 Super Speedster wjedzie Tobie na lawetę ?


Nie ta skala, jest większy od modelu z recenzji i tych które były w zestawie z lawetą.
 
 
 
Hegemon 
Zbieracz kolekcjoner


Wiek: 42
Dołączył: 15 Maj 2011
Wpisy: 275
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2012-02-12, 19:04   

MrPyrek napisał/a:
Ale fajna recenzja :)

Hegemon, a 5867 Super Speedster wjedzie Tobie na lawetę ?


Czerwony 5867 ma szerokość 10 studów a te z żółtej lawety 6753, zielony 6743 i niebieski 6913 mają szerokość 8 studów dlatego pasują do siebie.
_________________
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO
 
 
 
Filus 


Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2010
Wpisy: 588
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-02-12, 19:52   

Szalejesz. 2 świetne recenzje w krótkim czasie, widzę, że sesja musiała być trudna, skoro tak Cię nosi po jej zaliczeniu;).

Co do modelu. Ten ala Rolls-Royce to totalny niewypał. Jeep i model główny obleci, ale nie widzę w nich specjalnych rewelacji. Inny mankament, kolor. Jest strasznie niszowy, przez to rzadko używany, lepszy byłby czerwony z białymi pasami, choć z drugiej strony, ileż można się bawić zabawkami w tym samym kolorze?

Powiedziałbym, że zestaw ten kopnął cholerny zaszczyt, dostał recenzję, na którą moim zdaniem nie zasługuje. Jej staranność jest ba poziomie zestawów za kilka stów. No ale skoro miałeś chęci:).

Swoją drogą, nie męczy Was już to ciągłe serwowanie tego samego w Creatorach? Wszystkie samochodziki, które kojarzę z Creatora budowane są na jedno kopyto. Coś podobnego do autka sportowego, o sylwetkach strasznie zbliżonych do tutaj recenzowanego.
 
 
 
M_longer 
VIP


Wiek: 32
Dołączył: 29 Wrz 2007
Wpisy: 5376
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-02-12, 19:55   

Filus napisał/a:
Inny mankament, kolor. Jest strasznie niszowy,

A to nie jest tak że im więcej zestawów występuje w jakimś kolorze to staje się on mniej niszowy?

Chociaż faktycznie, o ile zwykły niebieski jakoś specjalnie rzadki nie jest, to Light Blue już mniej.
_________________
m1longer.com
 
 
 
KUKUS 
VIP


Wiek: 31
Dołączył: 25 Cze 2007
Wpisy: 852
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-02-13, 15:31   

MrPyrek napisał/a:
Ale fajna recenzja :)

Podziękował!

Filus napisał/a:
Szalejesz. 2 świetne recenzje w krótkim czasie, widzę, że sesja musiała być trudna, skoro tak Cię nosi po jej zaliczeniu;).

Prawdę mówiąc zrobiłem 3 recenzje, ale tylko dwie z nich dotyczą lego. Co do sesji - udało mi się pokonać antychrysta w pierwszym terminie i to mnie ostatecznie zmotywowało :D

Filus napisał/a:
Inny mankament, kolor. Jest strasznie niszowy, przez to rzadko używany, lepszy byłby czerwony z białymi pasami, choć z drugiej strony, ileż można się bawić zabawkami w tym samym kolorze?

Mi tam właśnie niebieski się bardzo podoba, ale wiadomo - kwestia gustu ;)

Filus napisał/a:
Powiedziałbym, że zestaw ten kopnął cholerny zaszczyt, dostał recenzję, na którą moim zdaniem nie zasługuje. Jej staranność jest ba poziomie zestawów za kilka stów. No ale skoro miałeś chęci:).

Cóż, o gustach się nie dyskutuje; ja osobiście uważam, że zestaw zasłużył na recenzję chociażby przez wzgląd na poprzedników. Ma pewne wady, fakt, ale nie jest tragiczny.

Filus napisał/a:
Swoją drogą, nie męczy Was już to ciągłe serwowanie tego samego w Creatorach?

Marketing. Weź pod uwagę, że minęły 3 lata od premiery zielonego samochodziku, a przez ten okres na świat przyszło kolejne pokolenie młodych budowniczych (albo dorosło na tyle, iż ostrzeżenia przed połknięciem już ich nie dotyczą). Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce w sklepach zielona wyścigówka zniknie - podobnie jak miało to miejsce z żółtym wozidłem - i zostanie tylko niebieski. Poza tym tego typu modele są zawsze na topie i powinny się raczej sprzedać.

Street speeder jakoś częściami specjalnie nie zachwycał, ale miło jest popatrzeć na złożony model.

Dziękuję za opinie!
_________________
Galeria BS | Galeria FlickR
 
 
 
goldsun
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-14, 14:50   

Dzięki za fajną recenzję :-)
W końcu widzę jakiś zestaw którego zdecydowanie nie chcę kupować :-)
Podejrzewam, że jakby postawić go obok wszystkich poprzednich (4939 żółty, 6743 zielony, 5867 czerwony, dwa z 6753 Highway transport) to wyglądałby mizernie :-) no może na poziomie 4939 ?
Postawił kiedyś ktoś je wszystkie obok siebie ? Bo ja bez tego nowego i 4939 - wyglądało to fajnie, zwłaszcza z dorobionym dodatkowo do tego jeepem z 5867.
 
 
 
rh
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-21, 22:09   

M_Longer napisał/a:
Chociaż faktycznie, o ile zwykły niebieski jakoś specjalnie rzadki nie jest, to Light Blue już mniej.
Medium Blue Panie Longer :)

Kukus, recenzja jak zwykle świetna. Bardzo lubię czytać te Twoje opisy :) Do tego zdjęcia są naprawdę dobre.

Zestaw. Poprawny. Jakoś nie wzbudza we mnie ani zbyt pozytywnych, ani negatywnych emocji. Liczyłem, że ten samochodzik na stary styl będzie ciekawszy, niestety się zawiodłem.
Ostatnio zmieniony przez rh 2012-02-21, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich wpisów
Nie możesz usuwać swoich wpisów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,091 sekundy. Zapytań do SQL: 11