[MOC] Zakazana planeta...

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#46 Post autor: Misterzumbi »

Nie, to Wnetrze reaktora ktory bedzie napedzal maszyne bojowa ktora zniszcz wszystkie trialowki zanim fani zdaza wymyslec jak by tu rozgrzebac Unimoga do swoich nikczemnych celow, mianowicie jezdzenie klockami po blocie w parku...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

SeTA
Posty: 79
Rejestracja: 2010-04-12, 00:28
Lokalizacja: Warszawa

#47 Post autor: SeTA »

Może to wnętrze urządzenia służącego do symulacji różnych warunków mających wpływ na proces starzenia się klocków?
GOD is Real. Unless declared Integer.

Awatar użytkownika
Fiołkowa Furia
Posty: 63
Rejestracja: 2007-12-12, 22:03
Lokalizacja: Wrocław/Wieluń
brickshelf: Fiolkowa-Furia

 

#48 Post autor: Fiołkowa Furia »

Jakiś piec?
Tudzież komin.
Ostatnio zmieniony 2011-01-25, 22:48 przez Fiołkowa Furia, łącznie zmieniany 1 raz.
<szarikm> trzy odcinki XXX - starczy na dzis

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#49 Post autor: Emilus »

A może wnętrza pokoiku dla dzieci, które testują nowe zestawy. W tym pokoiku może być przecież wyniesiony z okrętu reaktor...
Pokoik ma miłe kolory i meble w nowym wzornictwie.

Piwa nie pijam, możesz mi kupić nowy zestaw technic, ale duży.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#50 Post autor: Misterzumbi »

Nie piec, ani zadne urzadzenie do starzenia klockow, nie w kuchni, nie lazienka, ani wnetrze kibla czy piekarnika.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#51 Post autor: Jerac »

Jak nie piec jak tam jest zdjęcie które przypomina na wpół roztopione tworzywo, czy inne szkło?

http://www.majhost.com/gallery/misterzu ... ct3299.jpg

Jak duża jest powierzchnia tego roztopionego placka?

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#52 Post autor: Miszel »

Moim zdaniem są to zbliżenia ściany lakierniczej suchej lub mokrej (raczej suchej). Np czegoś takiego: http://www.elbh.pl/grafika/sciana_3.jpg lub http://www.drewtechnika.pl/prod_img/118 ... 86810.jpeg
Ostatnio zmieniony 2011-01-25, 22:59 przez Miszel, łącznie zmieniany 1 raz.
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#53 Post autor: Jerac »

Też tak myślałem ale to roztopione coś do niczego nie pasuje.

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#54 Post autor: Miszel »

To roztopione coś to moim zdaniem warstwy nagromadzonej się na niej farby
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#55 Post autor: Jerac »

Tak płynnie przechodzące w proszek? No może, nigdy nie widziałem tego na żywo więc skąd mam wiedzieć...

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#56 Post autor: Misterzumbi »

Miszel wygrywa!

TO jest kabina do lakierowania, ten caly pyl to nic innego jak farba. To zblizenie "Placka" to wlasciwie wcale nie jest zblizenie, to taki taboret ktory sie kreci. Srednica to moze 30cm, a te gluty to dobre 15cm farby, wyglada troche jak salatka sledziowa, przez to ze ozna tym krecic, a w tyle caly czas wysysa powietrze farba zasycha w formie stozka :D...
Dzis jak malowalem to przyszlo mi do glowy ze wyglada troche jak wulkan (ktos malowal przedemna pomaranczowym i zoltym), i porobilem zdjecia, nie wiem czemu. Potem doszedl ludzik, ale trudno tam lapy wsadzic a za malo swiatla zeby strzelac dobre zdjecia, to nakombinowalem, niestety z 40 zdjec ludka moze 4 wyszly jakostam... Napewno uzyje tej maszyny jeszcze raz´ale zbuduje jakis pojazd czy statek kosmiczny...

Nie myslalem ze tak dlugo wam zejdzie, bo jest pomiedzy dosc zdradliwe zdjecie gdzie widac spray na scianie...

Edyta mowi ze na zdjeciu z ludkiem, gdzie jest taka rozowa mgla, to nic innego jak przypadkowy kleks farby, kazdy probuje farbe najpierw na scianie tej maszyny (od srodka naturalnie), i od tego te kolorowe wzory.
A ten dekiel 8x8 tam pewnie kiedys wpadl, tak samo jak te dwie latarnie, pewnie ktos cos malego malowal i natknal klocki na nie zeby miec za co trzymac. Jak tam cos wpadnie to niema szams zeby uzyc jescze raz, ten syf, kurz, czy jaktam, klei sie do wszystkiego. Nozki ludzika do wywalenia...
Ostatnio zmieniony 2011-01-25, 23:08 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 2 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#57 Post autor: Miszel »

Ja widziałem dużą lakiernię w dużej firmie, która miała wielkie ściany lakiernicze z kurtynami wodnymi i robiła na handel małe ściany lakiernicze i tak mniej więcej to wyglądało, a warstw farby na wszystkim dookoła było aż grubo. Krystajizuje się ona w różne dziwne formy. W mikroskali krajobraz iście kosmiczny. Jestem prawie pewny że to to, chociaż sposobu produkcji klocków nie znam, więc mogę się mylić
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#58 Post autor: Misterzumbi »

Przecie napisalem ze to to i ze wygrales. Tylko to jest dosc male, moze metr na metr, i sciete na trojkat, te sciany sa po obu bokach i odsysaja powietrze przez filtry. Ale ten syf tam zostaje...
A ze krajobraz kosmiczny macie ladne zdjecia. Mi sie podoba, wiem ze to nie bardzo MOC, ale chialem najpierw poprobowac zanim sie tam bede swinil z czyms troche wiekszym czy bardziej skomplikowanym.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#59 Post autor: Miszel »

Jak pisałem posta twoich wyników jeszcze nie było ogłoszonych :)
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#60 Post autor: Jerac »

A więc jednak.

Wiecie, to porażka bo ja to widziałem na żywo. I przez cały ten czas wiedziałem że to TO, nie licząc tego szczegółu że to nie mogło być to bo ubzdurałem sobie że to jest ROZTOPIONE coś:D

ODPOWIEDZ