[WIP] Skowronek Pustyni

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

[WIP] Skowronek Pustyni

#1 Post autor: lugomina »

Kiedy sobie kupilam zestaw PoP Desert Attack, to zaintrygowaly mnie te 2 sciete plytki tan. Od razu skojarzyly mi sie ze skrzydlami jakiegos kosmolotu.
Zmotalam zatem taka drobnice - uzywajac tylko i wylacznie klockow z tego malego zestawu perskiego jako wyzwanie samo w sobie.
Wszelkie uwagi i krytyki mile widziane. Przerabialam to latadelko chyba 50 razy przyczepiajac a to klejnoty, a to czaszke, a to starajac sie przymocowac skorpiona gdzies z przodu, a i tak skonczylam na wersji minimalistycznej, bo wszystko inne wygladalo kiczowato. Moze to rozbudowac na wieksze i fajniejsze jakos?

Prosze panstwa, oto Skowron Pustyni V! Male, zwinne i upierdliwe, jednostka obronna pewnej suchej i nieprzyjemnej planety. Jak cos trafi tymi dzido-rakietami, to swiergoli, stad jego nazwa.
Tu w stanie spoczynku... czai sie..
Obrazek

A teraz FRUUUUUU i wziiiiuuuut! Glowny motor zaczyna pracowac i BLAST OFF!
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-01-30, 23:51 przez lugomina, łącznie zmieniany 3 razy.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Hippotam

#2 Post autor: Hippotam »

Ja bardzo przepraszam za to co zaraz napiszę.

Jak tylko zauważyłem te czarne wypięte tyłki z wetkniętymi weń dzidami to zapominałem że to miał być kosmolot. Ten podstępny przekaz podprogowy nie da mi teraz spać.

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#3 Post autor: Lord Vash »

Dopiero, jak to wytknąłeś, to zauważyłem.... O, mamo :D
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

Jumbo

#4 Post autor: Jumbo »

Hippotam pisze:Jak tylko zauważyłem te czarne wypięte tyłki z wetkniętymi weń dzidami to zapominałem że to miał być kosmolot. Ten podstępny przekaz podprogowy nie da mi teraz spać.
Dokładnie!!! Żegnaj przespana nocy!!! :D

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#5 Post autor: lugomina »

Hippotam pisze:Jak tylko zauważyłem te czarne wypięte tyłki z wetkniętymi weń dzidami to zapominałem że to miał być kosmolot. Ten podstępny przekaz podprogowy nie da mi teraz spać.
Slodycz! Zrobiles mi tym skojarzeniem wieczór, jak to sie mawia :) :) :)
A to mialy byc abstrakcyjne dysze od silników, pelne azurowych dziur, w ktore tak fajnie weszly rakietnice ;)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#6 Post autor: Lord Vash »

lugomina pisze:A to mialy byc abstrakcyjne dysze od silników, pelne azurowych dziur, w ktore tak fajnie weszly rakietnice ;)
A tu d**a. I to nawet trzy :P
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#7 Post autor: lugomina »

Lord Vash pisze:
lugomina pisze:A to mialy byc abstrakcyjne dysze od silników, pelne azurowych dziur, w ktore tak fajnie weszly rakietnice ;)
A tu d**a. I to nawet trzy :P
Czyli film kosmiczny w 3D... prosze zalozyc specjalne okulary dla lepszego odbioru brylowatosci!
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#8 Post autor: dmac »

Lugomina, dla mnie to oczywiste, że poszłaś na łatwiznę. Wybrałaś do obróbki zestaw liczący aż 37części. Jak chcesz zaimponować towarzystwu w tym dziale, zrób kosmolot z zestawu, dajmy na to, nr 626! (I niech to nie będzie zielony latający dywan ;) ).
Poza tym, brak wyrzutni węży i skorpionów (zastąpionych duposzaszłykami) dyskwalifikuje tę jednostkę jako okręt (tudzież dźwg).
Ostatnio zmieniony 2011-01-31, 07:40 przez dmac, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#9 Post autor: smyk »

Zamienić księcia w krzak pustyni, tak żeby tylko portki po nim zostały, to nie lada sztuka. Winszuję!

Jerac, już pewnie sobie mości gniazdko z powodu przedwczesnej emerytury, wygryziony przez Waszą Niepokazywalskość.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#10 Post autor: Sorrow »

Lugomino, niewiniątko drogie, czy toto jest zdalnie sterowane? Czy może może w środku siedzi jakiś inteligentny mikroorganizm i steruje?

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#11 Post autor: szarikm »

lugomina pisze:Przerabialam to latadelko chyba 50 razy przyczepiajac a to klejnoty, a to czaszke, a to starajac sie przymocowac skorpiona gdzies z przodu, a i tak skonczylam na wersji minimalistycznej, bo wszystko inne wygladalo kiczowato.
lugomina pisze:
Hippotam pisze:Jak tylko zauważyłem te czarne wypięte tyłki z wetkniętymi weń dzidami to zapominałem że to miał być kosmolot. Ten podstępny przekaz podprogowy nie da mi teraz spać.
A to mialy byc abstrakcyjne dysze od silników, pelne azurowych dziur, w ktore tak fajnie weszly rakietnice ;)
Obawiam się, że ta praca ma podwójne dno. Niby to latadełko, wyrzutnie itp...

Ja myślę, że po prostu lugomina, również znęca się fizycznie nad Nami, Facetami, wbijając dzidy w wypięte tyłki - jak to Hippo określił. Dowodem jest to, że celowo wybrała 7569 w którym znajdują się tylko Panowie.

:)

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#12 Post autor: smyk »

szarikm pisze:Obawiam się, że ta praca ma podwójne dno. Niby to latadełko, wyrzutnie itp...

Ja myślę, że po prostu lugomina, również znęca się fizycznie nad Nami, Facetami, wbijając dzidy w wypięte tyłki - jak to Hippo określił. Dowodem jest to, że celowo wybrała 7569 w którym znajdują się tylko Panowie.
A przekaz podprogowy: skowronek - ptak? ma tu coś do rzeczy? I jak się ma do dźwigu?
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

ODPOWIEDZ