[MOC] Kabina regeneracyjna

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Filus
Posty: 596
Rejestracja: 2010-08-08, 20:37
Lokalizacja: Śląsk
brickshelf: Filus

 

#16 Post autor: Filus »

PatrykZ pisze:Nic się nie wyświetla :-(
Jeżeli masz jakiś program antyreklamowy, np. Adblock, to YT często się z jego powodu sypie. Wyłącz go na stronie YT, to wszystko powinno wrócić do normy. Przerabiałem to samo.

Skoro już necroposting poszedł, to sam się odniosę (wcześniej nie wszedłem do tego tematu;p), bo strasznie mi się ten MOC kojarzy z jednym z moich ulubionych anime - DB, swoją drogą aż się prosi, by Lego stworzyło jakieś zestawy w tym uniwersum;). Zmieniane włoski itp. Faktem jest, że trochę ubogo to wygląda, bez jakichś paneli sterujących, komputerów nadzorujących stan "pacjenta". Duży plus, za obróbkę pierwszego zdjęcia;).

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#17 Post autor: KUKUS »

Dziękuję za komentarze. MOC był robiony jeszcze w 2011 roku. Chciałem go zburzyć, ale stwierdziłem, że być może komuś przyda się instrukcja.

Patryku - gdyby film dalej nie działał, wciąż jest jeszcze link do zdjęć na BS-ie. Dla każdego coś dobrego ;)
Innos pisze:A tak swoją drogą to ta remixowana muzyka z Amigi jest hipnotyzująca. :)
Podobną muzyczkę wsadziłem do mojej wideo-recenzji modeli głównych z NXT. Akurat tak się składa, że udało mi się znaleźć darmowy program do robienia muzyki 8-bitowej i trochę sampli było przykładowych - oczywiście było ich więcej, ale nie wszystkie mi się podobały. A niestety muzykiem nie jestem i musiałbym długo się bawić z programem, żeby coś samemu od podstaw zrobić - chociaż może kiedyś...
L77 pisze:wygląd ma dość "bałaganiarski". Fajnie by było dodać trochę jakiś rurek i paneli sterujących, komputerów, monitorów, bajerów.
To prawda, ale jak już wspomniałem nie miałem ochoty modernizować MOC-a. Poza tym każdy może według własnej woli dodać jakiś element od siebie ;)
Filus pisze:Faktem jest, że trochę ubogo to wygląda, bez jakichś paneli sterujących, komputerów nadzorujących stan "pacjenta".
Jest jeden główny komputer - ten czarny tiles 2x2 z boku; oczywiście można zastąpić go tilesem z nadrukiem. Podobnie, jeżeli chodzi o dźwignię i guziki - można dać tak klawiaturę i będzie gites.
Filus pisze:Duży plus, za obróbkę pierwszego zdjęcia;)
Dzięki, ale to zdjęcie robiłem jeszcze w erze dinozaurów ;)


Tak sobie myślę, że jednak trochę by dało zamontowanie kabiny pod kątem...

ODPOWIEDZ