Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Marine...
Autor Wiadomość
pitrek02 

Wpisy: 880
Wysłany: 2011-02-20, 19:41   [MOC] Marine...

Hej!

Tak, jeszcze żyję!
Ostatnio miałem trochę wolnego czasu i weny, tak więc wyciągnąłem klocki i w jeden wieczór wybudowałem Marine, pochodzącego z bardzo dobrej gry jaką jest Starcraft 2.
W sumie, nie wiem co o nim można więcej napisać, ponieważ to tak naprawdę jedynie zlepek kilku klocków, jednakże liczę że się Wam spodoba.

Więcej zdjęć na flickr.

Pozdrawiam!

PS: Chciałbym podziękować mojemu koledze, Konradowi, za kapitalną obróbkę zdjęcia tytułowego!
Ostatnio zmieniony przez pitrek02 2011-02-20, 20:05, w całości zmieniany 2 razy  

KUKUS 
VIP

Wpisy: 852
Wysłany: 2011-02-20, 20:36   

Pierwszy!

Piękny! Marine wyszedł Ci perfekcyjnie, będę musiał podobnego zbudować :) Zdjęcie tytułowe jest rewelacyjne!

Ciekawy pomysł ze zrobieniem kasków jako naramienników - kiedyś też robiłem z nimi próby- mocowanie rąk stanowiło dla mnie największy problem.

Jak będziesz mieć chwilkę, to zrób jakieś oznaczenia (jak marinsi mieli w grze).

Tak jak Ci wcześniej pisałem w trakcie konsultacji: nie do końca jestem przekonany co do wielkości dłoni (IMO powinna być większa). Nogi bardzo prosto wykonane, ale efekt jest moim zdaniem świetny. Z tyłu zamiast pociętego flexa użyłbym tej części w kształcie "T".

Przydałoby się jeszcze zdjęcie marinsa bez karabinu - chciałbym zobaczyć, jak wykonałeś jego tors i ręce.

To teraz spróbuj zrobić Jima Raynora ;)
Ostatnio zmieniony przez KUKUS 2011-02-20, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  

spacelord 

Wpisy: 920
Wysłany: 2011-02-20, 20:57   

Bez karabinu to by trzeba było dorabiać jakieś sensowne ręce pewnie...
Choć Jeracowe ludziki wg mnie nieco bardziej dopracowane są, to ten też jest sympatyczny :) trzeba się namęczyć żeby jakiegoś sensownego humanoida w tej wielkości zrobić...

edit
A zdjęcie główne bardzo fajne jest :) akurat widać to co najładniejsze (tzn bez stóp) ;P
Ostatnio zmieniony przez spacelord 2011-02-20, 20:58, w całości zmieniany 1 raz  

Jerac 
Zdemodywowany

Wpisy: 2311
Wysłany: 2011-02-21, 09:06   

Głowa za wysoko, gnat za wielki. To tak w skrócie.

Myślę że w przypadku marine'a z SC2 kaski na naramienniki to jest zły pomysł, mają niewłaściwy kształt. Raczej bym zrobił je tak samo jak u marines z warhammera, tylko środek rzecz jasna inaczej. Kask tak umieścić aby ledwo wystawał za obrys (jakoś się da). Te charakterystyczne wydechy z tyłu koniecznie trzeba zrobić. Jakby się dało to te kółka z przodu też, chociaż to będzie trudne.

No a broń - jest po prostu za duża jak na skalę której użyłeś.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu