7938 Passenger Train

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#16 Post autor: tomey »

Ostatnio kupiłem ten pociąg i...? I jestem naprawdę porządnie zaskoczono i to na plus. Wcześniej niedoścignionym wzorem był dla mnie metroliner i kolejki z lat 80tych. Miałem też pociąg 7897 i był w sumie dosyć słaby. Co do recenzowanego zestawu warto dokupić wagon środkowy (ok 90-100zł) i przerobić go na porządny wagon barowy albo sypialniany. Niestety największą wadą pociągu jest brak oświetlenie, które zawsze dodawało uroku pociągom 9v, że o 12v nie wspomnę;)
37236809 nowe gadu:)

panrysiek

#17 Post autor: panrysiek »

Na szczęście oświetlenie można zamontować P&P. Ja uważam, że jest to najsłabszy z obecnie dostępnych pociągów LEGO, ale 1.można go wyhaczyć za dobrą cenę, 2.dobrze odzwierciedla współczesne szynobusy (które mi się nie podobają i nie mają nic wspólnego z oldskulowymi składami).

klatka
Posty: 60
Rejestracja: 2013-09-01, 10:26
Lokalizacja: Bełchatów
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: klatka »

Patrząc na sprawę z pozycji Fana Train to może to tak wygląda - mieliście na pewno lepsze, większe czy bardziej rozbudowane zestawy. Ale jak wyjąłem kolejkę z kartonu i złożyliśmy tylko to koło to każdy chciał być maszynistą :) Chyba przez dwa dni z synem walczyliśmy o pilot :) Teraz dokupiliśmy peron, kilka torów i.... no właśnie przed nami te większe zestawy - tylko skąd kaskę na to brać ;) A ile nowych zestawów z innych serii wychodzi... :)
Ostatnio zmieniony 2014-04-11, 19:01 przez klatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Durzy »

Mnie cały czas najbardziej się podoba (nie licząc parowozów) 4558 z dodatkowym dwupoziomowym wagonem 4547, niestety jako dziecko dostałem dwie głupie towarowe kolejki... i do tego dworzec pasażerski (te nowe są strasznie brzydkie)... dorośli bywają dziwni ;)

klatka
Posty: 60
Rejestracja: 2013-09-01, 10:26
Lokalizacja: Bełchatów
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: klatka »

No właśnie... dwupoziomowy wagon - zapomniałem o nim a syn jak go widzi to aż się do monitora uśmiecha ;)

ODPOWIEDZ