[MOC] Ural 43206

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Chrupek
Posty: 834
Rejestracja: 2010-04-13, 09:57
Lokalizacja: Wawa

#16 Post autor: Chrupek »

Pewnie fajny, ładny (tylko nieco wymiary ponaciągane tu i ówdzie), zapewne skuteczny i oczywiście wybajerzony, z tym ŻE mogę go nie dopuścić i pewnie to uczynię.
Min. dlatego, że skopiowałeś 2 pary ustawionych kątowo knobów, no ale dobre rozwiązania trzeba naśladować (bo w pierwszym aucie miałeś ślimaki).... :P

To pisałem ja-Emilus
Ostatnio zmieniony 2011-04-15, 09:30 przez Chrupek, łącznie zmieniany 1 raz.
Sezon w pełni!

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#17 Post autor: ManiekManiak »

Ja z moją poczwarą chyba mogę się schować. Auto świetne, z kierunkami super bajer. Bardzo mi się podobają kołpaki z ogniwami łańcuchowymi.

Selvento

#18 Post autor: Selvento »

Zaczynacie mnie odstraszać od klocków. :| Zazdroszczę... Kierunki to mistrzostwo świata. Już w ogóle nie wiem co napisać... Po prostu nie ma się do czego przyczepić i już nie wiem co mi się bardziej podoba: Twoje Volvo czy ten Ural. ;> Ale i tak najbardziej dobił mnie klakson. :D

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2462
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#19 Post autor: eric trax »

Selvento pisze: Ale i tak najbardziej dobił mnie klakson. :D
Mi nie wiem czemu nie bardzo się podoba. Jakoś nie przemawia do mnie dźwięk tego klaksona, bardziej pasowała by tam muzyczka z mario :D
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Chrupek
Posty: 834
Rejestracja: 2010-04-13, 09:57
Lokalizacja: Wawa

#20 Post autor: Chrupek »

Naprawdę ładna maszyna. Podoba mi się bardzo kształt ogólny i wykończenie studowe:)
Sezon w pełni!

Cieślu
VIP
Posty: 1262
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

#21 Post autor: Cieślu »

Bardzo fajna trialówka. Mechanicznie z tego co widzę nic nowego- czyli solidna i wydajna technika, natomiast ma sporo bardzo fajnych i nowatorskich bajerów. Odnoszę jednak wrażenie, że tym razem nie będzie to tak "wygrywająca" maszyna jak Ził. Na pewno rywalizacja się zaostrzy.
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

ODPOWIEDZ