[MOC] Zwycięska idea debiutu B2-B4

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#16 Post autor: Sariel »

A figurka chomika hiperrealistyczna. Jak żywy!

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#17 Post autor: szarikm »

Zwracam uwagę, że szachy dostąpiły zaszczytu ich użycia zgodnie z przeznaczeniem:

Obrazek Obrazek

:)

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#18 Post autor: Kirysowaty »

To chyba pierwszy MOC Ninjago na forum. :)) I to absolutnie fantastyczny! Ilość detali poraża, a przy tym mistrzowsko oddany klimat. Najbardziej podoba mi się to, że wszystkie figury można schować do szufladek - pomysł niby prosty, a mogę sobie tylko wyobrazić, jak trzeba się było przy tym narobić, żeby wszystko idealnie do siebie pasowało. Pogratulować - nagrodę masz już w kieszeni.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

KRUEZ
Posty: 33
Rejestracja: 2010-05-08, 00:27
Lokalizacja: Łódź

#19 Post autor: KRUEZ »

Hmm, te szachy dowodzą jak różne rzeczy można zbudować z LEGO. Zastanawiam się czy mogłaby powstać moda na budowanie z LEGO rzeczy użytkowych ? np. legowa szafka na lego? z półkami , półeczkami i wszelkimi szufladkami potrzebnymi do sortowania . Może nie na skalę dużą - ale jako małe dzieło legowej sztuki?:):):)

Szachy robią wrażenie !

Awatar użytkownika
Dart Grellenort
Posty: 277
Rejestracja: 2010-07-13, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: DartGrellenort

 

#20 Post autor: Dart Grellenort »

Będę niedobry, i powiem, że z jednej strony szuflady są niewykończone w środku... Albo przynajmniej były. Ale nie przeszkadza to zbytnio w ogrywaniu Filozofów.
Jedyne co nieco może wadzić to rozmiary. Tak naprawdę wszystko wydało mi się za duże i nieporęczne. "Poza tym jest w porządku."
Ostatnio zmieniony 2011-04-15, 23:55 przez Dart Grellenort, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody expects The Spanish Inquisition!

Awatar użytkownika
Der
Posty: 83
Rejestracja: 2010-11-14, 17:42
Lokalizacja: Kraków

#21 Post autor: Der »

Piękne. Chciałbym móc takimi pogrywać. :) Najbardziej mi się podobają wieże - pagody i zegar. Cudownie wykonane to wszystko. :)

Ad.1 Zadanie - ninja, to japońscy skrytobójcy, szachy to gra indyjska, zaś najbardziej azjatycką grą jest Go. :P Kto się podejmie wykonania z Lego Go.? :>
Obrazek

Ad.2 To już szczegół, pagody-wieże w tej konstrukcji posiadają 4 kondygnacje. Tradycja zaś nakazuje, aby liczba kondygnacji w pagodach wynosiła liczbę nieparzystą. Ale to szczegół i tak tylko pozwoliłem sobie napomknąć. :P
Ostatnio zmieniony 2011-04-16, 15:26 przez Der, łącznie zmieniany 1 raz.
<cisza>
Słyszysz?

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#22 Post autor: PatrykZ »

A może go-go?

kris kelvin

#23 Post autor: kris kelvin »

PatrykZ pisze:A może go-go?
Może. Mam fajny pomysł na rurę, a do tego gejsza i tłum śliniących się zawodników sumo.

Awatar użytkownika
tybort
Posty: 173
Rejestracja: 2011-03-23, 19:57
Lokalizacja: aktualnie z Krakowa

#24 Post autor: tybort »

Ja może też napiszę, że mi się podobają. Bardzo mi się podobają. W szczególności wzmiankowane już szufladki (uwielbiam wszelkiego rodzaju skrytki i schowki w klockowych kreacjach) i powalający wprost zegar. Naprawdę szkoda, że nie działa. Kris, może powinieneś bardziej uważać na tych tajnych spotkaniach z trialową bracią - istnieje szansa, że wynikło by z tego coś dobrego...

Z podobających mi się rzeczy to jest jeszcze król, zwłaszcza w bieli. Choć nie wiem czemu, uważam, że jest genialny.
kris kelvin pisze:i dla Sariela za fantastyczne zdjęcia :)
Stanowczo! Zwłaszcza te z ulubionym gryzoniem LUGPolu :)

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#25 Post autor: Sorrow »

Glosowanie na EB już trwa i z moich pobieżnych obliczeń wynika, że masz marne szanse, co było do przewidzenia. Trzeba było zbudować coś lamerskiego!

kris kelvin

#26 Post autor: kris kelvin »

Sorrow pisze:Glosowanie na EB już trwa i z moich pobieżnych obliczeń wynika, że masz marne szanse, co było do przewidzenia. Trzeba było zbudować coś lamerskiego!
Niestety. Kiedyś byłem doceniony za granicą i zaszczuty w kraju. Teraz wszędzie mnie gnoją :(
Jakieś rady?
Przekupstwo/ szantaż/ samobójstwo/groźby?

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#27 Post autor: Sariel »

Napisz im, że jak przegrasz zjesz chomika.
Ostatnio zmieniony 2011-05-02, 19:34 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#28 Post autor: Sorrow »

kris kelvin pisze:Jakieś rady?
Służę. Powinieneś udzielać się na forum i pisać o wszystkich pracach, że są grejt, osom, łonderful i fantastik - jest szansa, że parę dodatkowych eurobricksowiczow nabrałoby się na Twoją sympatyczność i zagłosowało na ciebie z wdzięczności.

Z chomikiem też warto spróbować - tylko na Lugpolu nikogo nie wzrusza los chomiczków i zapłakanych pand (zwanych niekiedy pantami), tych z EB na bank uda się urobić.

kris kelvin

#29 Post autor: kris kelvin »

Sariel pisze:Napisz im, że jak przegrasz zjesz chomika.
Jesteś widzę gotów do największych poświęceń.
To krzepiące :)

Szachistka
Posty: 44
Rejestracja: 2011-06-04, 22:44
Lokalizacja: Oborniki

#30 Post autor: Szachistka »

Miałam możliwość zobaczyć te szachy na PYRKONIE i zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Bardzo lubię grać w szachy, ale nigdy nie miałam okazji korzystać z tak wspaniałej szachownicy. Zaskoczył mnie fakt, że szachownica ta jest przystosowana bardzo dobrze do chowania figur do jej wnętrza. Myślę, że jest to do perfekcji dopracowany projekt.

ODPOWIEDZ