[MOC] scigacz UTOPIA

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rh

#16 Post autor: rh »

the oneman pisze:a dla mnie i nie tylko dla mnie, te duze czesci sa wspaniala inspiracja.
Dawno nie słyszałem tak ciekawego komentarza powiązanego ze zjunioryzowanymi elementami. Inna sprawa, że swego czasu Jerac też zrobił świetny statek kosmiczny z użyciem dwóch takich elementów:
Obrazek
(jak zawsze zapominam nazwę ...).
Zatem da się te elementy sensownie wykorzystać, tylko trzeba mieć pomysł.


A ten ścigacz jest niesamowity ... przez chwilę się zastanawiałem, czy to w ogóle klocki, a potem myśli typu: no dobra, ale co to do diabła za elementy?
Ostatnio zmieniony 2011-04-20, 19:07 przez rh, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#17 Post autor: Legate Scimitar »

Nie będę za bardzo odkrywczy jak powiem, że model jest świetny, bardzo podoba mi się zastosowanie części pomarańczowych, szczególnie na skrzydłach i na tyle modelu. Od góry (jak to już było napisane wcześniej) trudno rozpoznać, że to Lego; dół jest bardzo ciekawy, ale właśnie tam czegoś drobnego mi brakuje. gdyby domontować coś na wystających fragmentach axli lub w tym nie wykorzystanym otworze na pina, tak żeby częściowo zasłonić obszar w którym użyłeś jasno szarego round plate'a 2x2 to myślę że byłoby jeszcze lepiej.
Poza tym świetny jest ten wystający czarny wężyk i silniki. Całość wygląda jakby była to całkowicie nie ziemska konstrukcja co też zasługuje moim zdaniem na duże uznanie.

ODPOWIEDZ