[MOC] KRAZ 6322 Trial Truck

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

[MOC] KRAZ 6322 Trial Truck

#1 Post autor: ManiekManiak »

Przedstawiam trialówkę z pierwszych zawodów Grand Prix Mazowsza 2011 roku. Auto posiada 4-biegową skrzynię i jest napędzane 1 silnikiem XL.

Obrazek

Dane techniczne:
Waga: 3210g
Napęd: 1x XL
Skręt: 1x Medium
Skrzynia: 2x Medium
Przełożenia: 1:3, 1:5, 1:9, 1:15
Przelicznik: prawie 2400 (zgodnie z regulaminem na 2011)

Z auta jestem nawet zadowolony. Ugrałem 2 miejsce na 12 startujących w pierwszym GPM tego sezonu. Wadą jak to zwykle bywa w moich konstrukcjach jest zbyt duża masa. Zrzucając 300-400 gram zyskałby dużo na sprawności. Czy się tego doczeka czas pokaże.

GALERIA jak zrobią publiczną.

Obrazek

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#2 Post autor: Emilus »

Jest świetny.

Nie mam siły teraz na komentarz dokładniejszy, ale dodam, że za te kable z tyłu na boxsie teraz będzie kara niestety...
Dodaj jakiś ślizg i po sprawie

Cieślu
VIP
Posty: 1262
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

#3 Post autor: Cieślu »

Mi także ciężarówka bardzo się podoba. Jest niewiele krótsza od mojego 10x10 ale radzi sobie dobrze. Chociaż w moim odczuciu mogłaby być trochę żwawsza.
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
lyyar
Posty: 263
Rejestracja: 2008-12-10, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

#4 Post autor: lyyar »

Najwazniejsze ze jest skuteczna i niezawodna ... :) !!! jesli sa jakies niedociagniecia to schodza one na daleki malo istotny plan ... drugie miejsce jest tez miejscem do pozazdroszczenia :D:D:D
nothing 0%

ODPOWIEDZ