[MOC] W poszukiwaniu dezertera

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mum
Posty: 18
Rejestracja: 2010-04-16, 00:00
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

[MOC] W poszukiwaniu dezertera

#1 Post autor: mum »

Witam ponownie, po furorze jaką zrobił mój pierwszy moc, tym bezliku wejść, komentarzy i maili z prośbą abym przerzucił się na układanie pasjansa lub zbieranie znaczków nie mogłem się oprzeć i zbudować jeszcze czegoś.

Bliżej nieokreślona przyszłość. Kto wymyślił służbę wojskową trwającą 10 lat skoro od ponad 100 nie mieliśmy ani jednej wojny? Nie ważne, czymś trzeba obywateli zająć. Niestety ma to swoje odbicie w statystykach, armia składa się w większości z samobójców i zwyrodnialców, reszta zwyczajnie ucieka. Gonić ich już nie ma czym, wszelki sprzęt służący do zwiadu, lekkie wozy bojowe i małe jednostki latające wracają do bazy praktycznie tylko po dane kolejnego zbiegłego wojaka.
MKN-wprdltr1 pozbawiony większości uzbrojenia i opancerzenia wygląda dosyć filigranowo i komicznie, ale dzięki zgubieniu 3 ton nadwagi zyskuje na szybkości i dzielności w terenie, doskonale nadaje się do wyłapywania tych, których nie ma już czym gonić.

Obrazek


galeria

galeria
Ostatnio zmieniony 2011-05-01, 20:31 przez mum, łącznie zmieniany 3 razy.

Szykowny

#2 Post autor: Szykowny »

Podoba mi się odwaga w zestawieniu niesymetrycznych części tegoż kroczącego poszukiwacza dezerterów;D Reszty nie rozumiem, trochę jak złomowisko. To naprawdę stoi o własnych siłach czy trzymałeś "to" robiąc zdjęcie?

mum
Posty: 18
Rejestracja: 2010-04-16, 00:00
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

#3 Post autor: mum »

Szykowny pisze:Podoba mi się odwaga w zestawieniu niesymetrycznych części tegoż kroczącego poszukiwacza dezerterów;D Reszty nie rozumiem, trochę jak złomowisko. To naprawdę stoi o własnych siłach czy trzymałeś "to" robiąc zdjęcie?
Reszta to ruiny. "To" samo stoi i jest dosyć łatwo ułożyć pozy które chce się uzyskać. Fotki lepszej jakości za chwilę pojawią się w pierwszym poście i powinno być wszystko widać.

Awatar użytkownika
Der
Posty: 83
Rejestracja: 2010-11-14, 17:42
Lokalizacja: Kraków

#4 Post autor: Der »

Całkiem ciekawe. Fajna asymetryczność poszczególnych części. Myślę, że trochę można by to dopracować. Nie zawsze do końca mi leży też ta czerwona czerwień, która jest tylko czerwona i czerwona. Ale ogólnie konstrukcja na plus.
<cisza>
Słyszysz?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#5 Post autor: KUKUS »

Podoba mi się ogólna idea takiego kroczącego mecha, na takich chudych nóżkach. Niemniej jest kilka rzeczy, które bym w nim zmienił - mianowicie same nogi, jakoś nie do końca do mnie przemawiają. Użycie technica jest dobrym pomysłem, ale dodałbym jakieś okablowanie/grille. Natomiast czerwony budynek i generalnie otoczenie nie przemawiają do mnie.

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#6 Post autor: Legate Scimitar »

Ciekawie wykonany pod względem konstrukcji mech, mimo że wizualnie nie prezentuje się zachwycająco. Budowa nóg i mocowanie kabiny wydają się dość niekonwencjonalne, ale całkiem sensowne, żeby było naprawdę fajnie to usunąłbym lub zasłonił naklejki "octan" na nogach, pododawał trochę detali do stóp, dolnych partii nóg, działek, oraz kabiny.

Co do samej scenki to gruntownie bym ją zmienił, bo czerwone ruiny jakoś do mnie nie przemawiają, może DK Grey i okolica bardziej przypominająca jakieś post apokaliptyczne pozostałości cywilizacji ludzkiej porośnięte dżunglą?

ODPOWIEDZ