[MOC] Kamienica pod Sową

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#16 Post autor: Hezar »

Ouuu... ależ piękna!
Belfast, należą Ci się gromkie brawa chłopie. Ze wszech miar kozacka konstrukcja.

Awatar użytkownika
Belfast
Posty: 387
Rejestracja: 2009-06-24, 22:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Diabel

 

#17 Post autor: Belfast »

kris kelvin pisze:Aha, co to wisi na balkonie?
To jest herb, godło cechu.
Havoc pisze:Czy ten brązowy pasek na bocznej ścianie jest celowy?
Zamierzone, bo znudziła mnie tanowatość ścian bocznych. To taki eksperyment, przełamanie beżowego .... i udało się chyba.
Sorrow pisze:Jest tak idealna, że nawet medium flesh mi nie przeszkadza, chociaż normalnie nie lubię tego koloru.
Ten kolor istotnie ciężko oswoić jak występuje sam, ale w kombinacjach jest całkowicie przyjazny.
Sorrow pisze:To Twój pierwszy MOC na forum, nie? Ach, zazdroszczę Ci takiego debiutu;)
Nie, to nie jest mój pierwszy MOC, oto linki do tematów na forum :[URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=13562&postdays=0&postorder=asc&start=0]PKiN[/URL] oraz Kościół Mariacki w Krakowie

Dziękuję za ciepłe przyjęcie tego MOC'a oraz za Wasze opinie w trakcie jak powstawała ta kamieniczka. Teraz wreszcie miałem czas na dokończenie budowy, obowiązki odpadły bo rodziny prawie dwa tygodnie nie było. Nie dałem rady w tym czasie ukończyć następnego MOC'a..... jeszcze z miesiąc potrzebuję.
Ostatnio zmieniony 2011-05-10, 00:07 przez Belfast, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepsze jutro było wczoraj, a świat zamienił wrażliwość na wydajność !

Belfast

kris kelvin

#18 Post autor: kris kelvin »

Niech to sobie będzie nawet dywan. Co to za klocek :D

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#19 Post autor: Lord Vash »

Zdaje się, że godło Gryffindoru z Harry'ego Pottera.
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

Awatar użytkownika
Belfast
Posty: 387
Rejestracja: 2009-06-24, 22:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Diabel

 

#20 Post autor: Belfast »

Tak to jest godło Gryffindoru, pasowało mi tutaj ;). Kris, czy o TEN klocek Ci chodzi ?
Lepsze jutro było wczoraj, a świat zamienił wrażliwość na wydajność !

Belfast

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#21 Post autor: Kirysowaty »

Nie będę tu oryginalny i powiem tylko, że to jest najpiękniejsza klockowa kamieniczka, jaką w życiu widziałem.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

LejziBoj

wooow...

#22 Post autor: LejziBoj »

Piękne to...piękne :)
może mało konstruktywna krytyka, ale nie ma co krytykować...każdy detal to perełka

Bidon

#23 Post autor: Bidon »

Rewelacja, chociaż jakby brakowało chociaż doniczki z jakimiś kwiatkami przy wejściu.
No i brakuje pinów Technic do połączenia z modular house ;)

Szachistka
Posty: 44
Rejestracja: 2011-06-04, 22:44
Lokalizacja: Oborniki

#24 Post autor: Szachistka »

Cudowna. Bardzo dopracowana w szczegółach, zwłaszcza w architektonicznych. Chętnie bym w niej zamieszkała. :) Podobają mi się bardzo okna i kolumny. Są wspaniałe. Jestem pod wielkim wrażeniem. Gratuluję.

bazia
Posty: 24
Rejestracja: 2011-05-09, 21:34
Lokalizacja: Warszawa

#25 Post autor: bazia »

Przepiękna jest, owszem. Duży plus za dobranie kolorystyki. Jeden minus - jak dla mnie, zdecydowanie za dużo zdobień: sowa, lwy, nanofigi... Zostawiłabym sowę i lwy, nanofigi usunęła.

ODPOWIEDZ