4195 Queen Anne's Revenge

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Priest

#31 Post autor: Priest »

Z tego co wyczytałem to w Czarnej Perle będą figurki Sparrowa, Pintela i Ragettiego, Davy`ego Jones`a, Barbossy i jego małpki - Jacka.

kris kelvin

#32 Post autor: kris kelvin »

Priest pisze:Z tego co wyczytałem to w Czarnej Perle będą figurki Sparrowa, Pintela i Ragettiego, Davy`ego Jones`a, Barbossy i jego małpki - Jacka.
Gdzie żeś to wyczytał człeku???

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#33 Post autor: Hegemon »

kris kelvin pisze:
Priest pisze:Z tego co wyczytałem to w Czarnej Perle będą figurki Sparrowa, Pintela i Ragettiego, Davy`ego Jones`a, Barbossy i jego małpki - Jacka.
Gdzie żeś to wyczytał człeku???
No właśnie. Dołączam się do pytania.

Bo ktoś wejdzie tutaj, przeczyta a następnie gdzieś to napiszę powołując się, że przeczytał na forum LUGPolu. Tak się właśnie rozchodzą niepotwierdzone informacje.
Mi niezbyt pasuje dołączenie Davy'ego Jones'a do Czarnej Perły. Jedynie mi pasuje do Holendra.
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

Priest

#34 Post autor: Priest »

http://lego.wikia.com/wiki/4184_Black_Pearl
Nie wiem czy to potwierdzona informacja, w razie czego przepraszam za sianie zamętu.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#35 Post autor: M_longer »

Priest pisze:Nie wiem czy to potwierdzona informacja, w razie czego przepraszam za sianie zamętu.
The content may change as the release approaches and more information becomes available.

Priest

#36 Post autor: Priest »

Więc nie jest potwierdzona. Wybaczcie.
O! I znowu zmienili. Taraz zrezygnowali z Barbossy.

Jack Sparrow
Pintel
Ragetti
Davy Jones
Jack the Monkey
Will Turner
Elizabeth Swann
Joshamee Gibbs
Ostatnio zmieniony 2011-06-04, 20:39 przez Priest, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 738
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#37 Post autor: Kirysowaty »

Ja Brickipedii nie ufam, bo parę razy natknąłem się tam na takie głupoty i radosną twórczość fanów, że oj...
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
X-Yuri
Posty: 65
Rejestracja: 2010-08-03, 21:48
Lokalizacja: Stąd
Kontakt:

#38 Post autor: X-Yuri »

...Brickipedia to wiki, a wiki mają to do siebie, że nie należy ufać podejrzanym info bez źródła... : >

Priest

#39 Post autor: Priest »

Na przyszłość będę wiedział =>

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#40 Post autor: V1 »

A co DavyJones ma robić na Czarnej Perle????? Bzdura jakaś.Barbossa za to musibyć!
\/1 ______________

GrublukTheGrim
Posty: 243
Rejestracja: 2011-04-29, 21:22
Lokalizacja: Znikąd

#41 Post autor: GrublukTheGrim »

Trochę się off-topic zrobił, ale powinny już niedługo pojawić się jakieś fotki oczekiwanej Czarnej Perły. Wszak to już tylko 5 m-cy do premiery!

Priest

#42 Post autor: Priest »

Na tej wiki podali, że zestaw ten ma mieć podtytuł 'Dead Man's Chest', a w tej części Jones pojawił się raz na Perle.

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#43 Post autor: Scrat »

Statek piracki. Marzenie z dzieciństwa. Wychowywałem się przeglądając stare katalogi rh i były trzy rzeczy, o których się zawsze marzyło. Kolejka, zamek i statek piracki. Dla mnie najbardziej ikoniczne rzeczy z Lego. Zamek kupiłem fartem za zachodnią granicą parę lat temu przed Lugpolem. Kolejkę kupiliśmy w Gdańsku(Długi Zły Człowiek…), dzień przed składaniem wystawy w Gdyni. Niektórzy może pamiętają jak w czasie integracji się nią bawiliśmy.
Teraz pora na statek.
Budowało się to ciekawie. Z początku wydawał się raczej mały, ale z czasem rosło to i pojawiało się coraz więcej detali, latarnia to mój ulubiony. Moja rodzicielka stwierdziła, że za każdym razem jak go ogląda widzi coś nowego. Oczywiście statek się jej podoba. Mi też. I to jeszcze jak! Moim skromnym zdaniem, po analizie zdjęć wszystkich statków z Lego, to właśnie Zemsta Królowej Anny jest najlepszym z nich. Adam, moje gratulacje! Zestaw prezentuje się cudownie. Genialna kolorystka(żagle!) i jeszcze genialniejsze ludziki. Angelica jest boska, Jack w moich oczach jest jednym z najlepszych ludzików z Lego. Na szczególną uwagę zasługują zombiaki z ich nadrukami na torsach i główkach, miodne! Niestety moja wanna jest za wąska żeby nim się porządnie pobawić. Tak, wiem, on nie pływa. I co z tego?

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#44 Post autor: bart »

Dostałem go od Żony (z okazji wszytkich zebranych okazji z całego półrocza) - po złożeniu stwierdziła, że jest imponujący.
To co mnie uderzyło to fakt, że jest bardzo delikatny. Dla mnie to raczej model do postawienia na półce niż zabawka.
Ostatnio zmieniony 2011-07-21, 22:51 przez bart, łącznie zmieniany 1 raz.

Szykowny

#45 Post autor: Szykowny »

Wczoraj i ja dołączyłem do grona osób, które spełniły swoje marzenie z lat dziecięcych o pirackim statku LEGO;D Kolorystyka statku jest idealna, mnogość figurek i ozdobników przyprawia (prawie) o zawrót głowy. Znalazłem jednak mały minus w moim egzemplarzu ech jedna z kościotrupich główek jest źle nadrukowana.

ODPOWIEDZ