4195 Queen Anne's Revenge

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#46 Post autor: 3dom »

Szykowny pisze:Znalazłem jednak mały minus w moim egzemplarzu ech jedna z kościotrupich główek jest źle nadrukowana.
Reklamuj jak Ci to bardzo psuje odbiór zestawu, doślą nową bez problemu.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#47 Post autor: Hegemon »

Szykowny pisze:Wczoraj i ja dołączyłem do grona osób, które spełniły swoje marzenie z lat dziecięcych o pirackim statku LEGO;D Kolorystyka statku jest idealna, mnogość figurek i ozdobników przyprawia (prawie) o zawrót głowy. Znalazłem jednak mały minus w moim egzemplarzu ech jedna z kościotrupich główek jest źle nadrukowana.
Zrób tak jak pisał 3dom.

Tutaj link do tematu gdzie masz wyjaśnione co i jak.

http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?p=189130#189130
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

Szykowny

#48 Post autor: Szykowny »

Dzięki za poradę:D Aż tak to mi odbioru zestawu nie psuje aby sobie głowę zawracać jedną "unikatową" główką także zostanę przy tym co jest. Najważniejsze, że całość prezentuje się imponująco i w pełni mnie zadowala.

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#49 Post autor: nori »

Wcześniej wspominaliśmy o latającym holendrze jako modelu UCS, niestety znalazłem coś takiego.

Niestety w zestawie nie znalazło się miejsce dla Krakena, legendarnego potwora morskiego. Nie pojawił się również Latający Holender. – Zbudowanie tak skomplikowanych konstrukcji wymagałoby wykorzystania zbyt wielu nowych elementów, co z kolei znacznie podniosłoby cenę – tłumaczy Henrik Saaby Clausen z Lego Design Group.
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Awatar użytkownika
Starwarrior
Posty: 56
Rejestracja: 2010-03-11, 20:37
Lokalizacja: Zielonka

#50 Post autor: Starwarrior »

Ale po to są zestawy ultimate aby było tam dużo drogich elementów jak w Sokole czy Lambdzie
Szukam pracy w biurze!!!! Reklama/PR/Sprzedaż i inne w Warszawie

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#51 Post autor: 3dom »

Obawiam się, że dużo elementów i dużo nowych elementów to zupełnie różne kwestie.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#52 Post autor: Scrat »

Szkoda. Dla Zemsty Królowej Anny to nawet lepiej, bo nie będzie innego statku, który będzie mógł odebrać jej koronę najlepszej łajby z Lego :)

R19Cabrio

#53 Post autor: R19Cabrio »

Najlepszy i najładniejszy jest Skull`s Eye Schooner 6286
Anna ma 10 okienek na armaty z czego kilka to atrapy, zawiodłem się jak się okazało że na cały statek sa tylko 3 armaty, 8 stanowisk roboczych a tylko 3 armaty, jedną więcej by dali i bym nie narzekał i się nie zawiódł, na dodatek trzeba je przenosić, bo nie mają małych kółek...
Brakuje mi linki która by przeplotła statek od dziobu po kajute.

Reje są kombinowane dwoma kolorami aksli, mogli zrobić całe reje w brązowym kolorze, albo chociaż aksle wszystkie brązowe, ale nie bo po co, brązowy kolor podniósł by koszty?
Najwyższa flaga jest z folii a nie materiału
Dlatego uważam że 6286 jest najlepszym statkiem lego.

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#54 Post autor: bart »

Jeśli Misterzumbi pokusi się kiedyś o zaprezentowanie jak QAR pierwotnie miała wyglądać to może się dowiemy czy były armaty linka itd ...

Awatar użytkownika
Seba_wse
Posty: 151
Rejestracja: 2011-06-30, 21:47
Lokalizacja: Kraina Gryfitów

#55 Post autor: Seba_wse »

6286 jak dla mnie ma kolorystykę chybioną... ten zielony, czerwony, biały, czarny, trochę koszmarek. Owszem zastosowane rozwiązania techniczne miodzio:)

QAR ma kolorystykę, ma różną wysokość masztów, linkę można dodać, ładny nie znaczy bawialny, to czego się można doczepić do nowych okrętów to wanty - kiedyś zwężały się ku górze i to było powiedzmy odwzorowaniem rzeczywistości, teraz są "prostokątne" to jakoś tak nie pasuje mi za bardzo... :/
Co do stanowisk armatnich, dawniej tak było, że okręty często miały "fałszywe" stanowiska ogniowe, coby wjechać na psychikę przeciwnikom:)

A brak kółek był zręcznie przez autora wytłumaczony;)
Ostatnio zmieniony 2011-08-18, 05:43 przez Seba_wse, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#56 Post autor: Jerac »

Właśnie ją kupiłem. Za nieco ponad cztery ciężko zarobione stówy.

Oby było warto!
I oby to nie była faktyczna zemsta na mnie.
Ostatnio zmieniony 2011-10-04, 21:26 przez Jerac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1468
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#57 Post autor: Misterzumbi »

Nigdy nie bylo linki bo denerwuje, placze sie itd. Przy nowym zestawie konsultujemy service i dostajemy druki z tym o co dzwonili ludzie, i dlatego okretu LEGO z linkami raczej wiecej nie uswiadczymy.

Wanty sa jakie sa, niema tych starych, a i maszty sa prymitywne bo nima jak ich zrobic z elementow dostepnych, znaczy da, ale wtedy nie beda stabilne, a taki statek przy ktorym lamia sie maszty za kazdym razem jak dzieciak chce sie pobawic sa dupowate...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#58 Post autor: bart »

QAR jest jaka jest ale 3 miesiąc stoi u mnie złożona na półce i nie mogę się na nią napatrzyć i myślę że nie tylko ja tak mam.
Ostatnio zmieniony 2011-10-04, 22:26 przez bart, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hegemon
Posty: 275
Rejestracja: 2011-05-15, 19:47
Lokalizacja: Pyrlandia
brickshelf: Hegemon78
Kontakt:

 

#59 Post autor: Hegemon »

bart pisze:QAR jest jaka jest ale 3 miesiąc stoi u mnie złożona na półce i nie mogę się na nią napatrzyć i myślę że nie tylko ja tak mam.
U mnie leży w pudle, bo cokolwiek leży na półce to po kilku tygodniach zawalone jest kurzem. A potem trzeba prać klocki czego akurat nie lubię w przypadku nowych zestawów.
"Wiwat Krwawy Hegemon"

Moja kolekcja LEGO

Awatar użytkownika
Starwarrior
Posty: 56
Rejestracja: 2010-03-11, 20:37
Lokalizacja: Zielonka

#60 Post autor: Starwarrior »

a może dobry kompresor potrzebny?
Szukam pracy w biurze!!!! Reklama/PR/Sprzedaż i inne w Warszawie

ODPOWIEDZ