[MOC] Magiczne skały - impresja filmowa

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#16 Post autor: 3dom »

Również domagam się zdjęcia mechanizmów :)

Świetny pomysł, genialne wykonanie.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 63
Rejestracja: 2010-12-26, 18:05
Lokalizacja: Maciowakrze
brickshelf: Jagoda94
Kontakt:

 

#17 Post autor: Jagoda »

Dołączam się do "domagań" :D

Awatar użytkownika
screamer
Posty: 43
Rejestracja: 2009-02-21, 21:11
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: screameroni
Kontakt:

 

#18 Post autor: screamer »

W filmiku odkryłem wszystkie elementy potrzebne do stworzenia arcydzieła filmowego. Cytując mistrza kina Alfreda Hitchcocka "Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć"... Ten film to właśnie ten przykład :D

p.s. z niecierpliwością czekam na sequel...
What's your favourite scary movie?!

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#19 Post autor: Jantin »

I prequel.

Wielkie kino, nie ma co. Uważaj tylko na aktorów, bo podwyższą honoraria jak to wszystko przeczytają... (;

crises

#20 Post autor: crises »

Inwestorzy i producenci są nieco zaskoczeni entuzjastycznym przyjęciem dzieła, ale zacierają ręce z radości licząc zyski i planują kolejne części.
Co do mechanizmu, to zdjęcie powinno wystarczyć. Z resztą na filmie i tak by nie było dużo więcej widać.

Obrazek
Oto cały "wyrafinowany" mechanizm. Zastanawiałem się chwilę jak zrobić, żeby płytki wysuwały się po kolei. Wybrałem najprostszy sposób. Trzeba pilnować jedynie, żeby chodnik nie wysunął się za wysoko, bo płytki mogą wypaść, a poza tym siłownik zaczyna strzelać.

Teraz sobie też przypomniałem, że przecież tam miały być jeszcze kości. Miały spadać z płytek w trakcie podnoszenia. Skandal, scenarzysta i sekretarka planu zaspali, a reżyser też nie lepszy.

Jumbo

#21 Post autor: Jumbo »

crises pisze:Teraz sobie też przypomniałem, że przecież tam miały być jeszcze kości. Miały spadać z płytek w trakcie podnoszenia. Skandal, scenarzysta i sekretarka planu zaspali, a reżyser też nie lepszy.
Trzaśnij po pensji rekwizytora głównego i rekwizytora pomocniczego!!

A sama zajawka filmowa doskonała. Może sam mag ciut za bardzo oniemiał z zachwytu, ale kto by się nie zdziwił na tak fajnie podnoszące się kamienie!!

Super sprawa i czekam na więcej!!

ODPOWIEDZ