[Zawody] Nowe ogólnopolskie zawody LEGO TrTr

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#31 Post autor: Emilus »

LUGPol Truck Trial Championship, w skrócie LUGPol TTC. Mamy tu nazwę truck trial, Polska a jak rozwiniemy skrót LUGPol to i LEGO.
Pomysł jest może i dobry, ale zapominacie o GP. Te zawody mają czerpać z regulaminu, miejscówek, idei, kalkulatorów itp... z GPM, więc z racji wdzięczności, ale także z racji nawiązania do materiałów będących w necie, już rozpromowanych, a traktujących o GPM, powinno być jednak moim zdaniem w nazwie to GP.

Mamy być od razu rozpoznawalni.

Może zrobić misz masz w nazwie?
Ostatnio zmieniony 2011-06-24, 10:59 przez Emilus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2466
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#32 Post autor: eric trax »

kurde Emilus co Ty się tak tego GP uczepiłeś :P

Skoro GPM definitywnie jest zakończone to może warto powołać do życia nową serię zawodów pod nową nazwą.

LugPol Truck Trial Grand Prix nie jest złą nazwą ale chyba już dość tych grandpriksów...
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#33 Post autor: Emilus »

kurde Emilus co Ty się tak tego GP uczepiłeś :P

Skoro GPM definitywnie jest zakończone to może warto powołać do życia nową serię zawodów pod nową nazwą.

LugPol Truck Trial Grand Prix nie jest złą nazwą ale chyba już dość tych grandpriksów...
Choćby z tego powodu, że przez wzgląd na Smyka, należy się trzy razy zastanowić w razie odrzucenia w nazwie GP.
Kolejno, nie sądzę, że dość już tych grandprisów, skoro był dotychczas tak naprawdę jeden. Więc raczej dość tego grandpriksa.

A na końcu, organizując te zawody, jako sędzia i administrator medium internetowego o danych zawodach, mam prawo do ostatniego słowa. Dlatego będę obstawał przy GP.
Możecie mnie przegłosować i przeforsować inną nazwę (bez przekonania mnie), zresztą po to jest ta dyskusja, ale aby mnie przekonać, trzeba argumentów a nie ogólników.

A ciekawe, co by Smyk powiedział?
Ostatnio zmieniony 2011-06-24, 12:30 przez Emilus, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2466
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#34 Post autor: eric trax »

Nie neguje Twojego prawa do ostatniego słowa. Tyle że zabrzmiało to trochę jak groźba.

Ja jestem tylko zwykłym szarym zawodnikiem, który chciałby wziąć udział w tych zawodach więc już się nie narażam :)
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#35 Post autor: Emilus »

Nie neguje Twojego prawa do ostatniego słowa. Tyle że zabrzmiało to trochę jak groźba.

Ja jestem tylko zwykłym szarym zawodnikiem, który chciałby wziąć udział w tych zawodach więc już się nie narażam :)
Dokładnie, siedź cicho, bo dostaniesz rajdowego bana ;)
Dobra, dosyć tego OT, bądźmy poważni i poczekajmy na inne głosy. Tak jak pisałem, z najpopularniejszymi propozycjami utworzymy głosowanie i głosowanie wyłoni zwycięską nazwę.
Ostatnio zmieniony 2011-06-24, 12:56 przez Emilus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#36 Post autor: smyk »

Emilus pisze:A ciekawe, co by Smyk powiedział?
Smyk by wymyślił nazwę i nikogo nie pytał o zdanie. ;)
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

kris kelvin

Re: Nowe ogólnopolskie zawody LEGO TrTr

#37 Post autor: kris kelvin »

Emilus pisze:Koledzy,

Utworzyłem temat, w którym będziemy dyskutować o regulaminie nowych zawodów, nazwie, logo, terminach itp.
NO WRESZCIE!!!
Oczywiście można usunąć mój przejaw dziecięcej, szczeniackiej nietematycznej brawury :)

EDIT: Polish Truck Trial Grand Prix - P TrTr GP.
Kurde jakaż to byłaby ironia losu gdyby moja propozycja przeszła :D
Ostatnio zmieniony 2011-06-24, 13:55 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#38 Post autor: 3dom »

Kilka dni byłem poza cywilizacją a tu taka dyskusja...

Ja jestem za zachowaniem GP w nazwie, GPM ma swoje tradycje i warto z nich czerpać. Obstaje przy czymś takim:

LUGPol TrTr GPP

Z opcjonalnym wyrzuceniem pierwszego lub drugiego członu.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#39 Post autor: Sariel »

Panowie, poważnie. Albo robimy zmiany i pozbywamy się tego GP które nic nikomu nie mówi i - bądźmy szczerzy - nie jest żadną marką, albo robimy to samo tylko coś sobie do GP dopisujemy a zamiast Smyka są trzy osoby. Ktokolwiek będzie szukał naszych zawodów w necie, będzie to robił po słowach "lego", "truck", "truck trial" i może "race". Na pewno nie po "grand prix". O jakiej rozpoznawalności "GP" mówicie, nie mam pojęcia - rozpoznawalność to nam może dawać wśród fanów kolarstwa, i to przypadkową.
Całe lata jeździliśmy bez GP w nazwie, więc opowieści o historii i dziedzictwie Smyka, nie obraźcie się, są bez sensu. Kuba miał idealny pomysł: krótko, zwięźle, na temat i wiadomo o co chodzi. Wciskanie tego GP na siłę daje tylko i wyłącznie to, że zamiast sensownej nazwy dostaniemy jakiegoś potworka w stylu GPPTrTrLpLegoUserGroupPolandcholerawiecojeszcze.
Trzeba się określić, albo robimy Truck Trial z klocków, albo jeździmy w czymś co nazywa się jak zawody kolarskie i przeraża samym skrótem. Chcieliście zmian, a macie problem z wyrzuceniem dwóch słów.
Ostatnio zmieniony 2011-06-26, 11:29 przez Sariel, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#40 Post autor: Emilus »

Trzeba się określić, albo robimy Truck Trial z klocków, albo jeździmy w czymś co nazywa się jak zawody kolarskie i przeraża samym skrótem.
Jedno drugiemu nie przeszkadza. Ta dyskusja ma wyłonić nazwę najlepszą dla wszystkich a nie idealne pomysły dla kilku osób.

Poza tym co jest złego w LUGPol TrTr GPP, powiedzmy bez LUGPol? Taka sama dobra nazwa jak inna.
Całe lata jeździliśmy bez GP w nazwie, więc opowieści o historii i dziedzictwie Smyka, nie obraźcie się, są bez sensu.
Czemu bez sensu? Czerpiemy miejscówki, ideę, częściowo regulamin, a takie dziedzictwo to dla Ciebie mało i bez sensu?
Całe lata jeździliśmy bez GP
Paweł, jeśli nie żyjemy w dwóch równoległych rzeczywistościach, to jednak nie jeździłeś nawet pół roku bez GP w nazwie.
Ostatnio zmieniony 2011-06-26, 11:33 przez Emilus, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#41 Post autor: Sariel »

Emil, ale to GP na które kilka osób tak się uparło na zasadzie "bo może Smyk skoczy z okna jak tego nie będzie" jest kompletnie z księżyca wzięte. Czy w prawdziwym Truck Trialu są zawody o takiej nazwie? O ile wiem to nie. Czy komuś cokolwiek to mówi? Nie. Możemy zrobić Grand Prix Stawiania Kamieniczek i będzie to mniej więcej równie "markowe".
Emilus pisze:Czerpiemy miejscówki, ideę, częściowo regulamin, a takie dziedzictwo to dla Ciebie mało i bez sensu?
No to może wprowadzimy jeszcze opłaty licencyjne dla Smyka? Nie chcę się wcinać, bo sam nawet nie jeżdżę, ale bezsens upierania się przy tym GP aż mnie w oczy kłuje. Smyk zrezygnował z prowadzenia zawodów, więc jak go znam to możecie je teraz nawet nazwać Bieg Na Przełaj Świnki Piggy. Tak jak mówię - całe lata jeździliśmy bez tego czegoś w nazwie i było dobrze.
Ostatnio zmieniony 2011-06-26, 11:35 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#42 Post autor: Emilus »

Czy komuś cokolwiek to mówi? Nie. Możemy zrobić Grand Prix Stawiania Kamieniczek i będzie to mniej więcej równie "markowe".
Ok, masz częściowo rację. Tylko nasze GP już były kilka lat i przez ten pryzmat, wisząc na Twoim kanale na tubie, są kojarzone na zasadzie: zawody modeli z LEGO TrTr = GPM.
Ostatnio zmieniony 2011-06-26, 11:35 przez Emilus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#43 Post autor: Sariel »

Też nie do końca. Zawsze opisuję te filmy jako "GP Mazovia" albo "GPM" ale zawsze oprócz tego w nazwie jest Lego Truck Trial. Bez tych trzech słów pies z kulawą nogą by tego nie obejrzał. Również tagi, które są kluczowe dla wyszukiwania w YT, opierają się na tym. "Grand prix" nigdy w życiu nawet nie dodałem do tagów.
Najbardziej "oglądany" film z zawodów na moim kanale nazywa się "Lego Truck Trial 2/2009" i właśnie dobija do 200 tys. wyświetleń. Bez "GP".
Ostatnio zmieniony 2011-06-26, 11:37 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#44 Post autor: Emilus »

Też nie do końca. Zawsze opisuję te filmy jako "GP Mazovia" albo "GPM" ale zawsze oprócz tego w nazwie jest Lego Truck Trial. Bez tych trzech słów pies z kulawą nogą by tego nie obejrzał. Również tagi, które są kluczowe dla wyszukiwania w YT, opierają się na tym. "Grand prix" nigdy w życiu nawet nie dodałem do tagów.
Najbardziej "oglądany" film z zawodów na moim kanale nazywa się "Lego Truck Trial 2/2009" i właśnie dobija do 200 tys. wyświetleń. Bez "GP".
Dobra, mit upadł. Fak, niech będzie to proponowane przez Atra. Pytanie, czy w takiej sytuacji robić głosowanie?

PS. Nie mogłeś mi tego napisać na PW? Teraz mit nieomylnego sędziego trialu upadł, ech........:P

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#45 Post autor: Sariel »

Wybacz. Przynajmniej tak publicznie jest szansa na którąś z ciętych ripost Krisa, które tak wzbogacają ten dział ;)

Zablokowany