Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Wielka Magiczna Lego-Kula Wszystkiego z Magiem
Autor Wiadomość
Der 
Łowca uśmiechów

Wpisy: 83
Wysłany: 2011-07-17, 13:21   [MOC] Wielka Magiczna Lego-Kula Wszystkiego z Magiem

Gdy zderzy się wielka magiczna moc abstrakcji umysłu ludzkiego... wraz z wielką magiczną mocą piękna klocków Lego... może czasem powstać Wielka Magiczna Kula Wszystkiego z Magiem Pośrodku. W abstrakcyjnej teorii, wszystko dookoła maga, jest pokazem jego mocy... wszystkim, co w tym momencie jest na jego usługach i prawdopodobnie tworzy rodzaj tarczy wokół niego. Ale nie ma tutaj miejsca na zbędne historie. Cała budowla miała być próbą ukazania możliwości magii i piękna świata klocków Lego - różnorodności i bogactwa, które można odnaleźć w plastiku.

It's a kind of magic... by derspace, on Flickr
Ostatnio zmieniony przez Der 2011-07-17, 13:22, w całości zmieniany 1 raz  

Toltomeja 
VIP

Wpisy: 482
Wysłany: 2011-07-17, 17:53   

Od paru lat na próżno odpędzam od siebie pomysł podobny do twojego - chcę wykorzystać w jednym nieprzyzwoicie dziwacznym MOCu wszystkie swoje klocki. Celem byłoby osiągnięcie wysokości pokoju i dotarcie do sufitu, no i żeby jakoś porządnie to wyglądało... Czemu odpędzam? Słabo mi się robi jak pomyślę o sortowaniu tego do niezliczonych ilości pudełeczek i szufladek.
Wracając do twojej kuli, doszukiwałem się sensu, ale przestałem jak zobaczyłem psa do góry nogami. Dosłownie. Tak dziwne, że aż fajne.

Qbrick 

Wpisy: 38
Wysłany: 2011-07-18, 22:33   

Szalone !!! ale urok ma :) Ciekawe jak to przyjmą "starzy wyjadacze". Brawa za odwagę :)

rh
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-18, 22:40   

Że tak powiem ... weź to na integrację 5 sierpnia. Ja na zdjęciach nic nie widzę poza jedną wielką masą różnokolorowych klocków :D Na żywo to może być całkiem fajne, na zdjęciu - efekt bełta.
Ostatnio zmieniony przez rh 2011-07-18, 22:41, w całości zmieniany 1 raz  

3dom 
Adminus Emeritus

Wpisy: 5644
Wysłany: 2011-07-18, 22:46   

Ja starym wyjadaczem wprawdzie nie jestem ale dorzucę swoje trzy grosze. Rzeczywiście widać różnorodność, magię i przede wszystkim radość bijącą z tej pracy ale sensu w niej nie potrafię odnaleźć... Ale nie traktuj tego jako krytykę :)

Nexus 7
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-18, 23:07   

Der napisał/a:
Cała budowla miała być próbą ukazania możliwości magii i piękna świata klocków Lego - różnorodności i bogactwa, które można odnaleźć w plastiku.

Chyba jednak nie wyszlo. Tego typu konstrukcje sa niezwykle trudne, pokazanie chaosu w sposob atrakcyjny to duze wyzwanie.

Der 
Łowca uśmiechów

Wpisy: 83
Wysłany: 2011-07-18, 23:30   

Dziękuję za komentarze. :) Cóz. To 5 jest integracja w Krk? :> Przyniosę, a co mi tam. xD :)
Ostatnio zmieniony przez Der 2011-07-18, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  

the oneman
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-24, 15:48   

Haha, rzeczywiscie szalony pomysl. Tez mam taki podobny, co mi chodzi po glowie od dluzszego czasu; z taka roznica, ze ja bym chcial taka "kule wszystkiego" zrobic jako wnetrze jakiegos duzego demona w czarnym plaszczu :P

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu