[MOC] Orientalny relaks

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Orientalny relaks

#1 Post autor: crises »

Tym razem bez opisu.

Obrazek
Oriental relax by crises_crs, on Flickr

Obrazek

Pozdrawiam,
crises

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#2 Post autor: Ciamek »

Bardzo ładne. A ja lubię ładne orientalne klimaty : o)

Skąd są te niebieskie buteleczki?
Zdrufko, Ciamek

crises

#3 Post autor: crises »

Ciamek pisze:Skąd są te niebieskie buteleczki?
Longer pewnie w pracy, pół minuty minęło a on nic. Orient Bazaar

Awatar użytkownika
Drumleg
Posty: 109
Rejestracja: 2011-02-06, 17:52
Lokalizacja: spod góry Ślęży
brickshelf: Drumleg

 

#4 Post autor: Drumleg »

O, jaka słodka scena spod znaku księżyca. Jaki numer ma jego żona? Czy to już może Dżannah i jakaś hurysa? ;) Świetna gra kolorów.
Tam, gdzie brakuje kafla, pozostaje wyobraźnia...

Awatar użytkownika
AzamJasir
Posty: 66
Rejestracja: 2011-02-06, 18:59
Lokalizacja: Szczytno
brickshelf: AzamJasir

 

#5 Post autor: AzamJasir »

Bardzo fajny klimat pracy ;) Świetna kolorystyka i ciekawie wyglądają te różne butelki na półkach. Poleżeć w upalny dzień na pięknie zdobionym dziedzińcu w cieniu palmy i tak miłym towarzystwie ... To jest dopiero życie. Tylko czemu ta niewolnica jest taka żółciutka, w porównania do swojego pana? Czyżby sprowadzał kobiety do swojego haremu z dalekiego wschodu?
P.S. A czy to co on trzyma w ręce to szisza?
السلام عليك -Pozdrawiam.

Havoc

#6 Post autor: Havoc »

crises pisze:Longer pewnie w pracy, pół minuty minęło a on nic.
Bardzo fajna praca ale najbardziej rozwalił mnie ten komentarz :)

maciejer
Posty: 387
Rejestracja: 2009-03-25, 13:15
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: maciejer

 

#7 Post autor: maciejer »

Miniaturka trzyma klimat.
Idealną figurką służącej może być ta:
Obrazek
ale nie wiem, czy użyta przez Ciebie główka występuje w kolorze "Light Flesh".

Awatar użytkownika
Cevillus
Posty: 553
Rejestracja: 2010-04-29, 21:14
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: greenboy55

 

#8 Post autor: Cevillus »

Widać że masz talent do robienia świetnych miniaturek ;)

crises

#9 Post autor: crises »

AzamJasir pisze:Tylko czemu ta niewolnica jest taka żółciutka, w porównania do swojego pana? Czyżby sprowadzał kobiety do swojego haremu z dalekiego wschodu?
Gustuje w blondynkach sprowadzanych z zamorskich krain.
AzamJasir pisze:P.S. A czy to co on trzyma w ręce to szisza?
Tak jest. Nie wymyśliłem jedynie jak rureczki zrobić.
maciejer pisze:Idealną figurką służącej może być ta:
Księżniczki L. jeszcze się nie dorobiłem. Jest na liście życzeń.
Drumleg pisze:Czy to już może Dżannah i jakaś hurysa?
Nie, to jeszcze nasz świat, ale trzeba przyznać, że w tym miejscu można poczuć się jak w raju.

Dzięki za komcie ;-)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#10 Post autor: M_longer »

Havoc pisze:crises napisał/a:
Longer pewnie w pracy, pół minuty minęło a on nic.

Bardzo fajna praca ale najbardziej rozwalił mnie ten komentarz :)
No niestety, nocki to paskudna rzecz.

Jumbo

#11 Post autor: Jumbo »

Ładna scenka. Pokusiłbym się jeszcze o ochronę dla odpoczywającego sahiba. Jakiś mięśniak z mieczem, albo cichutki i przyczajony nizaryta.

Szachistka
Posty: 44
Rejestracja: 2011-06-04, 22:44
Lokalizacja: Oborniki

#12 Post autor: Szachistka »

Nie spodziewałam się, że można uzyskać taki efekt przy użyciu klocków! To jest naprawdę orientalne. Te okna, kolumienki przy oknach... a zwłaszcza ten pasek na górze. Bardzo pomysłowe. Kolor ścian dobrany genialnie. Zdaje się, że w kącie jest ukryty latający dywan. Przy łóżku użyto nóżek minifiga? Bardzo mi się podoba. Brawo!

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 536
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#13 Post autor: Toltomeja »

Nie będę nawet pisał co mi się podoba, bo wszystko mi się podoba. A już szczególnie te łuki dookoła. Cudeńko.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#14 Post autor: lugomina »

Swietny róg komnaty (aczkolwiek zakrecajace schodki do szafki wydaja mi sie zbytnia ekstrawagancja - co to, dom orientalnych inwalidów?).
Tylko ze.. pierwszy raz widze, zeby w rogu pokoju rosla palma i to tak blisko sciany.. czy ta komnata, to jest kawalek czegos w rodzaju atrium?

I niestety, interakcja miedzy ludzikami wyszla jak dla mnie troche nieprzekonywujaco. Wyglada to, jakby na faceta spadl wlasnie wielki lisc z tej palmy-mordercy i uderzyl go w brzuch, a facet cierpi (bo ma wyszczerzone zeby). Scenie przyglada sie jakis pólnagi chlopiec w zaslonie na twarzy, zapewne kastrat-eunuch, jak rozumiem ;)
Gdyby palmy tam nie bylo, tylko eunuch/niewolnik stal z samym lisciem (i najlepiej mniejszym, i to na patyku) to by lepiej bylo widac, ze basza w turbanie jest wachlowany a nie mordowany z liscia ;)

P.S. Crisesie, jesli nie masz Lei w bikini, to moze masz któras z syrenek w bikini albo kobiety wyspiarki (z pierwszej edycji piratów)?
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

crises

#15 Post autor: crises »

Szachistka pisze:Zdaje się, że w kącie jest ukryty latający dywan.
Punkty za spostrzegawczość :-)
Szachistka pisze:Przy łóżku użyto nóżek minifiga?
Tak, to są minifigowe nóżki. Co prawda nie kocham takiego (prze)kombinowania tam gdzie można zbudować coś prościej, ale od czasu do czasu sobie zaszaleję.
lugomina pisze:aczkolwiek zakrecajace schodki do szafki wydaja mi sie zbytnia ekstrawagancja - co to, dom orientalnych inwalidów?
Dlaczego inwalidów? Przyznaję jednak, że ten kawałek jest zrobiony bez nadmiernego namyślania się nad sensem funkcjonalnym.
lugomina pisze:Tylko ze.. pierwszy raz widze, zeby w rogu pokoju rosla palma i to tak blisko sciany.. czy ta komnata, to jest kawalek czegos w rodzaju atrium?
Raczej atrium. Wymyśliłem sobie, że w takim miejscu powinna być zieleń. Że za blisko ściany? Cóż to tylko umowna miniaturka.
lugomina pisze:I niestety, interakcja miedzy ludzikami wyszla jak dla mnie troche nieprzekonywujaco. Wyglada to, jakby na faceta spadl wlasnie wielki lisc z tej palmy-mordercy i uderzyl go w brzuch, a facet cierpi (bo ma wyszczerzone zeby). Scenie przyglada sie jakis pólnagi chlopiec w zaslonie na twarzy, zapewne kastrat-eunuch, jak rozumiem ;)
Gratuluję wyobraźni, ale to już jest nadinterpretacja. Zajmująca, ale jednak.
lugomina pisze:P.S. Crisesie, jesli nie masz Lei w bikini, to moze masz któras z syrenek w bikini albo kobiety wyspiarki (z pierwszej edycji piratów)?
Mam syrenkę, mogłem zrobić piersi z podstawek od dźwigienek, ale cóż to - czy legowe kobitki nie mogą być też płaskie? Nie można robić wszystkich na jedno kopyto.

No i owszem - zgadzam się, że można by to zrobić inaczej, w niektórych miejscach bardziej realistycznie, ale jak już kilka razy pisałem - nie jestem modelarzem i nie dążę do realistycznego odwzorowywania rzeczywistości. To co buduję to świat przefiltrowany przez moje wyobrażenia.

Oczywiście dziękuję za komentarze. Wasze uwagi zawsze są dla mnie cenne i wiem na co zwracać uwagę przy budowie kolejnych MOCy.

ODPOWIEDZ