[MOC] Parada

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rh

#16 Post autor: rh »

Cóż, wzorem Karwika nie będę się wypowiadał, co uważam o takich demonstracjach itp, za to poruszę temat klockowy.
Praca świetna, chociaż mam jedno bardzo poważne zastrzeżenie. Tych policjantów ci narodowcy by zmietli w parę sekund - o tak powinni wyglądać policjanci jak ci tu po prawej:
Obrazek

Hippotam

#17 Post autor: Hippotam »

V1 pisze:kubeczek z płomyczkiem - cokolwiek on znaczy, a pewnie coś znaczy:)
Obrazek
Plus gosc z książką Żizka przed lokalem :-)

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#18 Post autor: V1 »

'Nowy Wspaniały Świat', no właśnie, Sorrow mi mówiła, ale zapomniałem.
RH - milicjanci i faszyści to tutaj tylko symboliczny dodatek, nie ma co się spuszczać ani nad jednymi ani tym bardziej nad drugimi :)

Sorrow - możesz zdradzić, co zbudujesz następnego ?
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#19 Post autor: Sorrow »

Dzięki za wszystkie komentarze:D

Z kamienicami szło mi ślamazarnie, ale w dobieranie ludzików, ustawianie ich, wymyślanie im gadżetów i dialogów (od początku wiedziałam, że będzie to MOC "gadany") włożyłam dużo energii i strasznie się cieszę, że efekt się Wam podoba. Duża w tym zasługa Miss Kozieniec, mojej fotograf(ki), która cierpliwie znosiła komendy typu: "Turek od kebabów wpadł w oko dresiarzowi i odwzajemnia flirciarski uśmiech dresiarza. MUSISZ pokazać ich kontakt wzrokowy!" I K. cierpliwie "uchwytywała".

PatrykZ pisze:Wzorowałaś się na wielopoziomowym H&M przy Nowym Świecie.
Ciepło, ale jednak pudło. Ten wielopoziomowy H&M jest na Marszałkowskiej. A na NŚ tylko wiszą ich płachty reklamowo-remontowe.
glaz_pimpur pisze:Swojego czasu jeździłem tamtędy często do pracy, podziwiałem Trakt i zastanawiałem się jak zrobić różne szczegóły z LEGO.
Ja, jak widać, machnęłam ręką na szczegóły i wolałam postawić na umowność, tym bardziej że kamienice miały być przede wszystkim tłem. Zbudowałam je ubiegłej zimo-wiosny i od tamtej pory chyba sporo się nauczyłam, więc możliwe, że kiedyś (jak będę mieć więcej klocków) zbuduję ten sam odcinek, tylko że z większym rozmachem i dbałością o proporcje i detale.
KUKUS pisze:- nie znam się, ale trochę tematyka mi nie podchodzi - preferuję spejsowe realia :)
Mi spejsowe realia zupełnie nie podchodzą, ale patrz, WIP-ową wersję Parady (a właściwie samych kamienic) nadzorował ufok.

Fajnie, że doceniliście takie drobiazgi jak pani z flagami czy pan od kebabów, u którego lepiej nie kupować ajranu ani kebabu z białym sosem.
(BTW bardzo podziwiam mobilnych przedsiębiorców zawsze gotowych na każdą okazję - czy to deszcz, czy parada, czy - odpukać - żałoba, zawsze skołują kontener flag/zniczy/parasolek i ustawią się w strategicznym miejscu. To dla nich ta miniaturka ze stoiskiem.)
V1 pisze:Widzę, że dobudowałaś kosz do motocykla... tyle, że powinien być po prawej stronie :)
Początkowo kosz był z prawej strony, ale ze względów organizacyjno-kompozycyjnych przełożyłam go na lewą stronę. I nawet przez sekundę nie pomyślałam, że miejsce kosza nie może być dowolne:| (ale w Wlk. Brytanii powinien być z lewej strony, nie?)
V1 pisze:Monetę ludzikowi w łapkę można włożyć wkładając jednocześnie z monetą cienki plasterek flexa, najlepiej w kolorze łapki. Ewentualnie włożyć dwie monety jednocześnie.
Dwie monety nie wejdą, sprawdzałam.
Do tej pory byłam przyzwyczajona, że jak nie wiadomo, jak coś przymocować, Karwik radzi użyć minifigowej łapki. Zupełnie zapomniałam, że jest jeszcze druga opcja: "użyj kawałka fleksa";)
zgrredek pisze:bo co jest napisane na okładce Cosmopolitan to już nikt nie zobaczy, a wiem, że jest tam ciekawie.
Ciekawych, co czytają minifiżki, odsyłam do [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=13600&highlight=czytaj%B1+minifi%BFki]tego wątku[/URL]

Hippotam, dzięki! Myślałam już, że nikt (a na pewno nikt spoza Wwy), nie załapie, że to logo NWŚ.
V1 pisze:Mam nadzieję, że nie zamierzasz tego burzyć?
Raczej nie mam wyjścia - upchnęłam w tej pracy wszystkie moje szare, białe i piaskowe klocki. I worek kafli Zgrredka. I zagraciłam sobie biurko. Ludziki wróciły do pudełek, ale póki co kamienice stoją, bo możliwe, że będę chciała jeszcze dorobić trochę zdjęć.
V1 pisze:Sorrow - możesz zdradzić, co zbudujesz następnego ?
Lord Vash pisze:Moje różowe, paradisowe serduszko łka z zachwytu :D
Coś takiego, że paradisowe serduszko Lorda Vasha znowu powinno załkać;)


PS Tych paru komentatorów z EB skupiło się na ideowym aspekcie "Parady", wiecie, w świecie Lego jest miejsce dla wszystkich kolorów tęczy itd. To miłe, ale ja jednak wolę komentarze klockowe...

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#20 Post autor: PatrykZ »

Ech, a chciałem zabłysnąć :-)

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#21 Post autor: Lord Vash »

Sorrow pisze: Lord Vash napisał/a:
Moje różowe, paradisowe serduszko łka z zachwytu :D

Coś takiego, że paradisowe serduszko Lorda Vasha znowu powinno załkać;)
Miej litość nad nim :P
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#22 Post autor: V1 »

u którego lepiej nie kupować ajranu
Faaaaaak..... A taki w zamykanych kubeczkach? Cholera..... takie to dobre sie wydawało.....


Tak, w krajach lewostronnych kosze są montowane z lewej.


(Masz mój skromny głos w konkursie :)
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#23 Post autor: Sorrow »

Trochę odświeżona Parada z okazji dzisiejszej Parady w Wwie - klik.
A tu w wersji bardziej przystępnej, z opisami.
Ostatnio zmieniony 2012-06-02, 11:15 przez Sorrow, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#24 Post autor: PatrykZ »

Świetny upgrade tego co było wcześniej, Znów serwujesz tematykę społeczną na topie, szczególnie dziś (parada vs kilkanaście antymanifestacji). Kawał niezłej pracy, dialogi rewelka.

Awatar użytkownika
flauma
Posty: 57
Rejestracja: 2006-12-30, 20:36
Lokalizacja: Katowice

#25 Post autor: flauma »

Teksty zabawne i w pełni prawdziwe! Najsłodsze są jednak babuleńki z swoim transparentem. Oczami wyobraźni widzę moją babuszkę z flagą w dłoniach krzyczącą "Oddam wnuczkę w dobre ręce".

Pozdrawiam
"rączki do góry"

Hippotam

#26 Post autor: Hippotam »

Parada trzyma się dobrze, ale poszedłem za tropem linków i zachwyciłem się. Najpierw biednością jednego bloga a potem rysunkami na drugim. Czytam kompulsywnie zaniedbując chore dziecko :)

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#27 Post autor: Sorrow »

Dzięki za ciepłe przyjęcie apgrejdu!:)
PatrykZ pisze:parada vs kilkanaście antymanifestacji
Do tej pory myślałam, że moja klockowa kontrmanifestacja jest skromna. Ale dziś byłam na trasie Królewska-Krakowskie-pl. Teatralnym, widziałam kilka manifestacji i stwierdziłam, że zbudowałam naprawdę ostrą manifestację. Te dzisiejsze były takie... biedne, ciche i w ogóle.
flauma pisze:Oczami wyobraźni widzę moją babuszkę z flagą w dłoniach krzyczącą "Oddam wnuczkę w dobre ręce".
Cudowne!:D Może zrobisz winietkę?
Hippotam pisze:Czytam kompulsywnie zaniedbując chore dziecko :)
Biedne dziecko! Ale wiesz, zdarza mi się kompulsywnie rysować, więc cieszę się, jeśli później ktoś to kompulsywnie czyta/ogląda.

Awatar użytkownika
szubi81
Posty: 115
Rejestracja: 2011-08-01, 22:49
Lokalizacja: Reda
brickshelf: szubi81
Kontakt:

 

#28 Post autor: szubi81 »

Bilbordy z tego zdjęcia są niesamowite.

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#29 Post autor: Lord Vash »

Ech, tak sobie znowu oglądam te zdjęcia i mnie ponura refleksja nawiedza, że znajomi w Warszawie na paradzie, a ja w domu zagrzebany po uszy w oborniku językoznawstwa.
Kocham to zdjęcie z marynarzami :D :* <3
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

Jetboy

#30 Post autor: Jetboy »

I co ja tu mogę napisąć? Podoba mi się! Na facebooku kliknąłbym LIKE, a tu komentarz, "Lubię To" wydaje się być nieadekwatny.

ODPOWIEDZ