[MOC] Żaba

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#16 Post autor: Jerac »

Jak widać udaje go bardzo skutecznie :D

To jest pierdółka składana trochę wczoraj wieczorem i trochę dzisiaj rano. Nie chciałem do tego babrać się w zakupy :)

Awatar użytkownika
AzamJasir
Posty: 66
Rejestracja: 2011-02-06, 18:59
Lokalizacja: Szczytno
brickshelf: AzamJasir

 

#17 Post autor: AzamJasir »

Karol pisze:Może brak zielonego kafla?
Jerac pisze:Jak widać udaje go bardzo skutecznie :D
Hehe a ja już zdążyłem sobie dorobić do tego ideologię, że to wlew paliwa (na tym zdjęciu widać). Chyba zasłużyłem sobie łatkę "kapitan nadinterpretator" ;). Ale to wynika z tego, że wszystko co prezentujesz jest niemal perfekcyjne i w każdym detalu dopatruję się jakiegoś znaczenia... Na dziś już mi starczy pisania głupot idę spać zmęczony jestem ;)
السلام عليك -Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#18 Post autor: Misterzumbi »

Austin jak sie patrzy. Co ciekawe Amerykance budowali z tego Gassery, V8 wielkie Slicki i zapierniczali po quartermile...

A jak sa zrobione kola? Co to za biale cosie?
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#19 Post autor: Jerac »

Gdybym miał te małe białe gumeczki to byłoby to właśnie to. A tak to jakieś zastępcze z warzywniaka.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#20 Post autor: Misterzumbi »

Nima takich gumeczek co by pasowaly :(...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#21 Post autor: Jerac »

A. Ups.

Szkoda bo wygląda to całkiem znośnie.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#22 Post autor: Misterzumbi »

Nie ups, nie robi mi, bylem po prostu niezmiernie ciekaw bo mam juz wszystkorakie gumkowo klockowe montowania ktore by wygladaly jak biale scianki oponek za soba, i cieszylem sie ze cos wynalazles...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#23 Post autor: Jerac »

Wynalazłem trzymający się materiałowy dach. Mało? :D

Inna sprawa że "customowe" gumki to chyba nie jest większe oszustwo niż dorabiane samemu naklejki?

Inna sprawa#2 - dlaczego właściwie ta biała gumeczka się nie nadaje, nie da się jej jakoś tam upchnąć? Przysiągłbym że mam gdzieś jedną ale ni cholery nie mogę znaleźć...

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#24 Post autor: Misterzumbi »

A mozna, pewine, mozna wszystko. Powiem wiecej, od jakiegos czasu montuje cos, co przyprawi wyznawcow o zawal serca. Ogladalem ostatnio galerie BMW-Indy na Fickerze, co on montuje z gumek, naklejek i klockow jest nieprawdopodobne. Stwierdzam ze mozna, jak sie tylko chce, tworzyc z klockow. Ja dla samego siebie obralem pewne zasady. Nie maluje klockow ktorych nigdy nie bedzie (np. Fingerhinge), nie uzywam customow, nie tne, nie dorabiam naklejek we wlasnym zakresie z wyjatkiem Ecto. Pozatym wszystkie tricki dozwolone. Strasznie uwalnia. Mozna tyle zrobic z klockow, trzeba tylko kopnac sie w tylek i robic jak tobie sie podoba a nie jak sie podoba innym.

Nieda sie jej tak upchnac zeby siedziala tam choc "jako tako". Strasznie chce "odkrecac sie", i nie wyglada to ladnie. Probowalem, poki co jedynym dobrym soposbem na opony z bialymi nakldakami mial Mijasper, a ja je tylko rozwinalem do innych rozmiarow (jak w Cadillacu)...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

ODPOWIEDZ