[MOC] Viva la Robolucja!

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#16 Post autor: Bobofrutx »

Nie miałem jeszcze okazji grać w tę grę, ale mniej więcej kojarzę z widzenia co to są te złomki. I muszę przyznać że wyszły ci świetnie! Najfajniejszy jest ten z irokezem :D
Do czego służą te uszo podobne dzyndzle na ich czerepach? :P
Ostatnio zmieniony 2011-10-12, 23:10 przez Bobofrutx, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#17 Post autor: Jerac »

Te roboty się składają jak wall-e i te "uszy" to klapki zasłaniające ręce po złożeniu.

Yeti
Posty: 95
Rejestracja: 2011-07-05, 23:21
Lokalizacja: Malbork, Mikoszewo

#18 Post autor: Yeti »

Tak a' pro po Outrunner'a znalazłem TO . Parę fajnych rozwiązań, dość podobny, jednak IMO przód kuleje (kabina za długą względem wahaczy). Nie będę już tu zaśmiecał "moim" Out'em.
Pozdrawiam!

Havoc

#19 Post autor: Havoc »

Fajne robociki. Borderlands znam tylko z tytułu ale te roboty kojarzą mi się z The Jetsons :) Nie wiem czemu :)

Backbone
Posty: 671
Rejestracja: 2009-12-06, 17:30
Lokalizacja: Doncaster
brickshelf: backbone

 

#20 Post autor: Backbone »

Nie miałem jeszcze okazji grać w tę grę
Nic specjalnego moim zdaniem.

Naoglądałem się filmików na youtube, naczytałem. W końcu kupiłem egzemplarz za 60zł, i powiem bez ogródek - żałuję. Gra może i niekonwencjonalna graficznie, ale specjalnie grywalna nie jest. Pograłem ze 2 godziny, i gra od tamtego czasu leży na półce.

rh

#21 Post autor: rh »

Backbone pisze:Nic specjalnego moim zdaniem.

Naoglądałem się filmików na youtube, naczytałem. W końcu kupiłem egzemplarz za 60zł, i powiem bez ogródek - żałuję. Gra może i niekonwencjonalna graficznie, ale specjalnie grywalna nie jest. Pograłem ze 2 godziny, i gra od tamtego czasu leży na półce.
Cóż, a ja grałem ładnie ponad 30h i wcale mi się nie znudziła. Kwestia gustu.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#22 Post autor: Jerac »

To fakt, nie jest to tytuł dla każdego. Gra ma dużo poważnych wad, np praktycznie zero fabuły i zdecydowanie najgorsze zakończenie jakie w życiu w grze widziałem, tak złe że sparodiowane we własnym dodatku...

Ale z jakiegoś dziwacznego powodu ma coś co wciąga mnie, rh i nam podobnych na dłuuugie godziny. Zdecydowanie polecam najpierw grę pożyczyć od kogoś albo "kupić w rapidsklepie", i kupić ją dopiero jeśli się spodoba.

Yeti
Posty: 95
Rejestracja: 2011-07-05, 23:21
Lokalizacja: Malbork, Mikoszewo

#23 Post autor: Yeti »

Osobiście przeszedłem grę 1x gdyż chcę przejść wszystko co się da, a Underdome mnie zjada, zanim nie zacznę PLaythrough 2.
Fakt pojedynek z finalnym "bossem" nie wywołuje emocji (shotgun 112x12+50naboi, szybkostrzelny jak pistolet:))
Fabuła jakaś tam jest, ale zdecydowanie najlepsza w Knoxxie, chociaż Zombie Island of Dr. Ned/Zed też kozaczy.

Ależ się nam offtop zrobił...

ODPOWIEDZ