[MOC] Oxyrinchus

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#16 Post autor: Innos »

Zasadniczo w pierwszej chwili i ja tak pomyślałem, szczególnie po ostrzeżeniu, że to eksperyment - na widok kół bardziej odruchowe było pomyślenie o jakimś fantastycznym pojeździe niż o rzeczywistym przedmiocie codziennego użytku odtworzonym w skali 1:1.
Ale skoro już doczytałem i wiem, że to słuchawki, to powiem tylko, że to bardzo fajny koncept, te podświetlane przewody wyglądają nieźle, choć widać, że zdjęcia w ciemności są dość problematyczne. Na pewno nadadzą się do podkreślenia kształtu jakiejś bardziej złożonej konstrukcji.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

rh

#17 Post autor: rh »

Ooo .. i to jest ciekawe ;)
Sama koncepcja wykorzystania tych rurek - rewelacja. Trzeba by się nimi zainteresować ...

Havoc

#18 Post autor: Havoc »

Nareszcie jakaś innowacja :) Sam używam niektórych wynalazków Razera także od razu poznałem o co chodzi :) W tym wypadku nielegowe rurki, nie przeszkadzają, inaczej ciężko byłoby to zrobić. Fajny efekt, zdjęcie na czarnym tle wygląda jak reklamowa tapeta na pulpit ściągnięta ze strony producenta :)

Awatar użytkownika
Chrupek
Posty: 834
Rejestracja: 2010-04-13, 09:57
Lokalizacja: Wawa

#19 Post autor: Chrupek »

Ubiegłeś mnie Sariel :(
Następny muzyczny Tu i Teraz mojego autorstwa, to miały byc właśnie słuchawki bazujące na balonowych oponkach z Offka. No trudno.

Fajnie wyglądają, klimatyczna praca.
Sezon w pełni!

ODPOWIEDZ