[MOC] Orkowa Farma

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
lordofdragonss

[MOC] Orkowa Farma

#1 Post autor: lordofdragonss »

Obrazek
Ot taka mały MOCyk Dla Eurobriksowej Gildii- Królestwa Avalonii.

Graugot orkowy szaman i grupka jego żołnierzy postanowiła wyruszyć ze swych pustkowi w bardziej przyjazne Orkowi miejsce- do lasów Avalonii. Po długiej wędrówce znaleźli odpowiednie miejsce pełne dziwnych drzew i krzewów. Teraz po zbudowaniu chaty i tymczasowej obórki zaczynają się rozpakowywać.

Czemu właśnie do elfickich lasów pytacie?
Graugot:
Dlaczego wybrałem to miejsce dla mojego ludu? Wielu orków zapomniało już, że natura jest bardzo ważną częścią ich życia, i że nie liczy się tylko walka. Postanowiłem więc im to przypomnieć osiedlając się w wiecznie żywych lasach Avalonii.
---------
Notka od autora:
Pierwszy raz sam edytowałem zdjęcie, co sadzicie?
Ostatnio zmieniony 2011-11-13, 14:14 przez lordofdragonss, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Aeryn
Posty: 133
Rejestracja: 2011-11-11, 18:57
Lokalizacja: Wielkopolska
brickshelf: Aeryn

 

#2 Post autor: Aeryn »

Orkowa farma?! Normalnie obalasz kanony fantasy ;P Z tym elfem to jeszcze mogliby sobie piatkę przybić. Przecież orkowie to krwiożercze tępaki, żyjące głównie z grabieży. Na ruszcie mogliby tego elfa mieć! ;D
A tak serio, podoba mi się scenka, lasek fajny, choć brakuje jakiegoś większego drzewa. I jest świnka w zagrodzie, a że ja zakochałem się w legowych świnkach, to pewnie każdy MOC ze świnką zyska moje wielkie uznanie.

Awatar użytkownika
Krissek
Posty: 35
Rejestracja: 2011-10-04, 15:49
Lokalizacja: Złotów
brickshelf: Krissek12

 

#3 Post autor: Krissek »

Ładna gospoda, wszystko w porządku tylko z jednym wyjątkiem;)
Zgadzam się z kolegą, że chyba orkowie nie pasują do tej scenki bardziej by mogli rabować tą farmę;D ELF.. brakuje w mojej kolekcji;)
Krissek

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#4 Post autor: blizzard »

Zakurzona trawa!

ODPOWIEDZ