[MOC] Demag H135

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#46 Post autor: Pietruch »

Odgrzeje temat, bo jest powód. Dzisiaj na integracji tak jak obiecał Emil można było się pobawić koparką.
Koparka otrzymała nowe dżojstiki, które wyglądają obłędnie i spełniają swoją rolę perfekcyjnie. Oczywiście autor biadolił, że to nie jest jeszcze to, że zrobiłby to inaczej, ale według mnie jest genialnym konstruktorem i nic nie trzeba zmieniać bo działa to wszystko jak na klocki bardzo dobrze.
Mając taką okazję trudno się nie skusić, a że siedziałem za sterami prawdziwej koparki i się trochę nią bawiłem to mogłem porównać obie maszyny. :) Po dłuższej zabawie na pewno można ją opanować i w dość dużym stopniu odwzorować działanie prawdziwej koparki - jest to trudne, ale wykonalne. :)
Emil zbudował naprawdę fantastyczną maszynę, do tego jedyną taką na świecie! Kto się nią nie bawił, niech żałuje, a jest naprawdę czego żałować! Zwłaszcza, że jest to unikat i nie wiadomo ile jeszcze pożyje. :P
No cóż więcej mogę napisać, jest to wspaniała i realistyczna konstrukcja do tego niesamowicie bawialna.
Gratuluję Emil i powodzenia przy kolejnych modelach.

Przy okazji, dzięki za spotkanie i za kluczyki do koparki. ;)
Pozdrawiam,
Maciej

ODPOWIEDZ