[MOC] Wieża

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Legofan
Posty: 228
Rejestracja: 2008-09-21, 14:00
Lokalizacja: Opole
brickshelf: Legofan000

 

#16 Post autor: Legofan »

Fajnie, że się podoba :)
Ten narożnik jest zrobiony z zawiasu(Obrazek+Obrazek), a na zawias brick round corner 2 x 2 (jak bl podaje).

A o kolorowym kwiatku to nie pomyślałem.
Ostatnio zmieniony 2011-12-30, 12:05 przez Legofan, łącznie zmieniany 1 raz.

Pavlo

#17 Post autor: Pavlo »

Fajna ta twoja wieża, na początku wydawało mi się, że to wejście jest trochę za wąskie ale jakoś w końcu się do niego przekonałem. Swoim MOCem zainspirowałeś mnie do zbudowania własnej wieży, może niedługo pokaże zdjęcia.

Hippotam

#18 Post autor: Hippotam »

Bardzo fajna wieża. Przypomina mi te dawniejsze prace Lolasa, szczególnie King's Castle. Ta wieża mogłaby stanąć na tamtej dioramce i pasowałaby idealnie. To oczywiście nie zarzut, tylko komplement.

Podoba mi się że nie przesadziłeś z ozdobami, dzięki temu budowla wygląda porządnie, czysto i w miarę realistycznie. Drzwi są OK, w razie ataku im mniejszy otwór wejściowy tym łatwiej go bronić.
Świetne zdjęcia, chyba najlepsze z całej Twojej galerii na BS. Brawo.

Przyczepię się dwóch spraw:
- jeśli to praca na CCC, to trochę za mało tu się dzieje. Brak jakiego elementu "playability" zawsze premiowanego w tym konkursie - mógłby być to np. oddział 2 żołdaków z katapultą lub taranem.
- wydaje mi się że wieża złapałaby lepsze proporcje gdyby była przynajmniej o 5-10 studów wyższa.

Awatar użytkownika
Legofan
Posty: 228
Rejestracja: 2008-09-21, 14:00
Lokalizacja: Opole
brickshelf: Legofan000

 

#19 Post autor: Legofan »

Dzięki za rady.

Początkowo była o jakieś 5 bricków wyższa, ale skróciłem ją, ponieważ była wtedy, wg mnie, po prostu za wysoka. Chciałem ją wyidealizować.
Następnym razem będę myślał nad 'uzabawialnieniem' moca.
Hippotam pisze: Przypomina mi te dawniejsze prace Lolasa, szczególnie King's Castle. Ta wieża mogłaby stanąć na tamtej dioramce i pasowałaby idealnie.
Jestem dumny z siebie, jeśli tak sądzisz

ODPOWIEDZ