[MOC] Kamienica nr 1 z mięsnym

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
smutny

[MOC] Kamienica nr 1 z mięsnym

#1 Post autor: smutny »

Tym razem mam do zaprezentowania moją drugą skromną kamienicę z nowych klocków. Jak widać więcej zapożyczeń niż kreatywnych pomysłów ale na to jeszcze przyjdzie czas. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, nawet familok nr 1 się przy niej dobrze prezentuje. Wiem że zdjęcia słabe ale nie mam na to czasu. Może przy następnej kamienicy załatwię lepszy sprzęt.

Galeria: http://www.flickr.com/photos/smutnymusic/

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-01-08, 21:40 przez smutny, łącznie zmieniany 1 raz.

Jetboy

#2 Post autor: Jetboy »

Mi się tak podoba że aż poproszę o dwa klocki kiełbasy. ;)

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#3 Post autor: blizzard »

Chodnik jest świetny!
I szkoda tylko, że w budynku czerwono-białym nie ma życia, kogoś w okienku albo na dachu (nietoper sie nie liczy)

Awatar użytkownika
Krissek
Posty: 35
Rejestracja: 2011-10-04, 15:49
Lokalizacja: Złotów
brickshelf: Krissek12

 

#4 Post autor: Krissek »

Heh fajnie wisi ta świnka tylko, że to jest masarnia czy rzeźnia??;D
Krissek

smutny

#5 Post autor: smutny »

Zwykły mięsny :P co do białego budynku, to myślę że opustoszenie jest niezłym pomysłem. Musze jakichś bezdomnych skombinować ;)
Ostatnio zmieniony 2012-01-08, 22:44 przez smutny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#6 Post autor: Jantin »

Beżowa ma w sobie coś, hm, polskiego, wzorowałeś się na jakiejś prawdziwej budowli?
No i bym jej ujednolicił detale - wielokolorowe kwiaty są OK, choć dodają trochę pstrokatości, to ozdoby nad oknami dużo lepiej wyglądałyby wykonane według jednego wzoru - najlepiej jasnoszarego, dla dopasowania z detalami szczytu kamienicy.
Biała mniej mi się podoba, może dlatego, że uważam "zwykły" czerwony za zbyt jaskrawy dla budownictwa, choć jakbyś przełamał czerwoną bryłę parteru drobiazgami np szarymi, to pewnie wyglądałoby to lepiej. I przestawiłbym górne okna tak, żeby zachować regularność 2 okna - niebieska przerwa - 2 okna.

smutny

#7 Post autor: smutny »

Nie wzorowałem się na żadnej kamienicy, tak jakoś wyszło. Białą kamienice już wcześniej prezentowałem, z nią się nie da nic zrobić... i jest tu tylko dodatkiem. W tym miesiącu powinna powstać druga kamienica więc wtedy będzie właściwa wersja dwóch kamienic. Ozdoby i kwiatki rzeczywiście muszę poprawić bo tez mi się nie podobają. Dziękuje za wszystkie rady i uwagi, bo dla nich wystawiłem wcześniej pierwszą kamienice.
Ostatnio zmieniony 2012-01-10, 17:39 przez smutny, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ