10218 Pet Shop

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Seba_wse
Posty: 151
Rejestracja: 2011-06-30, 21:47
Lokalizacja: Kraina Gryfitów

#16 Post autor: Seba_wse »

Popieram stare "mordki" jak najbardziej:)

rh

#17 Post autor: rh »

Na szczęście Jamiemu udaje się wciąż przemycić te standardowe buźki do tego zestawu. Jak dla mnie są one symbolem LEGO. I nic tego nie zmieni.

Zestaw jest piękny, ciekawe rozwiązania, świetne kolory, bricki sand blue 1x1 ;)
Za to wciąż troszkę bardziej mnie przekonuje do siebie Emporium...

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#18 Post autor: Jantin »

Najsampierw dziękuję wszystkim za komentarze - cieszę się z pozytywnych i biorę pod rozwagę krytyczne, jak za rok będę robił następną recenzję (bo akurat jakoś wtedy się pewnie w kolejnego modulara wyposażę :D) to na pewno wezmę je pod uwagę, w szczególności te dotyczące fotografii.

Dysputy dotyczące stylu recenzowania, tego, kto komu co wytknął i dlaczego interesują mnie o tyle, że fajnie się to czyta na forum :D Ale tak, to miała być "zajawka" zestawu z naciskiem na moją własną opinię, co zresztą nadmieniłem w samym tekście. Natomiast nie uważam tego za w jakikolwiek "słuszny", czy "poprawny" czy jakikolwiek inny sposób recenzowania, po prostu do tego zestawu uznałem go za najwłaściwszy. No i nie czuję, żeby krytyka była jakoś szczególnie ostra, nie przesadzajmy (;

O takiej a nie innej sytuacji główek nie wiedziałem i nawet by mi przez myśl nie przeszło, by nie rzec, że jestem nieco zszkowany. Rozumiem, nie stosować starych główek w obliczu obecności nowych, ale walczyć z nimi.... Treści recenzji zmieniał już nie będę, ale teraz trochę inaczej patrzę na nich czworo jak stoją na biurku (jeszcze ich po sesji zdjęciowej stąd nie zabrałem ;p) i się do mnie uśmiechają...

kris kelvin

#19 Post autor: kris kelvin »

Recenzja jak najbardziej na poziomie. Nie ma się co przejmować malkontentami :D
Oczywiście, że pewnie można lepiej, ale czasami prowadzi to na manowce jak to czasami w dziale recenzji widać :D

Sam zestaw jak dla mnie jest bardzo fajny. Nie czuję się zawiedziony więcej niż jestem. Chodzi o to, że po kilku budynkach z tej serii widać już pewne znużenie fanów serią, a mimo to Berard daje radę. Pomysł z dwoma budynkami prosty a skuteczny. Architektura, kolorystyka i szczegóły bez zarzutu. Jedynie ten zielonkawy daszek mi się średnio podoba. Jakoś nie pasuje do reszty kolorystycznie, ale to kwestia gustu.
No to teraz czekamy na Ratusz :)

vedder
Posty: 57
Rejestracja: 2009-01-07, 21:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

#20 Post autor: vedder »

Zestaw bardzo ładny. Pomysł podziału na dwa budynki jest bardzo dobry. Mógłby być kontynuowany nawet na takiej zasadzie że sprzedawane byłyby takie mniejsze kamieniczki osobno. Mniejsza cena takiego zestawu pozwoliłaby na większą sprzedaż dla Lego, a dla przeciętnego klienta na zakup dwa razy tańszego zestawu(nie wszystkich stać na 750 złotych plus przesyłka). Same kamieniczki mają tak wiele szczegółów że to mnie powstrzymywało od zrobienia recenzji którą chciałem napisać, a zestaw miałem zaraz po jego premierze na lego.com.

ODPOWIEDZ