[MOC] Nadmorski Zamek

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Nexus 7

#16 Post autor: Nexus 7 »

Swietne. Zadziwiajaca ilosc detali, szczegolnie jak na ta skale.
W Krakowie na letniej wystawie pokazesz?

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#17 Post autor: zgrredek »

Świetny zamek. Rozwaliłeś mnie tym rzygaczem.
Ptaszyska są zbędne, bo są nie na tę skalę.
Drzewa też są zbędne, bo w zamku raczej żadne by się nie ostały. Jeśli jakieś młode drzewko zdążyłoby urosnąć nie zjedzone przez kozy, to potem spłonęłoby w kominku.
Myślę, że w promieniu... jakiegoś kilometra od zamku nie powinno być żadnych drzew.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#18 Post autor: Iskra »

Świetne! Mnóstwo szczegółów, widać że dokładnie to dopracowałeś. Bardzo podoba mi się skośne ukształtowanie skarpy i te wszystkie architektoniczne detaliki zamku. :)

Odnośnie kolorów - operuj parametrami kazdego koloru osobno, wtedy Ci się szary nie popsuje, jak będziesz poprawiał zielony.

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#19 Post autor: Toltomeja »

Iskra pisze:Odnośnie kolorów - operuj parametrami kazdego koloru osobno, wtedy Ci się szary nie popsuje, jak będziesz poprawiał zielony.
Tak, odkryłem to wczoraj. Wcześniej nie bardzo wiedziałem, z którym kolorem jest problem. Na Flickrze już są zdjęcia zamienione, na BS zaraz będą.

Może i pokażę w lecie na wystawie, o ile znajdzie się dobra duszyczka, która pożyczy nieco klocków na dostosowanie tyłu dla oka ludzkiego. A jak nie, to i październikowe szaszłyczki mogę przynieść.
Ostatnio zmieniony 2012-01-15, 11:56 przez Toltomeja, łącznie zmieniany 2 razy.

Pavlo

#20 Post autor: Pavlo »

Świetne. Nigdy jakoś nie przepadałem za tą skalą ale dzięki tobie zaczynam się przekonywać do mini budowli. Zauważyłem w twojej pracy bardzo wiele szczegółów, a i tak nie wyłapałem pewnie wszystkich. No i te zamkowe wieżyczki, cudne;)

ODPOWIEDZ