[MOC] Just a Flesh Wound

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Dart Grellenort
Posty: 277
Rejestracja: 2010-07-13, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: DartGrellenort

 

#16 Post autor: Dart Grellenort »

3dom pisze:Ciekawe co Inkwizycja powie
Że nikt się jej nie spodziewa!
Neo pisze:Brakuje mi tylko jaskółki obciążonej orzechem kokosowym ... no i królików morderców :)
Był już gdzieś Zabójczy Chomik...

Praca prosta, ale przyjemna, czytelna, jasna... No właśnie... Może trochę zbyt jasna, jak na ciemny las?
Ostatnio zmieniony 2012-01-15, 02:13 przez Dart Grellenort, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody expects The Spanish Inquisition!

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 46
Rejestracja: 2011-01-06, 00:13
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Smok

 

#17 Post autor: Smok »

Sarielu i chomiku! Idźcie tą drogą.
Chciałbym się zgodzić z Backbone, i napisać, że filmik jest zbyteczny, ale przecież to kolejna okazja by przypomnieć sobie tę scenę.
Sariel pisze:hełm Czarnego Rycerza jest przemalowany ze srebrnego, bo nie występuje w czarnym
Od niedawna występuje ;).

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#18 Post autor: Ither »

Ciamek pisze:Sariel zbudował Castle... Koniec świata rzeczywiście musi nadejść w 2012!
I coś mi się zdaje, że on nie po raz pierwszy gości w Historycznym Smrodku. Dziwne rzeczy się dzieją.

A winietka wywołała na mojej twarzy uśmiech i przywróciła wspomnienia :D Cudowny film.
Ostatnio zmieniony 2012-01-15, 15:54 przez Ither, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Neo
Posty: 293
Rejestracja: 2011-04-29, 21:24
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów/Starachowice

#19 Post autor: Neo »

Monty Python będzie zjawiskiem ZAWSZE poprawiającym mi humor :)
Teraz czekam na scenkę z "Żywota Briana" w pałacu Piłata z Kutasem Wielgusem :)
Sam bym zrobił, ale nie mam rzymskich minifigów :)

Pavlo

#20 Post autor: Pavlo »

Scenka fajna, powiem szczerze, że jakoś nigdy nie oglądałem tego filmu i chyba będę musiał nadrobić zaległości. Dobrze odwzorowałeś postacie i chyba to jest tu najważniejsze. Mnie się podoba, no i do tego poprawiłeś mi tym humor.

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

#21 Post autor: Ither »

Pavlo pisze:Scenka fajna, powiem szczerze, że jakoś nigdy nie oglądałem tego filmu i chyba będę musiał nadrobić zaległości. Dobrze odwzorowałeś postacie i chyba to jest tu najważniejsze. Mnie się podoba, no i do tego poprawiłeś mi tym humor.
jest tak - MP to pewien hermetyczny rodzaj poczucia humoru, więc jeśli nie poczujesz kilkunastu pierwszych minut, to się nie zmuszaj. Są gusta i guściki, ja większości MP nie lubię szczerze mówiąc. Przemawia do mnie część klasyków, w tym poszukiwanie Świętego Graala.

Awatar użytkownika
Aeryn
Posty: 133
Rejestracja: 2011-11-11, 18:57
Lokalizacja: Wielkopolska
brickshelf: Aeryn

 

#22 Post autor: Aeryn »

Uwielbiam Pythonowców! Świetna scenka Sarielu, bardzo mi się podoba! Rycerz zasadzający kopa królowi, haha, kocham tą scenę :D
Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o...

ODPOWIEDZ