9494 Anakin's Jedi Interceptor

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Robert Reimus
Posty: 78
Rejestracja: 2011-08-01, 22:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

#16 Post autor: Robert Reimus »

Niczym górnik z Rock Raiders odkopuję wątek, ponieważ wczoraj drogą kupna wszedłem w posiadanie tego zestawu. Zaczęło się od tego, że chciałem mieć na biurku figurkę Anakina po przejściu na ciemną stronę i tak oto na alledrogo znalazłem cwaniaków, którzy za 70 zł sprzedają finałową scenę walki Anakina z Obi Wanem. Wczoraj kupiłem cały zestaw, bez pudła w stanie bdb za 90 zł:) Odpowiadając na obawy, dotyczące skrzydeł, śmiało odpowiadam, że są one solidne, nic się nie rozlatuje. Nie podoba mi się jedynie brak jakiejś podstawki, nóżki etc., by pojazd mógł stać z rozłożonymi tymi statecznikami czy jak to nazwać. Dalej, naklejki na dwa szare tile 2x4 są żałosne - kolor nie pasuje, w sumie nie wiadomo co one przedstawiają. Nadruk na górnej klapie kabiny jest niedbały i krzywy (jak dopadnę aparat to zrobię foty). Przednia szybka ma krzywo nałożony nadruk - przesunięty względem środka koła o kilka stopni. Scena walki jest super, minusów nie zaobserwowałem - walczą na moim biurku od wczoraj i żaden nie daje za wygraną. Pierwszy raz mam w posiadaniu figurkę droida - nie podoba mi się. Jest za lekki, by mógł celować w kogoś blasterem. Trzeba go lekko odgiąć do tyłu, by nie tracił równowagi.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#17 Post autor: Kirysowaty »

Natrafiłem na ten zestaw w przecenie za 126zł bez dodatkowych kosztów i długo sie wachałem, czy wziąć. Warto?
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

ODPOWIEDZ