Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[WIP] USC Eta-2 Actis
Autor Wiadomość
Paweł 
VIP
Lego - just imagine

Wpisy: 428
Wysłany: 2012-03-05, 21:26   [WIP] USC Eta-2 Actis

Na wstępie chciałbym dodać, że od mojej ostatniej obecności pewnie dużo na forum się zmieniło, nie jestem w stanie tak szybko tego ogarnąć, więc za ewentualne błędy i naruszenia jakichkolwiek zasad przepraszam i po zwróceniu uwagi postaram się to zmienić

No dobra, do tematu! Zaczęło się od odbudowania wszystkich zestawów, oraz zakupienia nowego X-winga - na podstawce naprawdę robi wrażenie swoimi rozmiarami i dbałością o szczegóły. Potem zobaczyłem na allegro coś znajomego - Prom Imperialny stworzony przez Dmaca. Więc pojawiła się myśl - "Czemu by nie zrobić czegoś swojego w tak dużej skali?". Zaczęło się od przypominania sobie wszelkich myśliwców z sagi SW. Myślałem nad B-wingiem, ale póki co daruje go sobie. I nagle pomyślałem o myśliwcu Anakina z III części sagi:

Z racji małej ilości "surowca" postanowiłem pobudować w MLCadzie. Mam nadzieję, że wytrwam do końca, kiedyś kupie części i wszystko będzie sobie ładnie stało na półeczce. Póki co zastanawiam się na rozwiązaniami technicznymi, np. w jaki sposób zamontować panele chłodzące. Oto efekty mojej dotychczasowej pracy :)

Ostatnio zmieniony przez Sariel 2012-03-06, 10:30, w całości zmieniany 2 razy  

3dom 
Adminus Emeritus

Wpisy: 5645
Wysłany: 2012-03-06, 10:28   

Zalążek skrzydła wygląda obiecująco. Oby starczyło Ci wytrwałości, zwłaszcza przy odwzorowaniu kabiny, która pewnie będzie największym wyzwaniem.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu