[MOC] Checker A11

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Mrutek

#16 Post autor: Mrutek »

Auto niesamowite, tak jak wszystkie poprzednie. Nie wiem co przy nich pisać, a jak napiszę Ah! Oh! to się zaraz ktoś przyczepi, że post nic nie wnosi do tematu. Po prezentacji całej serii amerykańskich aut, pozostaje Ci przekonać swoich bossów aby wypuścili je w zestawach (w końcu rynek amerykański rządzi). Po wcześniejszym zaprojektowaniu odpowiednich szybek oczywiście.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#17 Post autor: Misterzumbi »

Darkelmo pisze: mimo iż nie lubię naklejek i malowania klocków to w Twoich Mocach mi to nie przeszkadza.
EE! Nic nie malowalem ani nie czitowalem.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#18 Post autor: Darkelmo »

Chodziło mi ogólnie ale jeśli w tym mocu nie malowałeś to zwracam honor.
Ostatnio zmieniony 2012-03-10, 16:49 przez Darkelmo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#19 Post autor: zgrredek »

Wnętrze to ostatnia rzecz jakiej bym oczekiwał po modelu w tej skali. A tu nie dość, że jest kierownica, to jeszcze wajcha od zmiany biegów i jeszcze druga (chyba taxometr?) No i jeszcze banknot leży na siedzeniu! Nie wiem tylko po co te slopy trans clear wchodzą do środka, bo nie widać, żeby miały znaczenie konstrukcyjne?

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#20 Post autor: V1 »

Mają znaczenie konstrukcyjne - trzymają boczne szyby i fragmenty dachu, a są przyczepione w połowie swojej długości do ciemnoszarych jumperów będących przedłużeniem tylnej półki.
Brick 1x2 w tym miejscu nie wejdzie, bo jego study nie pozwoliłyby umieścić zaokrąglonego 2x4 (stanowiącego tylną część dachu) z przesunięciem o 1/2 studa.

Choć zapewne bez tego też by się wszystko trzymało (na przednich brickach 1x2), tyle że nieco słabiej.
Ostatnio zmieniony 2012-03-11, 09:33 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#21 Post autor: zgrredek »

Dzięki, teraz widzę to czego nie widać.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#22 Post autor: Misterzumbi »

Dach trzyma sie tylko na tych przezroczystych 1x1 w srodku kabiny. A te slopy to jedyne mocowania bocznych czesci dachu, szyb itd...

A tak pozatym to kazde jedno autko ktore montuje ma wnetrze... Kombi z zeszlego tygodnia jest nawet zapakowane gratami na piknik...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#23 Post autor: zgrredek »

Misterzumbi pisze:A tak pozatym to kazde jedno autko ktore montuje ma wnetrze... Kombi z zeszlego tygodnia jest nawet zapakowane gratami na piknik...
Ale w poprzednich autkach nie eksponowałeś tego wnętrza, więc uznałem, że jest podobnie do tego jak ja bym to zrobił, czyli, żeby z zewnątrz wydawało się, że to wnętrze jest. Co u mnie sprowadza się do kierownicy.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#24 Post autor: Misterzumbi »

A nie bo nie chcialo mi sie rozkrecac dachu. Naprawde to kazdy ma kierownice, galke zmiany biegow, rozna tapicerke, niektore nawet pare zegarow...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#25 Post autor: glaz_pimpur »

Piękny Checker. Zrobienie go na 7 Ładnie go wyokrągliło. I cieszę się też z tych nowych felg z zestawów "Cars".
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#26 Post autor: dmac »

Super robota, Adaś. Grill z gumką super, tył baaardzo smakowity. akurat tyle krągłości, ile trzeba. (Właśnie przeczytałem to, co napisałem, parsknąłem z lekka i informuję, że żadnych podtekstów erotycznych nie było, cały czas mowa o samochodziku z klocków.)

I kapitalny Travis z kurzajką do kompletu.

Oczywiście widzimy się z Travisem i jego furą w Krakowie, czyż nie?
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#27 Post autor: zgrredek »

dmac pisze:Oczywiście widzimy się z Travisem i jego furą w Krakowie, czyż nie?
Może jeszcze Iris do kompletu?

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#28 Post autor: Misterzumbi »

Nie, nie chce jej. Uwielbiam film, ale jakbym mial cos jeszcze z niego budowac to warsztat z biurem... Ale to moze kiedys.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

ODPOWIEDZ