6056 Dragon Wagon

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Absolem
Posty: 71
Rejestracja: 2012-05-18, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Absolem »

A mi właśnie te stare smoki podobają się najbardziej. Chciałbym, żeby były produkowane nadal, ale nieco w zmienionej formie, z ładniejszymi skrzydłami, trochę malowań (szczególnie oczy) i ruchome łapy przednie i tylne :) Smoki z nowszych zestawów mi się nie podobają, są zbyt pokraczne.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#17 Post autor: Innos »

Aleś odkop zrobił. ;) Ale w sumie zestaw ciekawy, jest o czym dyskutować.
Briggs pisze: Chciałbym, żeby były produkowane nadal, ale nieco w zmienionej formie, z ładniejszymi skrzydłami, trochę malowań (szczególnie oczy)
Jeden smok z malowaniami był, choć specyficzny, bo orientalny.;)
Ale masz trochę racji, odświeżona, "unowocześniona" wersja starego smoka, nieco bardziej pozowalna i z nadrukami mogłaby być czymś naprawdę ciekawym. W sumie to np. orzeł w nadchodzących zestawach LOTR ma sporo wspólnego ze starym smokiem, nawet prostszą konstrukcję, bo tylko skrzydła ruchome, i wygląda nieźle (gdyby tylko nie te "szpony").
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Mateusz92
VIP
Posty: 456
Rejestracja: 2012-05-21, 18:33
Lokalizacja: Wrocław/Zduny
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Mateusz92 »

Smok bardzo udany. Osobiście też uważam, że zjada te dzisiejsze kunsztem i smakiem. Co do zestawu: świetny, jedno z marzeń dzieciństwa. Cała seria "zamek czarodzieja" prezentuje się genialnie więc nie ma co się dziwić, że była to moja ulubiona seria w dzieciństwie.

Awatar użytkownika
Absolem
Posty: 71
Rejestracja: 2012-05-18, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Absolem »

Innos pisze:Aleś odkop zrobił. ;)
A bo nie mogłem się powstrzymać, żeby o tych smokach nie napisać, a sobie przeglądałem stare recenzje :) Szczególnie to foto z dwoma rozrywającymi krowę mnie zainspirowało :) Moim zdaniem te nowe smoki po pierwsze jakieś dla mnie nie legowe, po drugie pokraczne i nieproporcjonalne, po trzecie wyglądają na dość miłe stworzenia :P Te stare zielone i czarne wydają się być chytre, przebiegłe, sprytne, mądre, mają mordkę zbójnicką wręcz ;p Natomiast ten z Orient Expedition jest mi znany, czy to przypadkiem nie jest w ogóle ostatni smok Lego w takiej formie?
waldus92 pisze:Smok bardzo udany. Osobiście też uważam, że zjada te dzisiejsze kunsztem i smakiem. Co do zestawu: świetny, jedno z marzeń dzieciństwa. Cała seria "zamek czarodzieja" prezentuje się genialnie więc nie ma co się dziwić, że była to moja ulubiona seria w dzieciństwie.
O tak. Całe szczęście na allegro regularnie pojawia się ten zestaw raczej w dobrych cenach. Nieraz chciałem się w niego zapatrzyć, ale wciąż było coś innego. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się go kupić :) Tym bardziej, że w swoim calutkim życiu miałem tylko jednego, jedynego smoka, czarnego z serii o batlordach (nie pamiętam jak to się nazywało, nie chce mi się zaglądać). :)
Ostatnio zmieniony 2013-05-16, 14:57 przez Absolem, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ