Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
6056 Dragon Wagon
Autor Wiadomość
Absolem 

Wpisy: 71
Wysłany: 2013-05-15, 11:44   

A mi właśnie te stare smoki podobają się najbardziej. Chciałbym, żeby były produkowane nadal, ale nieco w zmienionej formie, z ładniejszymi skrzydłami, trochę malowań (szczególnie oczy) i ruchome łapy przednie i tylne :) Smoki z nowszych zestawów mi się nie podobają, są zbyt pokraczne.

Innos 
Sonni

Wpisy: 1026
Wysłany: 2013-05-15, 12:06   

Aleś odkop zrobił. ;) Ale w sumie zestaw ciekawy, jest o czym dyskutować.
Briggs napisał/a:
Chciałbym, żeby były produkowane nadal, ale nieco w zmienionej formie, z ładniejszymi skrzydłami, trochę malowań (szczególnie oczy)
Jeden smok z malowaniami był, choć specyficzny, bo orientalny.;)
Ale masz trochę racji, odświeżona, "unowocześniona" wersja starego smoka, nieco bardziej pozowalna i z nadrukami mogłaby być czymś naprawdę ciekawym. W sumie to np. orzeł w nadchodzących zestawach LOTR ma sporo wspólnego ze starym smokiem, nawet prostszą konstrukcję, bo tylko skrzydła ruchome, i wygląda nieźle (gdyby tylko nie te "szpony").

Mateusz92 

Wpisy: 412
Wysłany: 2013-05-15, 14:44   

Smok bardzo udany. Osobiście też uważam, że zjada te dzisiejsze kunsztem i smakiem. Co do zestawu: świetny, jedno z marzeń dzieciństwa. Cała seria "zamek czarodzieja" prezentuje się genialnie więc nie ma co się dziwić, że była to moja ulubiona seria w dzieciństwie.

Absolem 

Wpisy: 71
Wysłany: 2013-05-16, 15:55   

Innos napisał/a:
Aleś odkop zrobił. ;)

A bo nie mogłem się powstrzymać, żeby o tych smokach nie napisać, a sobie przeglądałem stare recenzje :) Szczególnie to foto z dwoma rozrywającymi krowę mnie zainspirowało :) Moim zdaniem te nowe smoki po pierwsze jakieś dla mnie nie legowe, po drugie pokraczne i nieproporcjonalne, po trzecie wyglądają na dość miłe stworzenia :P Te stare zielone i czarne wydają się być chytre, przebiegłe, sprytne, mądre, mają mordkę zbójnicką wręcz ;p Natomiast ten z Orient Expedition jest mi znany, czy to przypadkiem nie jest w ogóle ostatni smok Lego w takiej formie?

waldus92 napisał/a:
Smok bardzo udany. Osobiście też uważam, że zjada te dzisiejsze kunsztem i smakiem. Co do zestawu: świetny, jedno z marzeń dzieciństwa. Cała seria "zamek czarodzieja" prezentuje się genialnie więc nie ma co się dziwić, że była to moja ulubiona seria w dzieciństwie.

O tak. Całe szczęście na allegro regularnie pojawia się ten zestaw raczej w dobrych cenach. Nieraz chciałem się w niego zapatrzyć, ale wciąż było coś innego. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się go kupić :) Tym bardziej, że w swoim calutkim życiu miałem tylko jednego, jedynego smoka, czarnego z serii o batlordach (nie pamiętam jak to się nazywało, nie chce mi się zaglądać). :)
Ostatnio zmieniony przez Absolem 2013-05-16, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu