[MOC] Remont

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#16 Post autor: Sorrow »

Nexus 7 pisze: Remont rzecz jasna nie wyglada w ten sposob :-)
Zdaje się, że w "Extreme Makeover: Home Edition" wygląda to z grubsza tak, tylko że jest bardziej extremalnie;)
Właśnie zobaczyłam, że z gniazdka wystaje drucik:D

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#17 Post autor: Lord Vash »

Scenka typowo nie na polskie realia: za bardzo zachwiana proporcja między robiącymi a obserwująco-dyrygującymi ;)
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#18 Post autor: zgrredek »

Świetny pomysł na umieszczenie wszystkich razem. Poza wspomnianym już gniazdkiem elektrycznym podoba mi się pomysł na kuwetę z farbą.

StuckSpider74
Posty: 35
Rejestracja: 2012-03-13, 19:24
Lokalizacja: Łódź

#19 Post autor: StuckSpider74 »

Świetne! Dwa złote medale - za pomysł na rozwijanie wykładziny i za pomysł na kaloryfer.

Jetboy

#20 Post autor: Jetboy »

Do Krakowa musi pojechać! Świetne!

Nexus 7

#21 Post autor: Nexus 7 »

O, fajnie ze sie podobalo, dzieki.

Praca powstala oczywiscie na potrzeby wystawy w Krakowie, z pewnoscia sie tam pojawi.

Sciany szerokosci 2 - po pierwsze to jest stare budownictwo (cegly!) a po drugie to ze wzgledow konstrukcyjnych, sciana ceglana wymagala troche zachodu.

Pila - nie jest oryginalna pochodzi z BrickForge

Wykladzina - kolory neutralne sa latwiejsze przy prawdziwych wykladzinach. Na przyklad ciemno czerwona zlewalaby sie z deskami podlogi. Wzrorki na wykladzinie ciezko bedzie oddac w tej skali, ale zobacze co sie da zrobic. W rzeczywistosci chyba lepiej bedzie widac ze to rozwijanie wykladziny z rolki.

Walek do farby nie jest oczywiscie moj, to rozwiazanie projektantow LEGO, ale nie potrafilem zrobic lepszego.

Nie wydaje wam sie ze sciany sa troche za wysokie? Szczegolnie widac to przy pani wieszajacej obrazek.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#22 Post autor: PatrykZ »

Wygląda znakomicie. Do tego jeszcze humorystycznie, bo po jednej stronie pokoju wrą prace w ramach wyjścia ze stanu surowego, a po drugiej, kilka metrów dalej wykończeniówka pod klucz :-)

Szarwen

#23 Post autor: Szarwen »

Kaloryfer <3 Świetna scenka. Jeszcze parę lat temu sam byłem uczestnikiem remontu dosłownie każdej jednej deseczki, każdego jednego gniazdka i każdej najmniejszej rurki w mieszkaniu, więc tym bardziej budowla mnie urzekła.

Awatar użytkownika
Filus
Posty: 596
Rejestracja: 2010-08-08, 20:37
Lokalizacja: Śląsk
brickshelf: Filus

 

#24 Post autor: Filus »

Mi podoba się patent na kaloryfer. Inną rzeczą, która zwraca moją uwagę jest jest odwzorowanie malowania ściany, za wałkiem biało, przed - szaro. Jedynie co jest trochę nierealne, to listwy/stelaż pod te panele/płyty gipsowe. W zasadzie buduje się je przeważnie w całości (od podłogi do żądanej wysokości). Tutaj jest to w montowane w kawałkach. Ale i tak wielki podziw za dużą detaliczność scenki.

Edit.
Nexus 7 pisze:Nie wydaje wam sie ze sciany sa troche za wysokie? Szczegolnie widac to przy pani wieszajacej obrazek.
Nie są. Wystrój nie narzuca jednoznacznego skojarzenia, jak to wnętrze zostanie zagospodarowane. Nie musi przecież być to budynek mieszkalny/dom. Może to być jakiś urząd, w którym pokoje z reguły są wyższe.
Ostatnio zmieniony 2012-04-16, 11:34 przez Filus, łącznie zmieniany 1 raz.

Aniela113

#25 Post autor: Aniela113 »

Nie mniej jednak nie oczekujmy idealnej pracy "pod klucz" wykonanej.

Jak sama nazwa pracy wskazuje, że przy remoncie może być odrobinę miejsca na jakąś "lukę". ;-)

ODPOWIEDZ