[MOC] Dzieci wesoło wybiegły przed bramę

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#16 Post autor: bartek_mi »

Dobre. Choć te kaptury kojarzą i się tylko z średniowieczem (no i Czerwonym Kapturkiem)

p.s. Ostatnio przechodziłem obok "szarloty" - czułem się nieco jak w zoo. W sumie to dokładnie jak w zoo bo nie wiedziałem czy ja oglądam dziwadła czy ja jestem dziwadłem...
Ale wypatrzyłem tylko 2 ipady :(

Awatar użytkownika
Qlczas
Posty: 129
Rejestracja: 2012-05-10, 13:17
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Qlczas
Kontakt:

 

#17 Post autor: Qlczas »

bartek_mi pisze:Dobre. Choć te kaptury kojarzą i się tylko z średniowieczem
albo jeszcze z rycerzami Jedi :D świetne wykorzystanie torsu z Wolf Packa i kaptura :) jej... ja dopiero nadganiam ostatnie 10 lat tego co wyprodukowało lego. Szczególnie zaskakują mnie same minifigi - główki i nakrycia tychże. Można robić świetne scenki.

Gratuluję pomysłu i fakt, kolor roweru mógłby być inny - ten pasuje bardziej do metroseksualnego osobnika niż hipstera :)

Jetboy

#18 Post autor: Jetboy »

Tak, dzieci potrafią być okrutne. Scenka, jak zwykle twoje scenki, fajna :)

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#19 Post autor: Szerszen »

Tak, teraz nie chodzi się tylko na Wolę ;-) odkąd Praga stała się dzielnicą "kultury", "zielonymi płucami Warszawy" i generalnie pożądanym miejscem pobytu.

A scenka fajna... tylko oni powinni go otoczyć a nie... zostawiać drogę ucieczki z tyłu.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#20 Post autor: 3dom »

Szerszen pisze: A scenka fajna... tylko oni powinni go otoczyć a nie... zostawiać drogę ucieczki z tyłu.
Młodzi są, jeszcze się nauczą co i jak ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#21 Post autor: Sorrow »

blizzard pisze:Chociaż byłoby łatwiej to rozszyfrować, jeśliby i w "usług" pojawiło się "ó". A że nie ma, to pytam ;)
No wiesz, to że ktoś pisze "rórzne" i "światczenie" nie znaczy jeszcze, nie nie umie poprawnie napisać "usługi".
Innos pisze:A w ogóle biorąc pod uwagę trudność hamowania ostrym kołem to nie wiem, czy jazda z po chodniku to dobry pomysł. Jakiś dres na drodze hamowania mógłby ucierpieć...
Masz rację. Widocznie chłopiec albo nie zdążył się rozpędzić (dopiero co wyszedł ze sklepu lub ma zbyt wątłe łydki), albo jest cieniasem i jeździ odpychając się nogami.
bartek_mi pisze:Dobre. Choć te kaptury kojarzą i się tylko z średniowieczem (no i Czerwonym Kapturkiem)
Qlczas pisze:albo jeszcze z rycerzami Jedi :D
Niedobrze. Kiedy wpadł mi w ręce pierwszy castlowy kaptur, ucieszyłam się, że będę mogła robić bluzy z kapturem. Ale jeśli Legowe kaptury jednak kojarzą się ze średniowieczem, to więcej nie będę ich tak używać - nie mam ambicji, żeby być nierozumianą artystką:P

Serdecznie dziękuję za komentarze! Dresiarze tymczasowo mi się znudzili. Nawet myślałam o scence z Szarloty, o której wspomniał Bartek... ale nie, dresiarze jednak ciekawsi.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#22 Post autor: 3dom »

Sorrow pisze:Niedobrze. Kiedy wpadł mi w ręce pierwszy castlowy kaptur, ucieszyłam się, że będę mogła robić bluzy z kapturem. Ale jeśli Legowe kaptury jednak kojarzą się ze średniowieczem, to więcej nie będę ich tak używać - nie mam ambicji, żeby być nierozumianą artystką:P
Chłopaki niepotrzebnie marudzą, od razu widać, że to bluza z kapturem. Zresztą zawsze w obwodzie masz jeszcze taki kaptur ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Jetboy

#23 Post autor: Jetboy »

No przecież to sa bluzy dresowe jak się patrzy!

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#24 Post autor: Szerszen »

3dom pisze:
Chłopaki niepotrzebnie marudzą, od razu widać, że to bluza z kapturem. Zresztą zawsze w obwodzie masz jeszcze taki kaptur ;)
Właśnie ten to jest średniowiecze... tamte to typowe "dresowe" ;-)
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
Emaleth
Posty: 29
Rejestracja: 2012-02-09, 21:04
Lokalizacja: Zabrze

#25 Post autor: Emaleth »

Niby tak niewiele jest pokazane a jednak jak wiele ;) bardzo mi się podoba, nie widzę nic co wzbudza mój strach, jak tylko spojrzałam od razu mi się buzia roześmiała. To chyba zły objaw :P Lubię Twoje prace, bardzo odpowiada mi ich estetyka :)

ODPOWIEDZ