Forum LUGPol Strona Główna Forum LUGPol
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
5000063 TC-14 (srebrny, 2012)

Gdzie jest kropeczka ?
na dole
22%
 22%  [ 24 ]
na dole
22%
 22%  [ 24 ]
na górze
27%
 27%  [ 30 ]
na górze
27%
 27%  [ 30 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 108

Autor Wiadomość
V1 
VIP

Wpisy: 2516
Wysłany: 2012-05-27, 22:20   5000063 TC-14 (srebrny, 2012)

5000063

TC-14
2012

Zawartość: 1 ludzik

Drobiazg promocyjny. Dodawany jako gratis do zakupów.
[ Bricklink ]
[ Brickset ]
[ Allegro ]

'Zestaw' zapakowany w celofanową torebeczkę zawiera figurkę siostrzyczki znanego androida protokolarnego C3PO.
'Siostrzyczki', ponieważ jak podaje strona http://starwars.wikia.com/wiki/TC-14 , był to android płci żeńskiej. Jak to rozpoznać ? - Nie wiem. Mi się nie udało.
TC-14 występowała w 'Mrocznym Widmie', czyli 'Star Wars I: The Phantom Menace':

Należała do Federacji Handlowej, ale miała dobre serce. Jak każdy robot.

Spośród wszystkich promocyjnych ludzików ten wygląda najpiękniej. Niesamowicie się błyszczy, a nadruk na główce, brzuszku i na plecach jest zrobiony dokładnie i wyraźnie:

Dłonie są w kolorze 'light bluish gray'. Trochę szkoda, że nie srebrne.

Tak się prezentuje w towarzystwie standardowego C3PO, produkowanego do 2011 roku:

Przy czym od tego roku standardowy C3PO też dostał zmodyfikowany nadruk i widać mu kabelki. Ale nie mam tego nowego.

Nie macać, nie dotykać, przechowywać w zamknięciu w zacienionym i suchym miejscu, a będzie błyszczeć długie lata.

Ludzika dostałem wraz z zamówieniem złożonym na początku maja 2012 na stronie www.lego.com . Dodatkowo można było dostać plakat, mały zestawik i darmową przesyłkę.

Dziękuję za uwagę.

Uff, ależ się napracowałem...

--------------------------
Poprzednie ludziki promocyjne z Gwiezdnych Wojen:
C3PO - złoty metaliczny - 2007
Vader - czarny metaliczny - 2009
Szturmowiec - srebrny metaliczny - 2009
Boba Fett - biały - 2010
Shadow ARF Trooper - czarny - 2011
--------------------------
Ostatnio zmieniony przez nori 2012-06-21, 07:39, w całości zmieniany 3 razy  

blizzard 
niepoprawny mercedesiarz

Wpisy: 803
Wysłany: 2012-05-27, 22:37   

Wtf kropeczka? o.O

dmac 
Adminus Emeritus

Wpisy: 1725
Wysłany: 2012-05-27, 22:57   

A propos ankiety: czyżbyś czytywał Nowy Pompon? Oni się specjalizują w takich zabawach.

A figurka ładna bardzo; ja swoją tylko przez folię oglądam i nie rozpakowuję (bo i po co?). Może np. wszyscy inni zgubią te swoje miliony identycznych i moja okaże się kiedyś bardzo cenna? Pragnę tego.
Nadruk brzuszkowy mi się podoba; aż mam ochotę kupić któryś z tegorocznych zestawów, żeby zwykłego Threepio z kablami w bebechach pozyskać.
Szkoda, że mój złoty nie ma tego detalu. Pewnie go wznowią lada chwila - z kablami właśnie.

Seba_wse 

Wpisy: 150
Wysłany: 2012-05-28, 00:42   

Wznowią niebawem:

http://thebrickblogger.co...d-c-3po-coming/

apropos, czy Wasze też tak mają, że wewnętrzne strony nóg nie są chromowane w całości, oraz korpusy po bokach na wysokości ramion - kierunek do tyłu, nie są chromowane? (tak jakby ktoś wykręcił ręce do tyłu i pryskał chromem i potem na bokach korpusów ślad bez chromu po wykręconych ramionach pozostał)

Miszel 
i tyle...

Wpisy: 253
Wysłany: 2012-05-28, 18:16   

Seba_wse napisał/a:
apropos, czy Wasze też tak mają, że wewnętrzne strony nóg nie są chromowane w całości, oraz korpusy po bokach na wysokości ramion - kierunek do tyłu, nie są chromowane? (tak jakby ktoś wykręcił ręce do tyłu i pryskał chromem i potem na bokach korpusów ślad bez chromu po wykręconych ramionach pozostał)

To norma w chromowanych minifigach. Dodatkowo mój miejscami pod chromem ma zamalowane jakieś drobne zanieczyszczenia przez co powierzchnia chromu nie jest gładka a z drobnymi krostami.

Krawi 

Wpisy: 25
Wysłany: 2012-05-28, 20:40   

Do jakich zakupów dodają taką figurkę? W ogóle skąd ludzie to mają? Na allegro za 100zł można kupić od razu, wykorzystałbym bym tego figa w scenkach z początku I epizodu, pasuje do jedi defence :)

M_longer 
VIP

Wpisy: 4727
Wysłany: 2012-05-28, 20:44   

Krawi napisał/a:
Do jakich zakupów dodają taką figurkę? W ogóle skąd ludzie to mają? Na allegro za 100zł można kupić od razu, wykorzystałbym bym tego figa w scenkach z początku I epizodu, pasuje do jedi defence :)

Cytat:

Promotional 'May The Fourth' / 'Revenge Of The Fifth' minifigure available from LEGO S@H free with minimum purchase of $75/£50 4th-5th May 2012. [UK/US]

3dom 
Administrator

Wpisy: 5484
Wysłany: 2012-05-29, 10:05   

dmac napisał/a:
A figurka ładna bardzo; ja swoją tylko przez folię oglądam i nie rozpakowuję (bo i po co?). Może np. wszyscy inni zgubią te swoje miliony identycznych i moja okaże się kiedyś bardzo cenna? Pragnę tego.

Powyższy cytat dokładnie opisuje moje odczucia i oczekiwania wobec ludzika. Ładny jest, to fakt, ale jak dla mnie całkowicie bezużyteczny więc niech poczeka sobie aż ktoś go kupi za rozsądną kwotę.

Karwik - link do wookieepedii nie działa bo wkradł się na końcu przecinek.

V1 
VIP

Wpisy: 2516
Wysłany: 2012-05-29, 14:53   

3dom - dzięki, poprawiłem.

Dmac - Nowy Pompon! Tak, czytywałem to kiedyś, nawet kupiłem od nich książkę! Tkwią mi w podświadomości takie absurdalne ankiety, tylko nie wiedziałem skąd się wzięły, a to od nich.

Add1sko 

Wpisy: 61
Wysłany: 2012-05-29, 21:31   

Mi sie bardziej udalo - do zamowienia sprzed 3-ch tygodni dostalem oprocz srebrnego robocika w gratisie jeszcze miniaturke Tie Fightera (zamiast plakatu itd).
Niestety robocik nie nadaje sie do zabawy - za szybko straci kolory - a i samo wykonanie nie jest idealne - na krawedziach widac lekkie odpryski.
Swoja droga szkoda, ze LEGO nie robi w kolorowym tworzywie a tylko je pokrywa powlokami, ktore niestety nie do konca sie trzymaja...
Nie mniej jednak robocik mi sie bardzo podoba.

3dom 
Administrator

Wysłany: 2012-05-29, 22:02   

Add1sko napisał/a:
Mi sie bardziej udalo - do zamowienia sprzed 3-ch tygodni dostalem oprocz srebrnego robocika w gratisie jeszcze miniaturke Tie Fightera (zamiast plakatu itd).

Ja dostałem pełen pakiet - ludzik, plakat, tie fighter :P I standardowo tak to chyba działało przed wyczerpaniem zapasów.

Seba_wse 

Wpisy: 150
Wysłany: 2012-05-30, 00:47   

Ja dostałem jeden standard czyli plakat, tie i robo, a w drugim dostałem tie, robo x 2szt i torbę
Ostatnio zmieniony przez Seba_wse 2012-05-30, 00:47, w całości zmieniany 1 raz  

glaz_pimpur 
VIP
OLD SKULL

Wpisy: 1134
Wysłany: 2012-05-30, 23:48   

Czy mogę wziąć drugi raz w ankiecie, bo się pomyliłem?

3dom 
Administrator

Wysłany: 2012-05-30, 23:51   

Jak dorobisz się nowego konta to tak :)

ziemba89 
Minifigowy Kolekcjoner ;]

Wpisy: 31
Wysłany: 2012-06-03, 11:27   

Cytat:
Niestety robocik nie nadaje sie do zabawy - za szybko straci kolory - a i samo wykonanie nie jest idealne - na krawedziach widac lekkie odpryski.

I to jest ten mankament dla którego nie lubię chromowanych części. Pamiętam chromowane noże czy strzałki z zestawów Aquanauts które ciągle się ścierały.
Co do figurki oprócz tego ze jest chromowana i ma wygórowaną cenę to jest taka sama jak C3PO z tegorocznego zestawu z Droid Esape. Wystarczy mi ta nie chromowana ;]

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu