[MOC] Kamienica nr 3

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
smutny

[MOC] Kamienica nr 3

#1 Post autor: smutny »

Skromna kamieniczka nad wodą. Jak widać po zdjęciach powstała w czasie siedzenia w domu z powodu brzydkiej pogody która trwa do dziś... Za niedługo pojawi się w towarzystwie drugiej kamieniczki z którą walczę już kolejny tydzień.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Emaleth
Posty: 29
Rejestracja: 2012-02-09, 21:04
Lokalizacja: Zabrze

#2 Post autor: Emaleth »

Generalnie sprawia dobre wrażenie - jako budowla. Tile są niedociśnięte, czy mi się tylko wydaje? No i całość, nie wiem czy celowo czy przez jakość zdjęć, wydaje się bardzo ponura.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#3 Post autor: tomey »

Budowla zgrabna i sympatyczna, kolory są dobrze dobrane i nie zapomniałeś o detalach. Nie mniej warto zainwestować w jakieś tło fotograficzne i dobrze ustawić balans bieli w aparacie.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
Legofan
Posty: 228
Rejestracja: 2008-09-21, 14:00
Lokalizacja: Opole
brickshelf: Legofan000

 

#4 Post autor: Legofan »

Zdjęcia wyraźne, ale niestety są niebieskawe. I tło- wystarczyłoby kilka białych kartek, a efekt byłby lepszy.
Kamieniczka bardzo ładna (super bryła!), choć nie jestem przekonany do tych pnączy, miejscami wyglądają zbyt sztucznie. Z boku balkonu dałbym także płotek, bo wg mnie trochę masywnie tam jest. Ale nie zmienia to faktu, że naprawdę mi się podoba, czekam na dalsze.

Pozdrawiam!

smutny

#5 Post autor: smutny »

Wiem że zdjęcia są do kitu, chociaż podoba mi się ten niebieski prześwit, nadaje zupełnie inny klimat budowli, ponury jak wspomniała Emaleth. Co do balkonu i zielska w 100% się zgadzam ale moje zasoby klocków od ostatniej kamienicy nic się nie zmieniły, więc nie mam z czego za bardzo tego zrobić. Jak uporam sie z drugą kamienicą to już zrobię ładne zdjęcia na białym tle. Teraz za bardzo nie mam kiedy bardziej zaangażować, a chciałem się już pochwalić moim pierwszym dziełem.

ODPOWIEDZ