[MOC] Niespodziewana inspekcja!

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jetboy

[MOC] Niespodziewana inspekcja!

#1 Post autor: Jetboy »

Na pomysł tego moca wpadłem zaraz po tym jak w moje ręce wpadł... ale o tym potem. Zacząłem go budować kilka dni temu i byłem bardzo zadowolony kiedy skończyłem, ale przed umieszczeniem go na forum sprawdziłem zasady konkursu i okazało się że przesadziłem. Cóż było robić, trzeba było go dostosować do wymogów formalnych. Oto wersja konkursowa:

Nieoczekiwana Inspekcja:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tu dodatkowa niespodzianka:

Obrazek

Obrazek

Brickshelf
Ostatnio zmieniony 2012-06-07, 05:38 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

Jetboy

#2 Post autor: Jetboy »

A tu wersja oryginalna:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-06-06, 22:43 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bart
Posty: 258
Rejestracja: 2011-07-18, 22:41
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: barpaw

 

#3 Post autor: bart »

Koncepcja przednia. Spodziewałem się jakiegoś żartu bo widoczne są krótkie nogi tych czerwonych kapturków :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#4 Post autor: zgrredek »

Od razu poznałem, że to Czerwone Kapturki, ale pomyślałem, że z braku laku itd. Ale, że one tam są celowo... No zaskoczyłeś mnie. I rozbawiłeś.

lordofdragonss

#5 Post autor: lordofdragonss »

Tego się nie spodziewałem! :D

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#6 Post autor: 3dom »

Czułem, że z czerwonymi jest coś nie tak ale małpa? Tym zaskoczyłeś :)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Jetboy

#7 Post autor: Jetboy »

Ta scenka, po drobnym przerobieniu, nadała by się na pokój do Krakowa, tylko muszę skądś dorwać drugiego czerwonego kapturka, bo mam tylko jednego. Do zdjęcia pozował drugi kapturek pożyczony od córki kolegi z pracy. Można gdzieś normalnie 7 serie kupić? Bo ja nigdzie nie widziałem.
Ostatnio zmieniony 2012-06-06, 22:58 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#8 Post autor: 3dom »

Leclerc na Wólczyńskiej, dziś widziałem.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#9 Post autor: Innos »

Element zaskoczenia świetny, miałem podobnie jak przedpiścy - coś mi świtało, że z czerwonymi jest nie tak, ale nie sądziłem, że aż tak bardzo nie tak ;) , a już goryla nikt się chyba nie spodziewał (niczym Hiszpańskiej Inkwizycji), a zatem w tytule MOCa nie ma przesady. Szkoda tylko, że zaskoczenia na twarzach szturmowców nie da się pokazać...

A 7 seria jest już prawie wszędzie, aż się zdziwiłem, bo białe woreczki 6 serii szybko zaczęły znikać, choć jednocześnie wszędzie jeszcze jest dużo 5 a czasem nawet 4 serii. Czerwone woreczki na pewno są w Smykach, TRU, Auchan, we wspomnianym Leclercu, w jakichś Carrefourach też widziałem. W małych sklepach Lego też na pewno są, także nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem.

Daedagor

#10 Post autor: Daedagor »

Hehe, szczerze ja się nie spodziewałem żadnych Czerwonych Kapturków czy Goryla w zbroi Vadera : D
Cóż, klony niezbyt tutaj pasują (zwłaszcza w pierwszym wariancie zbroi), ale w końcu to ma być humorystyczne czy "niespodziewane" prawda? No i nie wiedziałem, że ci nowy Sandtrooperzy są tacy świetni. Ah... gdyby nie brak pieniędzy i jeszcze nadszarpnięty budżet to pewnie pokusiłbym się o nowego Droid Escape'a.

Awatar użytkownika
ziemba89
Posty: 31
Rejestracja: 2011-01-23, 22:32
Lokalizacja: SOPOT/PŁOCK
brickshelf: ziemba1989
Kontakt:

 

#11 Post autor: ziemba89 »

Świetna praca ;] "Red Hoody" wokół Goryl Vadera wyglądają jak by on był no wiecie pedo...,
ale to nic i tak wzbudza szacun wśród żołnierzy.. A ta baza w której są to chyba punkt zbiórki wszystkich klonów rozsianych po galaktyce ;].
A co do postu kolegi powyżej. Nie żałuj kasy i kup Droid Escape. Są teraz nawet po niecałe 80 złotych. Dasz rade uzbierać.
ziemba89 MANIAK MINIFIGÓW ;]

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#12 Post autor: zgrredek »

Jetboy pisze:nadała by się na pokój do Krakowa
Nie jestem przekonany. Cały urok polega tu na zaskoczeniu; raz widzimy od tyłu, drugi raz od przodu. Na wystawie nie można tego osiągnąć, więc scenka będzie nieczytelna.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#13 Post autor: Szerszen »

7 dostaniesz w http://worldtoys.pl ale... w sprzedaży "lokalowej" - mają sklepy koło arkadii, jeden za czarnym kotem a drugi w kierunku metra, w bloku. Ostatnio tam kupowałem dla moich młodych.
Ostatnio zmieniony 2012-06-07, 16:35 przez Szerszen, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Krawi

#14 Post autor: Krawi »

Daedagor, Mi się udało kupić z promocji droid escape za 60zł. Scenka bardzo fajna, nie spodziewalem się Vadera-Goryla :D

ODPOWIEDZ