[MOC] Stug IV ausf.b

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SAMOTH666
Posty: 74
Rejestracja: 2005-01-07, 15:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#16 Post autor: SAMOTH666 »

Czepiacie się:D A nawet macie pretensje że Niemcy wojny nie wygrali; ło mamo jak to rozumieć?
In my dark Kingdom.....

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#17 Post autor: V1 »

Tak ogólnie to chyba w porządku:)
Nie podoba mi się jarzmo armaty (na mój gust ono jest bardziej kanciaste niż okrągłe), a już szczególnie te 'skrzydełka' z serków.
Boczne płyty pancerne mógłbyś zrobić o grubości jednej płytki. Study na skrzydełkach mogą być widoczne, nie powinny zbytnio przeszkadzać, szczególnie że korzyścią będzie brak schodków na skośnych krawędziach.

A zamiast tego nieszczęsnego przewierconego klocka wystarczyłaby zatyczka technicowa.
\/1 ______________

Myszomor

#18 Post autor: Myszomor »

Mówisz - masz - ekrany w wersji light z dodatkowymi pałąkami z góry.
To był Stug w wersji A.
Lufy się nie tykam, bo z jednej strony mi się podoba, a z drugiej nic szczególnie ciekawego chyba nie zaproponuję.

Obrazek

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#19 Post autor: V1 »

Eeeeee, nie, na study od skrzydełek nic się nie poradzi, ale reszta powinna być z kafli !
\/1 ______________

Myszomor

#20 Post autor: Myszomor »

Ostatnie kafle poszły na kadłub.
Inne kafle to mogę mieć z rozbiórki pieca teściowej, albo z kolejnego zakupu w sklepie Lego, czego z kolei nie daruje mi córka teściowej :)

Awatar użytkownika
SAMOTH666
Posty: 74
Rejestracja: 2005-01-07, 15:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#21 Post autor: SAMOTH666 »

Hahah doskonale Ciebie rozumiem; ja przechodziłem Armageddon jeżeli chodzi o zakupy nowości...niestety człowiek się zestarzał i zajął się innymi aspektami życia; teraz troszkę żałuję że odpuściłem, bo mam spore braki w nowych kolekcjach:D a poza tym polityka Lego od zawsze stawiała na jakość i dzięki temu chyba będę stale uważał że mi czegoś brakuje, że jeszcze czegoś nie mam..? Inaczej: cieszę się że jestem zbieraczem kolekcjonerem, ale nie wiem czy się cieszę że wiem, że zawsze mi czegoś brakuje:D
In my dark Kingdom.....

ODPOWIEDZ