[WIP] Droid starfighter

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

[WIP] Droid starfighter

#1 Post autor: Bobofrutx »

Hej!

Kiedyś tam (może ze dwa lata temu) zapragnąłem zbudować sobie swoja niewielką wersje Droid starfightera. I od tamtego czasu tak sobie budowałem i budowałem aż doszedłem do takiego etapu jaki zaraz ujrzycie na dwóch zdjęciach (gdyż reszta gdzieś się zapodziała :/).
Dalej nie jestem z niego zadowolony. Obecnie leży w kawałkach nie ruszony od jakichś 3 miesięcy na moim biurku i czeka na dalsze dopieszczanie ;d Chwilowo nie mam na to ochoty, ale na pewno kiedyś się za niego zabiorę. Na pewno muszę popracować nad mocowaniem tych czterech niby skrzydło-silników (cholera wie co to jest :P). Model jak i oryginał posiada dwa tryby, bojowy oraz lotu. Na fotkach niestety widać jedynie jeden z nich.
Napiszcie co sądzicie, może któraś z uwaga pomoże mi w jego ukończeniu.

Obrazek
Obrazek

Edyta!:
I jeszcze oryginał dla porównania!

Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 2012-07-15, 19:46 przez Bobofrutx, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Daedagor

#2 Post autor: Daedagor »

Można byłoby prosić o jakąś instrukcję? Nie ukrywam, że ten Droidek jest jednym z ulubionych wraz z Droideką. Wyszedł całkiem ciekawie, te "śmieszne" pozy jak by chodził jak jakiś pokraka : D Chociaż chyba ładniej wyglądałby w barwach Federacji Handlowej (brązowo-piaskowy) : )

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#3 Post autor: Bobofrutx »

Daedagor pisze:Można byłoby prosić o jakąś instrukcję? Nie ukrywam, że ten Droidek jest jednym z ulubionych wraz z Droideką. Wyszedł całkiem ciekawie, te "śmieszne" pozy jak by chodził jak jakiś pokraka : D Chociaż chyba ładniej wyglądałby w barwach Federacji Handlowej (brązowo-piaskowy) : )
Instrukcja powiadasz :P Zobaczę, jak go skończę to postaram się skombinować instrukcję.
Bo z niego właśnie taki pokrak jest, jak łazi na tych swoich nibynóżkach ;P
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

ODPOWIEDZ